750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
31 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Ankastre Setler

Ankastre Setler

Mutfaklarımızda en sık kullanılan eşyalar arasında olan fırın, set üstü ocak ve davlumbazların bir araya getirilmesinden oluşan  ankastre setler, yüksek performansları yanında görsel olarak da tasarımda önemli bir yere sahiptir. Mutfak dekorasyonunu tamamlar nitelikteki bu ürünlerin günlük hayattaki kullanım sıklığı da düşünüldüğünde ihtiyacınıza en uygun olan seti seçmeniz daha da önem kazanır. 

Püf Noktası: Ankastre Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ankastre set modelleri arasında tercih yapmadan önce mutfak mobilya ve dolaplarınızın ankastre setlerin montajına uygun olup olmadığını belirlemelisiniz. Ankastre setler için uygun boyutta olmayan mutfak dolapları montaj sürecini uzatabilir. Ayrıca set olarak alınacak ürünlerde, ürünler arasındaki görsel uyum da mutfağınızın göze hoş gelen bir görünüme kavuşmasını sağlar. Inox, beyaz ve siyah renkleriyle ankastre setler, mutfağınızda bambaşka bir hava yaratıp dekorasyonunuza yepyeni bir soluk katacaktır. Ankastre setler arasında Beko, Ferre, Kumtel, Luxell, Esty ve Hoover gibi farklı markaların modellerinden bir tercih yaparak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz. Zaman zaman gerçekleşen  ankastre set kampanyaları ile  kaliteli setlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Farklı marka ve modellerdeki ankastre setler arasından hangisinin mutfağınıza uygun olduğuna karar verirken setin içindeki ürünlerin sahip olduğu teknik donanımın sizin ihtiyaçlarınızla uyumuna bakmak yerinde olacaktır. Setler genelde  ankastre fırın, ankastre davlumbaz ve  ankastre ocak  üçlüsünün bir araya gelmesinden oluşur. Her biri farklı teknik özellikteki ürünler, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ankastre fırın alırken pişirme fonksiyon sayısı, pişirme bölme sayısı, fırın iç hacmi, elektro turbo özelliği gibi özellikler arasından ihtiyacınıza uygun ürünü temin edebilirsiniz. Ankastre ocak göz sayısı, ateşleme tipi, ocak yüzey malzemesi, gaz emniyet sisteminin varlığı gibi kriterler seçiminizi yaparken size yardımcı olabilir.

Ankastre setler arasından mutfağınıza en uygun seçimi yapmak için, şimdi Koçtaş’ı ziyaret edin. Kaliteli ürünler, uygun fiyat ve bol çeşit avantajı ve Online alışveriş kolaylığıyla bir tık uzağınızda!

Daha fazla göster