Peşin Fiyatına  7 Taksit

Bitki Yetiştirme Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Bitki Yetiştirme Ürünleri

Sera ürünleri sera ortamında yetişen sebze, meyve ya da bitkilerin üretiminde kolaylık sağlar. Sera her mevsim istenilen sebze ve meyvelere kolayca ulaşabilme olanağı sunan, bitkilerle meyve sebzelerin ihtiyaç duyduğu güneşi ve ısı derecesini yapay olarak sunabilen ortamlardır. Cam, plastik veya fiberglass özellikli malzemelerle kapatılan sera ortamlarında bitkiler yıl boyu rahatlıkla yetişir ve herhangi bir donma olayı yaşanmaz.

Sebze-Meyve ve Bitkileriniz Özenle Yetişsin: Sera Ürünleri Çeşitleri

Nitelikli sera malzemeleri ile kolayca sera inşa etmek ve bitki yetiştirmek mümkündür. Bahçe serası için her ihtiyaca cevap veren fide kabı ile fide yetiştirme işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir. Ekime hazırlanan bitkiler daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde büyüyebilir.  Değişik boylarda bulunabilen fide kapları ile her çeşit ürün yetiştirmek mümkün olur. Bitki büyüklüğü ve üretim miktarına göre istenen boylarda kaplar tercih edilebilir. Mini sera alanlarında daha çok küçük çaplı ürünler kullanılır ve böylece yerden tasarruf sağlanır. Sera ürünleri arasında bulunan haşere ilacı  jel kıvamındadır ve pratik bir şekilde sera kenarlarına ve bahçelere uygulanabilir. Bitkisel bazlı haşere ilaçları PBO ve solvent gibi zararlı maddeleri içermez ve her çeşit yüzeyde rahatlıkla kullanılabilen sera ürünleri %99 su bazlı yapıları ile etkin koruma sağlar. Hamamböceği, sivrisinek, kara sinek, tahtakurusu, güve, bit, kene, akrep ve örümcek gibi istenmeyen haşereleri ortamdan uzaklaştırır. Fide dikiminde kullanılan fide aletleri ise tohum ekimini kolay ve pratik bir hale getirir. Karbon kafa ve ahşap sap ile şekillendirilen tasarım hızlı ekim tekniklerini uygulamaya imkan tanır. Yine sera ürünleri arasında yer alan yaprak temizleyici ortamın yapraklardan arındırılmasına yardımcı olur ve temiz bir kullanım alanı sağlar.

Tüm sera ürünleri ihtiyaçlarınız için size Koçtaş yeter. Online olarak inceleyeceğiniz ürünlerden dilediğinizi hemen sepetinize atabilir ve keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

En Çok Satan Bitki Yetiştirme Ürünleri Hangileri?

Koçtaş Bitki Yetiştirme Ürünleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Bitki Destek Çubuğu
  2. Bitki Destek Çubuğu
  3. Bitki Destek Çubuğu
  4. Bitki Destek Çubuğu
  5. Bitki Destek Çubuğu
Daha fazla göster
61 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: