Peşin Fiyatına 7 Taksit

Şarj Kablosu

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Aradığınız Modellere Uygun Şarj Kabloları

Elektronik aletleri şarj edebilmek için bazı cihazlara ihtiyaç duyulur. Şarjını tam dolum yapabilmek adına şarj aleti türleri kullanılır. Şarj kablosu, adaptör ile birlikte elektronik cihazın tükenen bataryasının doldurulmasını sağlar. Şarj kablosu pek çok elektronik aletin şarj alımının yapılmasına yardım eder. Ürünlerin çeşitliliğinin sebeplerinden bir tanesi üretimde kullanılan malzemelerdir. Bireyler bu ürünleri seçerken yapısındaki materyallere de bakabilir. Metal kaplama veya plastik gibi farklı türlerine ulaşılabilir. Bu ürünler telefon, bilgisayar, tablet gibi pek çok aletin şarjının bitmesi durumunda kullanılır. Eğer bu ürünlere sahip olunmazsa bataryanın bitmesi durumunda tekrardan ürünleri şarj etmek mümkün olmaz. Bireylerin seçim yaparken türlerine dikkat etmesi gerekir. Çünkü her cihazın gerektirdiği kablo türü birbirinden farklı olur.

 • Birçok farklı elektronik aletin şarjının dolmasını sağlayan ürünleri seçerken şarj kablosu fiyatları da büyük bir etkendir. Bireylerin seçim esnasında bu özellikleri de mutlaka incelemesi gerekir. Ürünlerin yapımında kullanılan materyallerin türü, fiyat etiketlerinde değişimlerin önemli sebeplerinden biridir. Malzemelerin maliyetinin yüksekliği ve kalitesi, fiyatların da artmasına sebep olur. Kullanıcılar bu ürünleri seçerken ayırdıkları bütçeyi de göz önünde tutmalıdır. Böylece gereğinden fazla harcama yapma gibi durumlar engellenmiş olur.
 • Aynı zamanda batarya tasarımının da farklı olması, kullanılması gereken adaptör ve kablonun da değişmesinin gerektiğinin bir göstergesidir. Bu ürünler şarj etmenin yanı sıra farklı amaçlarla da kullanılabilir. Bu amaçlardan biri data kablosu görevini yerine getirmesidir. Bireyler sadece bu kabloları kullanarak bilgisayar gibi diğer elektronik aletleri ile telefonları arasında bir köprü görevi görmesini sağlayabilir. Bu ürünler iki cihaz arasında veri aktarımı yapılmasına yardımcı olur.
 • Bireylerin bu ürünleri seçerken aynı zamanda tasarımlarının da değiştiğini unutmaması gerekir. Tasarımlarına bakıldığında renkli, desenli, örgülü gibi pek çok özgün modeli olduğu görülür. Bireylerin seçim yaparken kişisel isteklerine göre bir tercih yapması kullanımdan daha fazla keyif almasını sağlar. Tasarım farklılıklarından bir diğeri de ürünlerin uzunluğudur. Bazıları daha kısa üretilirken bazıları daha uzak bir mesafeden şarj edebilmek adına daha uzun kablo uzunluğuna sahip olur. Uzun şarj kablosu gereksinimlere göre tercih edilen işlevsel modeller arasındaıdır.
 • Seçim yaparken aynı zamanda bu ürünler şarj girişi tasarımı da değişkenliklere sahiptir. IOS, Android gibi farklı cihazlara uyumlu olan bu ürünlerin soket başlıklarının yapısı farklıdır. Bu sebeple bir seçim yaparken ürünlerin giriş yapısının da ne olduğu kontrol edilmelidir. Aksi halde cihazların aparatlarına uygun olmayan kullanışsız ürünler edinilmiş olur. Aynı zamanda bu ürünlerde hızlı şarj veya kablosuz şarj gibi gelişmiş teknolojilerle harmanlanan bazı özellikler de yer alabilir. Bireyler bu ürünleri seçerken taşıdığı özelliklere tasarımı ve fonksiyonlara bakmalıdır. Bu sayede birçok farklı elektronik cihazın şarjının dolum süreci kolaylaştırılmış olur.
 • Farklı kullanım alanlarına yönelik tasarlanan bu ürünleri seçerken ihtiyaçlar dikkate alınmalıdır. Ürünlerin markasının hangi teknolojik alete uyumlu olduğu gibi özellikler incelenmelidir. Şarj kablosu fiyatlarına bakıldığında ürünlerin taşıdığı tüm özelliklerin fiyat değerlerine etkili olduğu söylenebilir. Fiyatların artması veya azalması taşıdığı özelliklere bağlıdır. Daha kaliteli materyallerden üretilmiş olması daha fazla maliyeti de beraberinde getireceği için bireylerin çok daha fazla ödeme yapması gerekir. Bu nedenle seçim sırasında fiyat değerlerinin de ne olduğu göz önünde tutulmalıdır.
 • Fiyat değerlerinin farkında olarak yapılan seçimlerle bütçenin aşılması gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak mümkün olmaz. Çünkü bireyler bütçelerine paralel seçimler yaparak maksimum performansı edineceği bir ortam hazırlar. Gereğinden fazla harcama yapılmadığı için olumsuz durumların oluşması da mümkün değildir. Bireyler taşıdığı özellikler ve şarj kablosu fiyatları ile kendi gereksinimlerine uygun olan ideal ürünleri belirleyerek kullanmaya başlayabilir.

Farklı Markalar İçin Tasarlanan Şarj Kablosu Çeşitleri

Şarj kablosu modellerine bakıldığında farklı markaların sunduğu ürünler olduğu ile karşılaşılır. Farklı markaların giriş başlıklarının tasarımının değişmesi, bireylerin bu ürünleri seçerken mutlaka markalarını kontrol etmesini gerektirir. Farklı markaların soket giriş kısmında değişiklikler ile karşılaşılır;

 • iPhone şarj kablosu Type-C girişli bir model olduğu için bireylerin mutlaka cihaz ile uyumlu olduğuna dikkat etmesi gerekir. Bu ürünler iPhone kullanan bireyler için oldukça gereklidir. iPhone şarj kablosu iPhone sahibi olan bireylerin telefonlarına şarj edebilmesi için edilmesi gereken ürünlerdir. Cihaz ile uyumlu olduğu durumlarda kullanılabilen bu ürünler Type-C şarj kablosu niteliğindedir. Orjinal iPhone şarj kablosu edinerek cihazları oldukça güvenli bir şekilde kullanmak mümkündür. Bataryası biten bu elektronik cihazların sağlıklı bir şekilde pil dolumunu yapabilmek adına iPhone ile uyumlu modellerin seçildiğinden emin olmak gerekir.
 • iPhone şarj kablosu orijinal modelleri ile bireylerin alabileceği maksimum düzeyde performansı sunar. Bireyler tarafından sıklıkla kullanılan iPhone telefon markası için uygun olacak türler edinilmelidir. Yalnızca iPhone değil diğer farklı birçok markanın alternatifleri bireylere sunulur. Bu geniş seçenek yelpazesi her marka için uygun bir ürün bulmayı kolaylaştırır.
 • iPhone şarj kablosu fiyatları sahip olduğu özellikler doğrultusunda değişir. Daha yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerin taşıdığı fiyat etiketleri de daha yüksektir. Kullanıcıların seçim yaparken ürünlere ayırdığı bütçeye ve şarj kablosu fiyatlarına dikkat etmesi gerekir. Bütçeye paralel seçimler yaparak hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı ürünlere ulaşılabilir. Bireylerin seçim sırasında bu özelliklere dikkat etmesi önemlidir. Daha maliyetli malzemelerden üretilen modellerin fiyat değerinin daha yüksek olduğu unutulmamalıdır.
 • Huawei marka elektronik cihaz kullananların bu ürünler ile uyum sağlayacak olan modelleri seçmesi gerekir. Huawei şarj kablosu edinilerek elektronik cihazların biten pillerini kolaylıkla doldurmak mümkündür. Bireylerin sıklıkla tercih ettiği Huawei markasının kullanışlı elektronik aletlerinin bataryaların bitiminde bu ürünlerin mutlaka kullanılması gerekir.
 • Samsung marka elektronik alet kullananlar mutlaka bu marka ile uyumlu üretilen alternatiflere bakmalıdır. Samsung şarj kablosu markanın tablet, telefon ve daha pek çok aletiyle uyumlu olarak çalışma gösterir. Bireylerin seçim yaparken mutlaka kullandığı markanın ne olduğunu hakim olması gerekir. Aynı zamanda hızlı şarj özelliğine sahip olan modeller de isteklere göre tercih edilir. Samsung hızlı şarj kablosu kullanarak elektronik cihazları daha kısa bir süre içerisinde bataryanın dolmasını sağlamak mümkün olur.
 • Bireyler tarafından kullanılan Oppo şarj kablosu markanın uyumlu olması ile birlikte yararlanılır. MacBook kullanan bireylerin zamanla tükenen bataryalarını mutlaka şarj etmesi gerekir. MacBook şarj kablosu kullanarak biten pilin tekrar doldurulması sağlanır. Böylece üründen devamlı olarak yararlanmak mümkün bir hale gelir. Aksi halde üründen yararlanmak mümkün olmaz. Philips şarj kablosu da Philips marka elektronik alet kullanan bireylere hitap eder. Bireyler kullandıkları elektronik cihazın markasına göre seçimlerini yapabilir. Çünkü bu ürünler markaların soket girişleri dikkate alınarak tasarlanır. Bu sayede ürünleri kullanarak verimli bir şarj performansı görmek mümkündür.
 • Aletlerin kullanıldığı elektronik cihazların orijinal markalarının yanı sıra alternatif markalara da ulaşılabilir. Sık kullanılan markalardan biri olan Ttec, farklı girişlere sahip ürettiği şarj kablosu türleri sayesinde farklı cihazlar üzerinde kullanılabilir. Aynı zamanda adaptör, araç veya powerbank gibi birbirinden farklı cihazlarla da kullanılabilir özellikte olur. Ttec şarj kablosu modelleri seçilirken kullanılan elektronik cihazın türü ile uyumlu olduğunun da kontrolü gerekir.
 • Ttec iPhone şarj kablosu, iPhone kullanan bireyler için iyi seçeneklerden biridir. Ttec Type C şarj kablosu kullanarak Type-C girişli olan cihazların pilini tam dolum haline getirmek oldukça kolaydır. Type C şarj kablosu, Type-C girişli olan tüm elektronik aletlerin şarjını doldurmaya yardım eder. Önemli olan bireylerin kullandığı elektronik cihazlarda bataryanın dolumu için kullanılması gereken girişin stilinin ne olduğudur.
 • Bu sayede her birey kullanım sonucu pili biten elektronik aletinin bataryasını kolaylıkla doldurabilir. Baseus şarj kablosu farklı girişlere sahip tasarımları ile farklı elektronik cihazlar üzerinde kullanılabilir özelliktedir. Bireylerin seçim yaparken mutlaka girişlerinin ne olduğuna bakması gerekir. Micro USB ve Type-C gibi çok sık görülen bu giriş tiplerine göre uygun bir kablo türü belirlenmelidir. Elektronik cihazlarla uyumlu olan bu ürünleri alarak hem şarj etme hem de data alışverişi gibi farklı amaçlarla kullanmak mümkündür. Bireyler doğru ürünleri edindikten sonra dilediği amaç doğrultusunda bu ürünlerden faydalanabilir. Bu ürünleri seçerken fiyat değerlerinin de farklı olabileceği hesaba katılmalıdır.

Şarj kablosu fiyatlarına seçim öncesi mutlaka bakmak gerekir. Ürünlerin taşıdığı kalite ve marka değeri de fiyatlar üzerinde de etkili olur. Ürünlerin seçimini yaparken bu gibi etkenlerin şarj kablosu fiyatlarını değiştirebildiği unutulmamalıdır. Bu sayede ürün için ayrılan bütçeye uygun bir seçim yapılabilir. Gereğinden fazla harcama yapmadan ihtiyaçları giderecek ve performansı yüksek ürünleri almak mümkün olur. Bireylerin kullandıkları elektronik cihazın markası, giriş tipi, ürünün üretildiği materyal, maliyet ve kalite gibi farklı kriterlere bakması önem arz eder. Bütün bu yönleriyle gereksinimlere uygun olduğu düşünülen modeller belirlenerek yüksek verimlilik elde edilir.

Şarj Kablosu Modelleri

Ürünlerin giriş ucu çeşitlerine bakıldığında sıklıkla Type-C ve micro USB gibi türler ile karşılaşılır. Micro USB şarj kablosu çoğu telefon ve tablette görülen bir şarj giriş birimidir. Bireylerin seçim yaparken elektronik cihazlarının giriş kısmı ile uyumlu olduğunu kontrol etmesi gerekir. Type-C girişi de aynı şekilde uyumlu olduğu cihazlar için edinilir. Bireylerin seçim yaparken bu ayrıma dikkat etmesinin büyük bir önemi vardır.

Bu ürünler farklı cins elektronik cihazlar üzerinde kullanılır. Telefon, bilgisayar, akıllı saat ve araç gibi farklı kullanım alanlarında yararlanılabilir. Telefon şarj kablosu, bataryası biten telefonların enerji dolumunu yeniden yapmak adına kullanılır. Bunun dışında laptop şarj kablosu da edinilmesi gereken bir üründür. Bireyler dizüstü bilgisayarlarının biten bataryalarını yeniden doldurmak için bilgisayar şarj kablosundan yararlanır.

Bu gibi gün içinde sık kullanılan aletlerin yanı sıra akıllı saat gibi farklı cihazlarda da batarya dolumu gerekliliği vardır. Akıllı saat şarj kablosu kullanarak pili biten akıllı saatleri bataryasını doldurmak mümkün olur. Bu ürünler aynı zamanda araç içerisinde de kullanılabilir. Seyahat sırasında pili tükenen tablet, telefon gibi pek çok aletin şarjının dolumuna yardım eder. Bunların dışında çok daha büyük bir tasarıma sahip olan elektrikli araç şarj kablosu da elektrikli araçların şarjının doldurulmasına yarar. Akü şarj kablosu ise araçlar arasında akü takviyesinin yapılmasını sağlar. Bireyler farklı aletlerin biten bataryaları üzerinde bu ürünlerden faydalanır.

Şarj kablosu fiyatlarının değişiminde ürünlerin farklı fonksiyonlara sahip olması da büyük bir etkendir. Bireylerin seçim yaparken fiyat değerlerini değiştiren bütün faktörlere dikkat etmesi gerekir. Ekstra fonksiyonlara sahip olan ürünler için daha fazla ödeme yapılması gibi durumların oluşması gözden kaçmamalıdır. Kullanıcılar fiyat değerlerine bakarak kendileri için uygun olan bir model belirler. Bu model herkes için farklı olur. Her birey üründen farklı özellikler bekler ve farklı bütçeler ayırır. Önemli olan nokta ise her bireyin kendi kullanımlarına uygun özellikler taşıyan bir ürünü şarj kablosu fiyatlarına göre belirleyebilmesidir. Aynı zamanda bütçenin de sınırları içerisinde kalan modeller seçilerek oldukça etkili bir deneyim yaratılmış olur.

Pek Çok Fonksiyona Sahip Şarj Kablosu Alternatifleri

Ekstra fonksiyonlara sahip bir şekilde de bireylere sunulur. Seçim yapılırken fonksiyonların ne olduğuna bakılmalıdır. Bireyler farklı durumlar için farklı fonksiyonlara ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle daha donanımlı olan bu ürünler bireylerin kullanımlarını kolaylaştırır.

 • Manyetik şarj kablosu, şarj etmeyi kolaylaştıran bir üründür. Tasarımı gereği 360 derece dönüşe izin verir. Bu sayede pek çok avantajı da beraberinde getirir. Kablo konnektörünü döndürme gibi bir zorunluluğu ortadan kaldırdığı için tek elle şarj işleminin daha kolay yapılmasını sağlar. Mıknatıslı şarj kablosu sayesinde içerisinde bulunan mıknatıslar birbirine sıkıca tutunur. Sahip olduğu güçlü özellikler ile bağlantıyı oldukça kuvvetli bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede kararlı bir bağlantı sağlanır ve pratik bir deneyim ortaya çıkar. Aynı zamanda içerisinde Type-C, Micro USB ve daha farklı uçlar ile birlikte kullanım kolaylığı sunar. Bireyler bu sayede ihtiyaç duyduğu ucu takarak farklı alanlarda bu ürünlerden yararlanabilir.
 • Aynı zamanda ışıklı olma gibi fonksiyonları barındıran modeller de vardır. Görsel açıdan estetik duran ışıklı şarj kablosu, kullanımı keyif veren bir üründür. Bireyler bu ürünleri kullanarak estetik bir görüntüye sahip olur ve ürünleri zevkle kullanmaya devam edebilir. Farklı renkleri üzerinde taşıyan bu ürünler kişisel beğenilere göre tercih edilir. Neon görünümlü ışıklı modeller özellikle karanlık ortamlarda parlak ve eğlenceli bir görüntü oluşturur.
 • Geniş renk çeşitliliğine bakıldığında her zevke uygun bir model bulunduğu söylenebilir. Birçok farklı renk seçeneği ile her birey dileğine göre bir tür belirler. Mavi, pembe, yeşil, turuncu, mor, siyah, beyaz gibi farklı renk alternatifleri arasından bir seçim yapılır. Kullanıcılar zevkleri ile uyuşan tercihler yaparak keyifli bir kullanım deneyimi oluşturur.
 • Çoklu şarj kablosu, birden fazla şarj girişine sahip olan modellerdir. İhtiyaçlara uygun olduğu durumlarda oldukça büyük bir avantaj sağlar. Bireyler birden fazla elektronik cihazı aynı anda şarj etmek için bu ürünlerin yardımına başvurabilir. Ayrıca uç kısımlarında farklı türlerde girişler de bulunuyor olabilir. Bireyler ihtiyaçlarına göre uygun uç cinslerine sahip olan modeller arasından seçimler yapar. Bu sayede işlevlerini yerine getiren kullanışlı ürünler elde edilebilir.
 • Çoklu modellerin içerisinde sık tercih edilenlerden biri de 3 lü şarj kablosu yer alır. 3’lü şarj girişine sahip olan bu ürünler ile aynı anda üç farklı cihazı şarj etmek mümkündür. Kullanıcılar belirledikleri gereksinimleri doğrultusunda bu ürünleri tercih edebilir. 3lü bir ürün ihtiyacında bu ürünlerden iyi performans almak mümkün olur.
 • Farklı fonksiyonlara sahip olan şarj aleti fiyatları mutlaka bütçe içerisinde bir değere sahip olmalıdır. Aksi halde gereğinden fazla harcamalar yapılır ve olumsuz durumların oluşmasına sebebiyet verilir. Fiyat değerlerinin değişmesinde ürünlerin taşıdığı özellikler kalite üretim materyalinin cinsi gibi noktalar yer alır. Bireylerin bütün bu özellikleri baştan aşağı incelemesi ve kendi için en uygun olan modeli belirlemesi gerekir. Bu kriterler arasında şarj kablosu fiyatları da yer alır. Buna göre bütçeye paralel olan seçimler yaparak maksimum verim elde etmek bireylerin elindedir.

Koçtaş'ta farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan birçok şarj kablosu modeline ulaşabilirsiniz. Uzunluk, üretim materyali, kalite, renk gibi farklı özellikler taşıyan ürünler arasından kullanımlarınıza en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz şarj kablosunu Koçtaş'tan hızlı bir şekilde sipariş ederek hemen gereksinimleriniz doğrultusunda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şarj Kablosu Kategorisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hızlı şarj kablosu kaç amper olmalı?

Hızlı şarj kablosunun amper değeri, belli bir oranın üstünde olmalıdır. Normal şarj eden ürünlerden ayrılması için akım taşıma değerinin normal olanlara göre daha yüksek olması gerekir. Normal olanların 1 veya 1.5 arasında bir amper değeri taşıdığı söylenebilir. Hızlı şarj için ise bu seviyenin 2A ve üstünde olması gerekir.

Hızlı şarj kablosu nasıl anlaşılır?

Hızlı şarj edebilme işlevinden yararlanmak için ürünlerin mutlaka bu fonksiyonunun olduğundan emin olunması gerekir. Bunu anlayabilmek için ürünlerin üzerinde CE sertifikası olmasına dikkat edilmelidir. İşlevini düzgün bir şekilde yerine getiren ürünlerin üzerinde bu sertifika bulunur. Bu işaret, ürünün testleri başarıyla geçtiğinin bir kanıtı olur.

iPhone şarj kablosu ne kadar?

iPhone şarj kablosu fiyatı ürünün taşıdığı özelliklere göre değişir. Üretiminde kullanılan malzemelerin cinsinin ve maliyetinin ne olduğu, o ürünün fiyat değerine doğrudan etki eder. Kaliteli materyallerden üretilen ürünler için daha fazla ödeme yapılır. Bireylerin ürünleri tercih ederken fiyat aralığının kendi bütçesi ile uyumlu olduğunu kontrol etmesi gerekir.

En Çok Satan Şarj Kablosu Hangileri?

Koçtaş Şarj Kablosu kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. 6 USB Çıkışlı Şarj Cihazı Ergonomik Dizayn
 2. Schitec Honor 50 6a 100w Type-c To Type-c 2metre Süper Hızlı Data Ve Şarj Kablosu
 3. Schitec Xiaomi Poco M4 Pro 5g Usba To Type-c 2metre Data Ve Hızlı Şarj Kablosu
 4. İmeng Casper Via P3 3.1a Usba To Type-c Data Ve Hızlı Şarj Kablosu Beyaz
 5. İmeng Tecno Spark 10 Pro 3.1a Usba To Type-c Örgülü Data Ve Hızlı Şarj Kablosu Gri
Daha fazla göster
7933 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: