200 TL Üzeri Kargo Bedava

Çift Kişilik Yorgan

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Rahat Bir Uyku Çekmek İçin Yararlanılan Çift Kişilik Yorgan Modelleri

Günün yorgunluğunu atmak ve gereken dinlenmeyi sağlamak için yatakların konforlu olması oldukça önemlidir. Çift kişilik yorgan, çift kişilik yataklar için uyumlu şekilde kullanılan bir ev tekstil ürünüdür. Yumuşak yapısı ve sağladığı rahatlık ile uyku için son derece kullanışlıdır. Ürünler, farklı üretim maddeleri kullanılarak ortaya çıkar. Farklı doku ve yumuşaklık değeri taşıyan çeşitler arasından bireylere uygun çift kişilik yorgan modelleri edinilir.

Üretim materyalleri arasında kaz tüyü, pamuk, silikon, elyaf, yün ve bambu yer alır. Her bir malzemenin sunduğu doku birbirinden farklı olur. Uyku süreçleri boyunca bireyler kendi rahat edecekleri ürünleri edinmelidir. Elyaf çift kişilik yorgan, hafif yapısı ile öne çıkan modellerdendir. Isıyı maksimum seviyede muhafaza eder. Bambu modeller, nefes alan bir yapıdadır ve bireylerin bunalmasına neden olmaz. Yün çift kişilik modeller, diğer alternatiflere oranla daha ağır bir yapıya sahiptir. Pamuk çift kişilik yorgan, maliyeti düşük olan ve bütçeyi düşünen türler arasındadır. Silikon modeller hem yaz hem de kış mevsimi kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanır. Kaz tüyü çift kişilik yorgan modelleri ise sırt tüyü ve gıdık tüyünün sunduğu avantajlardan bireylerin yararlanmasını sağlar.

Çift kişilik yorgan fiyatları farklı materyaller kullanılarak üretilen modelleri arasında çeşitlilik gösterir. Kaliteli ham maddeler kullanılarak elde edilen ürünlerin daha yüksek fiyatlara sahip olduğu söylenebilir. Uzun ömürlü kullanım için üretim materyalleri doğru belirlenmelidir.

Çift kişilik yorgan modelleri kış ve yaz mevsimi için tasarlanan farklı türlere sahiptir. Yaz mevsimi için tasarlanan ürünler, terleme yapmayarak konforlu bir kullanım sağlamasıyla öne çıkar. Kış mevsimi için tasarlandığında ise soğuk havalarda yüksek rahatlık sunar. Kış mevsiminin gerektirdiği etkiyi sıcak yataklarda sürdürmeye devam eder.

Farklı renk seçeneklerine sahip ürünler eğer nevresim olmadan kullanılacaksa renklerine dikkat edilmelidir. Canlı renkler ya da mat renkler tercih edilerek uyumlu bir şekilde yataklarda kullanımı sağlanır. Genişliği ve ölçüleri, çift kişilik yataklara uyumlu olacak şekilde tasarlanır. İki yetişkin için tasarlanan yataklarda son derece konforlu bir biçimde kullanılır. Üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ürünlerin ne kadar uzun ömürlü olacağını belirler. İhtiyaçlara uygun olarak seçilen kaliteli ürünler, uzun süreli olarak sorunsuzca kullanılır.

Bireyler, ürünleri tek olarak alabildiği gibi set hâlinde de edinebilir. Çift kişilik yorgan takımın içerisinde yorganın yanı sıra yastık, çarşaf, yastık kılıfı gibi yatağın bütünleyicisi olan ürünler yer alır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına ve kişisel beğenilerine uygun bir çift kişilik yorgan seti belirleyerek konforlu biçimde kullanabilir.

Çift kişilik yorgan ebatları genellikle standart olsa da bazı modellerde ekstra büyük ölçülerle karşılaşılır. Standart bir çift kişilik yatak ile uyumlu olan modeller, bireylerin kullandığı yatağa göre seçilir. Normale göre daha büyük boyutlarda bir yatağa sahip olan bireylerin ürünleri edinmeden önce mutlaka ölçüleri kontrol etmesi gerekir. Büyük bir yatak için yeterli gelmeyen modeller, verimsiz bir kullanım oluşturur. Bu sebeplerle yatak ölçüleri doğru belirlenmeli ve uygun alternatifler arasından işlevsel olarak kullanılabilecek seçimler yapılmalıdır.

Çift kişilik yorgan fiyatları ürünlerin yapımında kullanılan materyallere göre değişiklikler içerir. Bu değişimlerin sebebi ürünlerin ham maddelerinin farklı maliyetlere denk düşecek cinste olmasıdır. Seçim yaparken çift kişilik yorgan modellerinin hem bütçeye hem de kullanım alanlarınıza uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz.

Konforlu Bir Uyku İçin Tercih Edilen Kaz Tüyü Çift Kişilik Yorgan

Kaz tüyü çift kişilik yorgan, son derece sağlıklı bir dolgu malzemesidir. Bireyler için uzun süreler boyu herhangi bir problem çıkarmadan kullanma olanağı tanır. Konforlu yataklar oluşturmak için edinilen ve rahatlık sağlayan bir üründür. Isı yalıtımı sağlama özelliği ile öne çıkar ve güçlü bir ısı yalıtım performansı gösterir.

Kaz tüyü çift kişilik yorgan, hafif bir yapıya sahiptir ve rahat bir şekilde kullanılır. Hafifliği sayesinde huzurlu ve rahatlatıcı bir uyku deneyimi oluşmasına yardım eder. Doğal bir malzeme çeşidi olduğu için sağlıklı şekilde kullanılabilir. Yapısı gereği ısı ve nem dengeleyici özelliği mevcuttur. Böylece ortamdaki nemi emme niteliği gösterir ancak kullanılmazsa nemi geri bırakır.

Kaz tüyünün sırt tüyü veya gıdık tüyü kullanılarak çift kişilik yorgan ürünleri ortaya çıkar. Sırt tüyü, içerisine doldurulan ürüne kabarıklık sağlar. Bu kabarıklık geçici bir yapıda değil son derece dayanıklı ve uzun süre kalıcı yapıdadır. Özellikle baş ağırlığının desteklenmesi için yastık ürünlerinde sıkça kullanıldığı görülür. Çünkü yapısı gereği başın yastığa gömülmesini engeller. Gıdık tüyü ise üst düzeyde bir ısı yalıtımı sağlar. Aynı zamanda da ürüne dolgunluk ve hacim veren bir malzeme olarak öne çıkar. Gıdık tüyü, bireyler için konfor sağlayacak ısıtma oranını ayarlar. Sırt tüyü ise bireyler için ideal ağırlığın belirleyicisi olur.

Kaz tüyü çift kişilik yorgan nefes alan yapısı sayesinde uykuların sağlıklı alınmasına ve rahat sürmesine fırsat tanır. Antialerjik yapısıyla farklı bünyelere sahip bireyler tarafından konforlu biçimde kullanılır. Sıcaklık değişimleri oluştuğunda vücudu koruma özelliği ile kaliteli ve kesintisiz bir uykunun oluşmasına yardım eder.

İç kısmında yani dolgu bölümünde kaz tüyü kullanılsa da tıpkı onun gibi kaliteli özellikler barındıran kumaş kaplamalarıyla birleşerek tam anlamıyla kaliteli bir uykunun kapısını aralar. Kumaş olarak aynı kaz tüyü gibi kaliteli yapıda olan pamuk malzemeden oluşan kumaşlı modellere bakılabilir. Pamuk kumaşı; ev tozu akarı, mantar, bakteri gibi oluşumların ortaya çıkmasına izin vermez. Pamuk kumaşı ile birleşen kaz tüyü dolgulu çift kişilik yorgan, solunum rahatsızlıkları olan bireyler için ideal bir ürün olma niteliği taşır.

Kaz tüyü kullanılarak ortaya çıkan çift kişilik yorgan fiyatları, yapımında kullanılan maddelerin kalitesine göre farklılaşır. Kaliteli materyallerin kullanıldığı modeller, bireyler için uzun bir kullanım ömrü yaratır. Ancak nispeten daha az düzeyde kaliteli ürünler, uzun süreler boyu kullanılabilen özellikte değildir. Gereksinimler düşünülerek yapılacak seçimlerde mutlaka bütçe de göz önünde tutulmalıdır. İhtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğünüz ürünleri belirleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ağırlık Hissi Oluşturmayan Silikon Çift Kişilik Yorgan Çeşitleri

Silikon çift kişilik yorgan, özel yapısı sayesinde konforlu kullanım sağlayan modeller arasındadır. Hafif yapıya sahip olduğu için üst düzeyde rahat bir şekilde kullanılır. Ağırlık hissi oluşturmadan dinlendirici bir uyku çekmeye yardımcı olur. Yaz ve kış mevsimleri için kullanıma uygundur. Bireyler kullanacağı mevsime göre daha kalın veya ince olan modelleri arasından seçim yapabilir. Böylece mevsimine göre silikon modellerden iyi şekilde yararlanılmış olur.

Silikon çift kişilik yorganın yapısına bakıldığında rutubet ve nemi emme özelliği gösterdiği söylenebilir. Bu sayede metabolizmanın dengede kalmasına fırsat verilir. Nem ve rutubet emici niteliği sayesinde sağlıklı uyku çekilmesine yardım eder.

Çamaşır makinelerinde yıkanabilir özellikte olan silikon çift kişilik hazır yorgan, bu niteliğiyle kolay bir kullanım sağlar. Yumuşak ve hafif bir dokuya sahip olan silikon modeller antibakteriyel yapısı ile sağlıklı şekilde kullanılır. Beyaz renkte bulunan alternatiflerinin yanı sıra farklı renklerde de üretimi sağlanır. Pembe, mavi, krem, turuncu gibi farklı renklerde silikon çift kişilik yorgan modellerine erişmek mümkündür. Nevresim takımı geçirilerek kullanılacak ise renklerin etkisi fazla olmaz. Ancak açık renk tonlarındaki nevresimlerin altından renkli çift kişilik yorgan fark edilebilir.

Bireyler kullanılmadığı zamanlarda silikon çift kişilik yorganları kolayca saklayabilir. Dolap, baza altı, sandık gibi farklı bölmelerde güvenle muhafaza edilir. Yatıya kalacak olan misafirlerin rahat bir uyku çekmesi için de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ürüne temiz nevresimler geçirilerek misafirlere sunulur ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşanmasına fırsat verilir. Mevsim fark etmeksizin her dönem kullanılabilen özelliktedir. Böylece çok yönlü bir kullanım alanı yaratır.

Silikon çift kişilik yorgan fiyatları, ürünlerin sunduğu dayanıklılık ve kullanım ömrüne göre farklılık içerir. Bireyler ihtiyaçlarını karşılayacak olan ürünlere yönelerek verimli bir kullanım sağlar. Kullanım alanlarınızı düşünerek kendinize uygun bir ürünü belirleyebilir, pratik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Organik İçeriğe Sahip Bambu Çift Kişilik Yorganlar

Tropik ve subtropik iklimde yetiştirilen bambu kullanılarak elde edilen bambu çift kişilik yorgan, doğal yapısı ile öne çıkar. Yapısında kullanılan iplikler oldukça hassastır. Nefes alabilen özelliğe sahiptir böylece içerisinde terleme gibi durumlar oluşturmaz. UV ışınlarına karşı dayanıklı olduğu ve içerisinde kun maddesi bulundurduğu için antialerjik bir yapı sergiler.

Bambu çift kişilik yorgan, sıcak havalarda ve yaz mevsiminde kullanıma uygun ürünler arasındadır. Islaklığı buharlaştıran ve bireylerin ısıya bağlı olarak terlemesinin önüne geçen yapıdadır. Eşit bir şekilde dağılan ısı sayesinde bireyler bambu çift kişilik yorganları terleme ve bunalma oluşmadan kullanır. Bambu çift kişilik yorgan vücudu sıcak tutma konusunda oldukça önemli bir rol oynar.

Gece boyunca rahatsız hissetmeden huzurlu ve konforlu bir uyku çekmek için son derece faydalıdır. Sahip olduğu ipeksi doku sayesinde cildin tahriş olmasına veya zarar görmesine sebep olmaz. Aksine yumuşacık dokusu ile rahatlatıcı ve derin uykular yaşamak mümkün olur. Vücut üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmadığı için çocuk ve bebekler için de son derece uygundur.

Çift kişilik bambu yorganların bakımın kuru temizleme ile yapılması çok daha iyidir. Ancak evlerde bulunan çamaşır makinelerinde düşük sıcaklıklarda da temizliğinin yapılması mümkün olur. İçeriği dolayısıyla çekme özelliği gösterdiği için formunun bozulmaması adına yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması önemlidir.

Düz renklerde modelleri olduğu gibi desenli ve baskılı seçenekleri de mevcuttur. Bireyler kişisel zevkleri doğrultusunda ürünün görüntüsünü seçebilir. Bambu çift kişilik yorgan fiyatları kaliteli bir yapıda olmasına göre değişkenlik gösterir. Uzun ömürlü sorunsuz bir kullanım için bütçeye ve kullanım alanlarına uygun seçimler yapabilirsiniz. Belirlediğiniz ürünleri edinerek işlevsel şekilde yataklarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Doğal Bitkilerden Elde Edilen Pamuk Çift Kişilik Yorgan 

Pamuk çift kişilik yorgan, doğal bitkilerden elde edilen konforlu bir üründür. Doğal bitkilerin kozalarından meydana gelir. Yorgan üretiminde kullanılan pamuk, el işçiliğiyle özenli bir şekilde hazırlanır. Dokuma işlemi sırasında fazla kimyasala maruz kalmadığı için doğal bir malzeme olma özelliğine sahiptir. Bu sebeplerle son derece sağlıklı bir kullanım sunar. Böylece bebek, çocuk ve yetişkin her yaş grubundan bireyin gönül rahatlığıyla kullanılmasını sağlar. Çift kişilik yorganın içeriğinin sağlıklı olmasına önem verenler tarafından rahatça tercih edilir.

Yapısına bakıldığında ısı yalıtımı oluşturan doğal bir ham maddeden meydana geldiği söylenebilir. Terlemeyi önleyen yapısıyla kesintisiz uykular için son derece uygundur. Uyku sırasında bireyleri rahatsız etmez ve uykularının yarıda kesilmesine sebep olmaz. Üst düzey dayanıklı yapıya sahip olmasının yanı sıra hafif bir üründür. Ancak diğer alternatiflerine göre daha ağır bir yapısı olduğu söylenebilir.

Yumuşak dokusu ile uykuların huzurlu biçimde sürdürülmesine yardım eder. Serin ve soğuk havalarda ideal bir kullanım deneyimi yaratır. Kullanıcıların içerisinde sıcak kalmasını sağlayan yapısı ile kış mevsimi için uygun modellerden biridir. Çamaşır makinelerinde yıkanma özelliği gösteren ürünün bakımı oldukça kolaydır. Maliyet değerine bakıldığında ise bireylerin cebini düşünen bir yapıdadır.

Pamuk çift kişilik yorgan fiyatları, bireylerin bütçesine uygun olduğu müddetçe tercih edilir. Böylece bütçe aşılmamış ve ekstra harcamalar yapılmak zorunda kalınmamış olur. Bütçeye uygun olduğu gibi ihtiyaçlara da uygunluğu önemlidir. Kullanım alanınıza uyumlu bir ürün seçerek alanlarınızda rahatça kullanabilirsiniz.

Diğer Modellere Göre Ağır Bir Yapıya Sahip Olan Yün Çift Kişilik Yorgan

Çift kişilik kullanıma uygun tasarlanan yün yorganlar, genellikle koyun yünleri kullanılarak ortaya çıkar. Öne çıkan özelliklerinden biri ısıyı eşit şekilde dağıtabiliyor olmasıdır. Ağır bir hissiyat taşıyan yün çift kişilik yorganlar, içerisinde bireyleri sıcak tutar. Soğuk havalarda ve sert kış günlerde sunduğu sıcak tutma özelliğinden sıkça faydalanılır.

Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde rahat uyku çekmek isteyenlerin seçenekleri arasında yer alır. Yünün yapısına bakıldığında doğal ve sağlıklı bir malzeme olduğu görülür. İçerisinde yer alan doğal sarmallar ve kıvrımlar, materyalin eski hâline dönebilmesine yardım eder. Biyolojik bozunma gösteren içeriğe sahip olduğu için endüstriyel herhangi bir kirliliğe sebebiyet vermez. Sunduğu bu özellikler sayesinde çevre dostu bir üründür.

İçerisinde bulunan lanolin ve minik kıllar, mikrop ve bakteri oluşumunu engelleyen bir niteliğe sahiptir. Mikroorganizmaların meydana gelmesini önlediği için yüksek hijyenik bir nitelik taşır. Kimyasal madde barındırmaması ve toksik içerik taşımaması nedeniyle ürünün sağlıklı olmasına önem veren bireyler için ideal tercihler arasındadır.

Sert kış günlerinde rahatlıkla kullanıldığı gibi yaz mevsiminde de kullanılabilir. Sıcak dönemlerde kullanıldığında terletme özelliği göstermez ve her mevsim konforlu şekilde kullanılır.

Yün çift kişilik yorganlar hem elde hem de çamaşır makinesinde yıkanabilen niteliktedir. Elde yıkamak için ılık su hazırlayarak uygun bir leğen kullanılabilir. Leğen ya da küvet benzeri bir kaba ılık su hazırlanır ve ürün içerisine konur. Sonrasında sıvı deterjan dökülerek hassas biçimde temizlenir. Ovalama işlemi bittikten sonra soğuk suda deterjan tamamıyla akana kadar durulanır. Durulama sırasında ürünün sıkılmaması gerekir. İşlemler bittikten sonra kurumaya bırakılır.

Çamaşır makinesinde yıkamak için ise hassas programlar seçilmelidir. Maksimum 30 derece ayar yapılarak yıkanmalıdır. Çamaşır makinesi için toz yerine sıvı deterjan kullanmak önemlidir. Sebebi ise toz formunda olan temizleyicilerin yün içerisinde birikebilmesidir. Alerjiye sebebiyet vermemek için sıvı deterjan kullanımı önemli bir noktadır. Yünlerin sertleşeceği ön görülerek çamaşır makinesine yumuşatıcı da eklenmelidir. Sudan iyice arındırmak adına çamaşır makinesinde sıkma devri yükseltilir. Ürünü kurutmak için doğal hâline bırakmak kurutucu kullanmaktan daha iyi bir yöntemdir.

Çift kişilik yün yorgan fiyatları, kaliteli olması ile doğru orantılı olarak artış gösterir. Bireyler bütçesine uyan ve kullanım amaçlarına hizmet eden ürünlere yönelir.

Çift Kişilik Yorgan Tercihinde Önemli Hususlar

Çift kişilik yorgan seçerken yapısında kullanılan malzemelerin cinsine dikkat edilmelidir. Farklı maddeler kullanılarak oluşturan çift kişilik yorganlar, farklı özellikleri bünyesinde taşır. Bireyler bu özellikleri belirleyerek kendilerine uygun modelde karar kılmalıdır.

Bazı modeller düz renklerde bazıları ise desenli yapıda olabilir. Tasarım nitelikleri incelenerek bireylerin zevklerine uyum sağlayan modeller seçilir. Böylece bireyler ürünleri yatak odalarında daha keyifli şekilde kullanma imkânına sahip olur.

Seçim yaparken bir diğer önemli unsur ürünlerin ölçüleridir. Çift kişilik yatakların ölçüleri her zaman birbiriyle aynı değildir. Standart boyutlarda çift kişilik yataklar üretildiği gibi ekstra geniş tasarlanan modeller de mevcuttur. Ekstra büyüklükte bir çift kişilik yatak için seçilecek olan çift kişilik yorganın ölçülerinin yatağa uyumlu olması gerekir. Aksi hâlde yatak odasında uyumsuz görüntüler oluşur. Yatağa göre büyük ya da küçük duran çift kişilik yorganlar dekorasyonu olumsuz anlamda etkiler. Negatif durumların oluşmaması adına ölçülerin mutlaka tespit edilmesi gerekir. Bireylerin seçim öncesi kullandığı yatakların en ve boy ölçülerini doğru şekilde belirlemesi gerekir. Ürünü satın almadan önce çift kişilik yorganın hangi ölçülere sahip çift kişilik yataklara uyumlu olduğu incelenmelidir. Kullanılan yatak ile uyumlu olduğunda ürünler edinilebilir.

Ürünün hangi mevsimde kullanılacağı da çift kişilik yorgan seçimi için kritik sorulardan bir tanesidir. Kış için kullanılacak olan çeşitlerin sıcak tutması beklenir. Yaz için seçilecek olan ürünlerin ise terletme yapmaması ve serin tutması aranan özelliklerdendir. Bireyler mevsimlik olarak kullanacağı ürünlerin özelliklerini incelemeli ve seçimlerini edindiği bilgilere göre doğru şekilde yapmalıdır. Hem yaz hem de kış mevsimine uygun yapıda tasarlanan ürünler de çok yönlü yapılarıyla kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir.

Seçim sırasında önemli noktalardan bir diğeri ise temizlik ve bakımının nasıl yapıldığıdır. Bireyler temizliğinin kolayca yapıldığı ürünleri seçmek ister. Bu sebeple bakımı pratik şekilde gerçekleşen ürünler arasından tercihlerini yapar.

Ürün fiyatının bütçeye uygun olması da bireyler için oldukça önemlidir. Bütçenin aşılmaması adına hesaplı tercihler yapılır ve üründen yüksek düzeyde verim alınır. Ürünlerin çevre dostu olması ve insan sağlığına zarar vermemesi, bireyler için seçimlerde öne geçiren hususlardandır.

Koçtaş’ta birçok farklı modelde çift kişilik yorgan bulabilirsiniz. Çift kişilik yataklara uyumlu olarak kullanılan ürünleri belirleyerek huzurlu ve dinlendirici bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Belirlediğiniz ürünleri Koçtaş’tan sipariş ederek pratik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Yorgan Kategorisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çift kişilik yorgana kaç metre kumaş gider?

Çift kişilik yorganların yapısına bakıldığında ufak ölçü farklılıkları olduğu görülür. Bu farklılıklar, ürün ortaya çıkarken kullanılan kumaş miktarını da etkiler. Çift kişilik yorgan elde etmek için ortalama 4.5-5 metre kumaş kullanıldığı söylenebilir. Kumaşın cinsi ve kalınlığı doğrultusunda küçük farklılıklar ile ürünler elde edilir.

Çift kişilik yorgan ölçüleri nedir?

Çift kişilik yorgan ölçüleri farklı modellere göre değişkenlik gösterir. Standart çift kişilik yorgan ölçülerinin 195 x 215 cm olduğu söylenebilir. Çift kişilik yataklar için tercih edilecek ürünlere uygun ölçüler büyük çoğunlukla standarttır. Ekstra büyük boydaki yataklar için seçilecek çift kişilik yorganların ölçüleri daha büyük olmalıdır. 235 x 215 cm gibi farklı boyutlarda ürünlere ulaşılabilir.

Çift kişilik yorgan kaç kg makinede yıkanır?

Temizliğinin yapılması istenen çift kişilik yorganın çamaşır makinesine sığıp sığmadığının kontrol edilmesi gerekir. Çift kişilik olduğu için büyük ölçülere sahip olan ürünler için minimum 7 kg kapasitesine sahip çamaşır makineleri kullanılabilir. Ürünün yapısına göre doğru bir temizlik için sıcaklık değeri ve yıkama programı ürünün deformasyona uğramaması adına doğru ayarlanmalıdır.

Çift kişilik yorgan alırken nelere dikkat edilmeli?

Seçim yaparken kullanım alanına uygun modellerin edinildiğinden emin olmak gerekir. Ürünlerin kullanılacağı mevsim de oldukça önemlidir. Yaz ya da kış dönemleri için uygun olan model farklılık gösterebilir. Farklı üretim malzemeleri kullanılan ürünler arasından ihtiyaca uygun bir tercih gerçekleştirilmelidir. Bireyler seçim yaparken çift kişilik yorgan fiyatlarına da dikkat etmelidir.

En Çok Satan Çift Kişilik Yorgan Hangileri?

Koçtaş Çift Kişilik Yorgan kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Koçtaş Basic Tek Kişi Mikro Yorgan155*215
  2. Waterjet Çift Kişilik Silikon Yorgan +2 Yastık Hediyeli
  3. Formeya Çift Kişilik Lüx Gri Welsoft Yorgan Çift Taraflı 195x215
  4. Formeya Antrasi̇t Gri̇ Soft Kişlik Yorgan Çi̇ft Ki̇şi̇li̇k 195x215
  5. Comfort Line Çift Kişilik Silikon Yorgan +2 Yastık Hediyeli
Daha fazla göster
89 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: