750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bahçe Bankları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Bahçe Bankları

Metal, ahşap ve plastik gibi malzemelerden üretilen bahçe bankları estetik ve şık görünümleri ile bahçenizde hoş bir hava yaratmanızı sağlıyor. Bahçe bankları üretilirken metal aksamları farklı hava şartlarına uyum sağlaması için boyanır ve ahşap aksamları da çürüme, kurtlanma veya böceklenmeye karşı korumalı olacak şekilde güçlendirilir . Ahşap bank genelde ladin, çam, kayın gibi ağaçlardan üretilse de farklı ağaç türlerinden üretilen banklar da bulunuyor. Banklar dayanıklı olabilmesi için emprenye maddesi yardımı ile güçlendirilir. Bahçe dekorasyonunuz için tamamıyla ahşaptan oluşan bahçe bankları bulabileceğiniz gibi, alt aksamları metalden, oturma bölümü ise ahşaptan ya da tekstil malzemelerinden oluşan bahçe bankları da mevcuttur.

Bahçenizi Güzelleştirecek Bahçe Bankları Modelleri

Farklı malzemelerden üretilmiş, değişik tasarımları olan ve geniş bank fiyatları seçeneğiyle arkalıklı bank veya arkalıksız bank modelleri bulmak istiyorsanız çok sayıda alternatife sahipsiniz. Arkalıksız bank, göze hitap eden hoş tasarımı ile bahçenize şık bir hava getirecektir. Akasya ağacından üretilmiş, çeşitli boyutlarda arkalıksız bank modelleri bulabilmeniz mümkün. Ahşap bank, doğal yapısıyla bahçenizle tam bir uyum yakalayacaktır.100 santimetreyi bulan genişliğe sahip ahşap banklar, bahçenizde vereceğiniz davetler için ideal. Onlywood firmasının ürettiği masif aksamların ve ürünlerin tümü el yapımı olduğu için bir modelden sadece bir adet vardır. Kullanılan ahşabın yapısına göre renk ve desen farklılıkları olabilir. Çam ağacından imal edilen ahşap banklar, bu firmanın ürün yelpazesinde bulunuyor. Sandıklı bank modelleri, bahçelerinizde minimal bir oturma grubu oluşturmasının yanında depolama alanı olarak da işlev görür. Dış hava koşullarına uygun, rengi solmayan, malzemesi çürüme ya da paslanma yapmayan, arkalıklı ya da arkalıksız, akrilik kumaşlı, ferforje ya da sandıklı tüm bahçe bankları modelleri sayesinde sevdiklerinizle birlikte bahçenizin keyfini daha çok çıkarabilirsiniz.
Siz de bahçenizi güzelleştirecek kaliteli ve uygun fiyatlarda bahçe bankları bulmayı istiyorsanız hemen Koçtaş’ı ziyaret edin ve beğendiğiniz bir modeli online alışveriş avantajlarıyla sepete ekleyin!

Daha fazla göster