200 TL Üzeri Kargo Bedava

Tek Kişilik Yorgan

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Uyku Deneyimini İyileştiren Tek Kişilik Yorgan Çeşitleri

Tek kişilik yorgan çeşitleri çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap eden ürünlerden oluşur. Farklı ölçülerdeki yataklara uygun olacak şekilde kendi içinde çeşitlendirilen tek kişilik yorgan modelleri sayesinde uyku deneyiminizi iyileştirebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. İyi seçilmiş bir ürün sizi soğuk kış gecelerinde rahat ve sağlıklı bir şekilde uyumanıza imkân tanır. Genel olarak tek kişilik yorgan çeşitleri, ince bir örtü ya da kılıfın içine yerleştirilen sıcak battaniyeler olarak özetlenebilir. Ürünler genellikle diğer modellerle kıyaslandığında daha fazla yalıtım malzemesi içerdiği için sizi daha sıcak tutmayı başarır. Bununla beraber seçenekleri incelediğinizde mevsim geçişlerinde ya da serin yaz akşamlarında kullanabileceğiniz farklı modeller de olduğunu görebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tek kişilik yorgan çeşitleri arasından tercihte bulunabilir, rahat bir uyku deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz. 

İşlevsel olmasının yanı sıra ürünler yaşam alanlarına dekoratif olarak da çarpıcı bir etki kazandırmasıyla öne çıkar. Ekstra olarak edinebileceğiniz nevresimler sayesinde tek kişilik yorgan çeşitlerini renklendirebilir, yatak odalarınızda istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Satın aldığınız tek kişilik yorgan ölçüleri ile uyum sağlayan nevresimler sayesinde şık ve zarif bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Genel olarak tek kişilik yorgan çeşitleri, kabarık ve daha sıcak tutan bir yapıya sahip olan ürünlerden meydana gelir. Bununla beraber alternatifler arasında daha az dolguya sahip olan ve serinlik veren alternatifler de bulunur. Kaliteli işçiliği dayanıklı malzemeyle bir araya getiren ürünler genellikle uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Böylece satın aldığınız üründen uzun süre istifade edebilir, günlük hayatınızın önemli bir ihtiyacını pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Tek kişilik yorgan fiyatları ve alternatifleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı kısa süre içinde bulabilir, yatak odalarınızın eksikliklerini kapatmaya başlayabilirsiniz.

Tek Kişilik Yorgan Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Tek kişilik yorgan çeşitleri kullanan kişilere birçok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Ürünlerin genel avantajları ve fonksiyonelliği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, gereksinimlerinizi nasıl giderebileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz:

 • Uyku deneyiminizi iyileştirerek gün içinde yaşayabileceğiniz yorgunluk miktarını azaltabilir, kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. Tek kişilik yorgan çeşitleri kullanıcılarının uyku deneyimi üzerinde önemli bir etkiye sahip olan ürünlerden oluşur. Uyku alışkanlıklarınızı ve rutinlerinizi iyileştirmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Kendine has yapısı ve hafifliğiyle öne çıkan tek kişilik yorganlar, herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yapıya sahiptir.
 • Ürünler hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından kullanılabilecek biçimde özel olarak tasarlanır. Tek kişilik hazır yorgan çeşitlerini incelediğinizde farklı ölçülerde olan pek çok model olduğunu görebilirsiniz. Sahip olduğunuz yatakların ölçülerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilir, yatak odalarınızın gereksinimlerini gidermeye başlayabilirsiniz. Öğrenci evlerinde de sıklıkla tercih edilen tek kişilik yorganlar, uyku sırasında hava şartlarının olumsuz etkilerinden korunmanıza yardımcı olur. Hem sıcak hem de soğuk havalar için özel olarak tasarlanan ürünleri her mevsim kullanabilir, istediğiniz yerde dilediğiniz gibi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 
 • Ürünleri incelediğinizde farklı dolgu malzemelerine sahip olan seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Elyaf ya da yün gibi çeşitli malzemelerle doldurulan tek kişilik yorganlar, bu sayede her mevsimde kullanılabilecek bir yapıya bürünür. Bununla beraber özel olarak aradığınız bir dolgu malzemesi varsa seçenekler arasından kolay bir şekilde bulmanıza imkân tanır. Her türlü gereksinimi giderecek şekilde özel olarak dizayn edilen ürünler arasından istediğiniz özelliklere sahip olanı bulabilir, ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Tek kişilik yorgan fiyatları ve malzeme seçeneklerine göz atarak aradığınız özellikleri karşılayan ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.
 • Dolgu malzemesinin yanı sıra ürünler kumaş dokuması bakımından da birbirinden ayrılır. Seçenekleri incelediğinizde genellikle etraflarında nevresim benzeri çeşitli kılıflar olduğunu görebilirsiniz. Bu kılıflar pamuk ya da microfiber gibi çeşitli malzemelerden üretilir. Her malzemenin sunduğu avantajlar sayesinde sizin için uygun olan ürünü kolay bir şekilde bulabilir, rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz. Sunduğu çeşitlilik sayesinde herkesin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılamasına yardımcı olan tek kişilik yorganlar, günlük hayatın eşsiz bir parçası hâline gelmeyi başarır.
 • Ürünlerin çoğu nefes alabilir özel bir yapıya sahiptir. Uyku sırasında vücudun nem dengesini sağlamasına yardımcı olan tek kişilik yorganlar, kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olur. Aşırı terlemelerin önüne geçerek uyku sırasında yaşayabileceğiniz olumsuzlukların önüne geçer. Böylece geceleri daha konforlu bir uyku deneyimi elde etmenizi mümkün hâle getirir.
 • Tek kişilik yorgan çeşitlerinin önemli avantajları arasında oldukça hafif bir yapıya sahip olmaları gelir. Böylece üzerinizde ağırlık yapmadan kendinizi sıcak hissetmenizi mümkün hâle getirir.
 • Ürünlerin kılıfı genellikle kolay bir şekilde çıkarılabilir. Böylece bakımı ve temizliği oldukça kolaylaşır. Ürünlerin kılıfını çıkardıktan sonra rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkayabilir, ardından kolay bir şekilde geçirerek temizliğini tamamlayabilirsiniz. Nevresimle beraber kullanıldığında kılıflı yapısı sayesinde uzun süre sağlamlığını korumayı başaran tek kişilik yorganlar, kullandığı yorganın temiz kalmasına önem veren kişilerin ilgisini çeker.
 • Terletmez ya da antialerjik gibi çeşitli özelliklere sahip olan ürünler arasından hassasiyetlerinizi göz önünde bulundurarak rahat bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olması sayesinde herkesin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamasına yardımcı olan tek kişilik yorganlar, istediğiniz uyku deneyimini elde etmenizi kolaylaştırır.

Tek kişilik yorgan fiyatları ve seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere ulaşabilir, uyku deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Uygun tek kişilik yün yorgan fiyatları sayesinde soğuk havalarda kendinizi sıcak tutabileceğiniz ürünlere ulaşabilir ya da ince dolgulu modeller sayesinde yaz aylarında serin kalmanıza yardımcı olacak ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tek Kişilik Yorgan Çeşitleri ve Özellikleri

Tek kişilik yorgan çeşitleri incelendiğinde birçok farklı özelliğe sahip olan model olduğu görülebilir. Her özellik, farklı bir gereksinimi giderdiği için geniş bir kitleye hitap eder. Misafirleriniz, kendiniz ya da çocuklarınız için ideal uyku deneyimini elde etmek istiyorsanız özellikler arasından size hitap edeni kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tek kişilik yorganların özelliklerinin genel olarak ne olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki maddelere göz atmaya başlayabilir, size hitap eden modeli pratik bir şekilde bulabilirsiniz;

 • Tek kişilik yorganlar kendi içinde antibakteriyel, antialerjik, terletmez ya da hijyenik gibi farklı kategorilere ayrıldığını görebilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilen ürünler arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, uyku deneyiminizi kişisel gereksinimlerinizi giderecek biçimde şekillendirebilirsiniz.
 • Antibakteriyel modeller, genel olarak mantar ve toz gibi alerjenlere karşı özel olarak üretilen ürünlerden oluşur. Anti bakteriyel kimyasallarla işlenen ürünler, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıyla birçok kişinin ihtiyaçlarına yanıt verir. Bakteri kaynaklı problemleri, küf ve mantar oluşumunu engelleyerek kendinizi sterilize etme özelliğine sahip olan ürünler, sunduğu özelliklerle kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılar. Zararlı bakteri ve organizmaları ortadan kaldırmak için tasarlanan ürünler sayesinde konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilir, geceleri kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Küçük yaştaki kullanıcılar için anti bakteriyel yapıya sahip olan modeller arasından seçim yaparak onların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
 • Antialerjik tek kişilik yorganlar, sağlıklı bir gece uykusu çekebilmenizi sağlayarak daha konforlu bir deneyim elde etmenizi mümkün hâle getirir. Hassas bir yapıya sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler, kaşınma benzeri istenmeyen durumların yaşanma olasılığını azaltır. Antialerjik tek kişilik yorganlar, enfeksiyon kontrolünün yanı sıra akneye neden olan küfe ve mantara karşı da koruma sağlamasıyla öne çıkar. Çoğunlukla ağartıcılara karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için çok yönlü bir kullanım sunan ürünler, herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. Antialerjik tek kişilik yorganlar, toz akarlarına karşı koruma sağladığı için birçok kişi tarafından tercih edilir. Antialerjik yapıda olan ürünler, toz akarları önleyici kaplamalar kullanarak bu tip durumların yaşanmasının önüne geçer.
 • Bununla beraber antialerjik tek kişilik yorgan çeşitlerinde koku oluşma olasılığı da azdır. Bakteriler normal modellerde olduğu kadar hızlı büyüme şansına sahip olmadığı için koku oluşumlarının önüne geçen ürünler, ter ya da vücut yağları kaynaklı yaşanabilecek problemleri azaltır. Böylece her gece yeni temizlenmiş bir yatağa giriyormuş gibi hissetmenize yardımcı olur. Ek olarak cilt tahrişi kaynaklı oluşabilecek sivilcelerin de önüne geçilmesinde etkili bir rol oynayan antialerjik tek kişilik yorganlar, yaşanabilecek cilt problemlerinin önüne geçilmesine imkân tanır. 
 • Terletmez olarak nitelendirilen tek kişilik yorganlar da daha rahat bir uyku deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Genellikle nefes alabilen bir yapıya sahip olan tek kişilik yorganlar, nem emiciliği sayesinde gece boyunca terleseniz bile vücudunuza hava girmesine imkân tanır. Hava sirkülasyonu sağlayan özel bir yapıya sahip olan terletmez tek kişilik yorganlar, çoğunlukla pamuk ya da keten gibi doğal malzemelerden üretilir. Terletmez yapıya sahip olan ürünler ile yatak odalarınızı daha iyi bir uyku için optimize edebilir, ürünleri her mevsim rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bakım kolaylığı, rahatlığı ve dayanıklılığıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarının birçok gereksinimine yanıt verir. Her mevsim rahat bir gece uykusu çekmek istiyorsanız terletmez yapıdaki modeller arasından seçim yapabilir, geceleri yaşayabileceğiniz sıkıntıların önüne geçebilirsiniz.
 • Hijyenik modeller de yataklarınızın daha temiz kalmasına yardımcı olur. Konforu ve refahı teşvik eden bir yapıya sahip olan ürünler, rahatlığıyla kaliteli bir uyku döngüsünü destekler. Ürünler, hastalığa daha az duyarlı olmanıza yardımcı olur. Ek olarak odanızın daha iyi bir hava kalitesine sahip olmasını da teşvik eder. Alerjik reaksiyonlar yaşıyorsanız onları azaltmanıza yardımcı olan ürünler, kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Lekelerin kalıcı hâle gelmesinin önüne geçecek şekilde dizayn edilen hijyenik tek kişilik yorgan çeşitleri ile hem çocuklarınız hem kendiniz için daha konforlu bir uyku alanı oluşturabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, uyku deneyiminizi iyileştirebileceğiniz ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Tek kişilik yorgan fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz özelliklere sahip olan modele ulaşabilir, yatak odalarınızın daha konforlu alanlar hâline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Dolgu Malzemelerine Göre Tek Kişilik Yorgan Çeşitleri

Ürünleri incelediğinizde farklı dolgu malzemelerine sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Her dolgu malzemesi ürünlere kendine has bir özellik kazandırmasıyla öne çıkar. Böylece herkesin aradığını kolay bir şekilde bulmasını mümkün hâle getirir. Dolgu malzemeleri ve özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Pamuk tek kişilik yorgan çeşitleri, ilk olarak doğal yapısıyla öne çıkar. Nefes alabilir bir yapıya sahip olması pamuktan üretilen modelleri birçok kişi için tercih sebebi hâline getirir. Her gece uykuya dalarken vücut ısısı değişebilse de pamuklu modeller bu ısıya adapte olmayı başarır. Gece boyunca vücudunuzdaki ısıyı emerek serinlemenize ve kuru kalmasına imkân tanır. Böylece pamuklu modellerin bazıları yaz aylarında da kullanılabilir. Bununla beraber yumuşak ve hafif bir yapıya sahip olması da pamuklu olanların öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Az bakım gerektirmesi, temizliğinin kolay olması ve yumuşak yapısı da ürünleri birçok kişi için tercih sebebi hâline getirir.
 • Elyaf tek kişilik yorgan modelleri, genellikle soğuk havalarda kullanılacak şekilde üretilir. Pamuklu modellerden farklı olarak ısıyı içinde tutma eğilimine sahip olan tek kişilik yorganlar, soğuk havalarda daha sıcak bir yatakta yatmanızı mümkün hâle getirir. Soğuk kış aylarında sonbahar dönemlerine kadar geniş bir aralıkta kullanılabilecek biçimde üretilen ürünler, pamuk gibi doğal bir yapıya sahip değildir. Bununla beraber kolay bir şekilde yıkanabilmesi ve çok yönlülüğüyle öne çıkan ürünler, çoğu mevsimde rahat bir şekilde kullanılabilir.
 • Tek kişilik mikrofiber yorgan çeşitleri de popüler olan seçenekler arasında yer alır. Popülerliğini yumuşak yapısından alan microfiber tek kişilik yorganlar, çoğunlukla antialerjik olmasıyla da birçok kişinin ilgisini çeker. Uzun süre hipoalerjenik tazelik sağlayan koruması sayesinde hassas bir yapıya sahip olan kişiler için ideal bir seçenek hâline gelen mikrofiber tek kişilik yorganlar, sıcak geceler için nefes alabilir bir yapıya sahiptir. Bununla beraber alerjisi olan kişiler için de oldukça uygundur. Daha sıcak örülmüş kumaş dolgusu ısıyı daha iyi hapsederek sizi geceleri daha sıcak tutar. Üstün yalıtımına rağmen nefes alabilen bir yapıda olduğu için çok yönlülüğüyle dikkatleri üzerinde toplar.
 • Tek kişilik yorgan çeşitleri arasında yünden üretilenler de oldukça popülerdir. Sıcaklık düzenleyici bir yapıya sahip olan yün tek kişilik yorganlar, nefes alabilmesi, hipoalerjenik olması ve nem emicilik sunmasıyla öne çıkar. Vücut sıcaklığınıza uyum sağlayan ürünler, ihtiyaç duyduğunuz sıcaklıkta uyumanızı mümkün hâle getirir. Genel olarak yün, geceleri çok terleyen kişilerden nemi uzaklaştırmaya yardımcı olur. Bununla beraber hafif ve güçlü yapısıyla dikkat çeker. Hava akışını sağlarken yumuşak yapısını muhafaza eder. Bazı yün modeller makinede yıkanabilmesiyle de birçok kişinin beğenisini kazanır. Satın aldığınız ürünün özelliklerini inceleyerek nasıl yıkanabileceğini öğrenebilirsiniz. Uygun tek kişilik yün yorgan fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz nitelikteki modele kolaylıkla erişebilirsiniz.
 • Kaz tüyü olanlar da oldukça popülerdir. Kaz tüyü, yalıtım söz konusu olduğunda standartları karşılamayı başarır. Soğuk kış aylarında ihtiyaç duyduğunuz sıcaklığı elde etmenizi kolaylaştırır. Bununla beraber hafif yapısıyla nemin sürekli olarak dışarı atılmasını da sağlar. Termal özellikleriyle bilinen kaz tüyü, yatak dolgusu söz konusu olduğunda öne çıkan malzemeler arasında bulunur. Ek olarak nefes alabilen bir yapıya sahip olduğu için sizi sıcak tutarken teri yorganın içine hapsetmez. Böylece tüm gece serin ve kuru almanıza imkân tanır.
 • Bambu tek kişilik yorgan çeşitleri de öne çıkan dolgu malzemeleri arasında yer alır. Nefes alabilir yapısı sayesinde sıcaklık düzenlemesi söz konusu olduğunda dikkat çeker. Nemi çekerek yazın aşırı ısınmasının önüne geçerken sıcaklığını korumayı başarır. Bununla beraber hipoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için hassas kişiler için de iyi bir seçenek olabilir. Her ne kadar bambu modeller makinede yıkanabilir bir yapıya sahip olsa da yıkamadan önce kullanım talimatlarını incelemeniz önerilir. Bambu, doğal liflerden üretildiği için her yıkama sonrasında daha yumuşak hâle gelebilir.

Farklı özelliklere sahip olan ürünler sayesinde aradığınızı bulabilir, gereksinimlerinizi gidermeye başlayabilirsiniz. Uygun tek kişilik yorgan fiyatları ve seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Tek Kişilik Yorgan Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek kişilik yorgan çeşitleri arasından nasıl tercihte bulunabileceğiniz hakkında fikir edinmek istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz;

 • İlk olarak kullanacağınız ürünlerin boyutlarının nasıl olması gerektiğini belirlemeniz gerekir. Tek kişilik yorgan ebatları sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığını bulmasını mümkün hâle getirir. Tek kişilik yorgan ölçüsü incelendiğinde 150 x 200 cm, 155 x 215 cm ya da 160 x 220 cm gibi farklı seçenekler olduğu görülebilir. Yatağınızın ölçülerini ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürünler arasından kolay bir şekilde tercihte bulunabilirsiniz.
 • Satın alacağınız ürünleri hangi mevsimde kullanmayı düşündüğünüzde göz önünde bulundurmanız gereken kriterler arasında bulunur. Örneğin, tek kişilik ince yorgan çeşitleri yaz aylarında ihtiyaç duyabileceğiniz serinliği elde etmenize yardımcı olabilir. Bununla beraber kış aylarında daha kalın ve yoğun bir yapıya sahip olan ürünler arasından tercihte bulunmanız önerilir. Ürünleri kullanacağınız mevsime karar verdikten sonra tek kişilik yün yorgan fiyatları ya da microfiber seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Ürünlere göz atarken hangi dolgu malzemesinin sizin için daha uygun olduğuna karar vermeniz önemlidir. Her dolgu malzemesi ürünlere farklı bir özellik kazandırmasıyla öne çıkar. Böylece herkesin istediği niteliklere pratik bir şekilde ulaşmasını mümkün hâle getirir.
 • Seçeneklere göz attığınızda genellikle beyaz renkli olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber renkli tek kişilik yorgan çeşitleri de alternatifler arasında yer alır. Turuncu, pembe, mavi, krem ya da pudra gibi renkler arasından yatak odalarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz renklere karar verdikten sonra farklı alternatiflere sahip olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Tek kişilik yorgan seti tek seferde ihtiyaç duyabileceğiniz birden fazla parçaya ulaşmanızı mümkün hâle getirir. Tek kişilik yorgan takımı çeşitleri incelendiğinde genellikle çarşaf ya da yastık kılıfı gibi ürünler de olduğu görülebilir. Takım hâlinde satın alarak yataklarınızın eksikliklerini tek seferde tamamlayabilir, daha konforlu bir uyku deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz.
 • Kumaş dokuması da seçim yaparken dikkate alınması gereken kriterlerdendir. Bambu, koton,   mikro, elyaf, yün, polyester, kapitone, mikrofiber ya da pamuk polyester gibi çeşitli seçeneklere sahip olan kumaş dokumaları arasından istediğinizi bulabilir, uyku deneyiminizi dilediğiniz gibi iyileştirebilirsiniz.

Tek kişilik yorgan fiyatları ve seçenekleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, aradığınız ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Özellik, ebat, renk ve malzeme gibi çeşitli özellikler açısından birbirinden ayrılan ürünler sayesinde gereksinimlerinizi kısa süre içinde giderebilir, Koçtaş’ın avantajlı dünyasının sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Tek Kişilik Yorgan Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tek kişilik yorgan ölçüleri nedir?

Ürünler genellikle 155 x 215 cm boyutlarında üretilse de seçenekler arasında 150 x 200 cm ya da 160 x 220 cm gibi farklı seçenekler de bulunur. Yataklarınızın ölçülerini dikkate alarak alternatifler arasından pratik bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Tek kişilik yorgan nelerden yapılır?

Farklı malzemelerden üretildiği için ürünler herkesin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Pamuk, elyaf, mikrofiber ya da yün gibi çeşitli malzemelerden üretilen ürünler arasından aradığınızı zorlanmadan bulabilirsiniz. Tek kişilik yorgan çeşitlerini kullanacağınız mevsimi göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Tek kişilik yorgan şiltesi kaç metre olur?

Tek kişilik yorgan şiltesi genellikle 160 x 220 cm uzunluğunda olur. Yataklarınızın ölçüsünü aldıktan sonra sizin için uygun olana kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tek kişilik yorgan alırken nelere dikkat edilmeli?

Seçim yaparken dolgu malzemesi, renk, ölçü, özellik ve kumaş dokuması gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. İstediğiniz niteliklere karar verdikten sonra seçenekler arasından aradığınızı bulabilir, yatak odalarınızın eksik parçasını tamamlamaya başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Tek Kişilik Yorgan Hangileri?

Koçtaş Tek Kişilik Yorgan kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Waterjet Tek Kişilik Silikon Yorgan
 2. Tek Kişilik Tela Kaplamalı Silikon Yorgan +1 Yastık Hediyeli
 3. Waterjet Yorgan Tek Kişilik
 4. Koçtaş Basic Çift Kişilik Mikro Yorgan195*215
 5. Hepsi Home Tek Kişilik Pamuk Yorgan Seti + Yastık
Daha fazla göster
122 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: