750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bahçe Sehpaları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Bahçe Sehpaları

Bahçe mobilyaları arasında yer alan bahçe sehpaları, kullanıcıya çoklu kullanım olanakları sağlayan ürün gruplarından birisidir. İster sunum amaçlı ister dekoratif amaçlı olarak kullanabileceğiniz bahçe sehpaları sayesinde açık alanlarda çok daha konforlu vakit geçirebilirsiniz. Çay, kahve ve yiyecek tüketirken ihtiyaç duyduğunuz bardak, tabak vb. araçları sehpa üzerine konumlandırarak elinizde taşıma zahmetinden kurtulabilir bahçenizde özgürce hareket ederek sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirebilirsiniz.undefined

Birbirinden Kullanışlı Bahçe Sehpası Modelleri

Bahçe sehpaları, hareketli mobilyalar arasında yer alan bir ürün grubudur. Bu tip ürünlerin kolay hareket ettirilebilir olması kullanışlılık açısından büyük bir öneme sahiptir. Sert plastikten üretilen bahçe sehpaları hafifliği nedeniyle en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Plastik sehpaların yanı sıra ahşaplar, bahçe ve balkonlarınızda oldukça doğal ve estetik bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Özellikle ahşap oturma grupları ile kombinlediğinizde bu ürünler açık alanlarınızın vazgeçilmezleri arasında yer alabilir. Sunum amaçlı kullanabileceğiniz ahşap sehpaları saksılı çiçekler ve çeşitli bahçe aksesuarları ile tamamlayarak dekoratif birer nesne olarak da tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde balkon ve teras gibi yarı açık mekanlarınızda tam anlamıyla bahçe atmosferi oluşturma imkanına sahip olabilirsiniz. Sunum sehpası olarak bilinen tekerlekli ve itme kollu ahşap bahçe sehpalarını da yine aynı başlık altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Taşınabilirlikten ziyade dayanıklılığa önem veriyorsanız seçiminizi metal bahçe sehpalarından yana kullanabilir metal sehpaları ferforje detaylı sandalyeler ile kombinleyerek bahçenizde oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ürünlerin malzemelerine ve sahip olduğu ekstra özelliklere bağlı olarak bahçe sehpası fiyatları değişiklik gösterebilir. Her bütçeye hitap eden bahçe sehpaları arasında en uygun fiyatlı ürünlerin plastik sehpalar olduğu görülür. Plastik sehpaları takip eden ahşap sehpalar arasında ise tekerlekli modellerin fiyatları biraz daha yüksek olmakla birlikte en pahalı bahçe sehpaları metal sehpalar olarak karşımıza çıkar. İç mekan sehpaları ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulurlar.
Siz de farklı geometrik formlara ve renk seçeneklerine sahip bahçe sehpaları için Koçtaş’ı ziyaret edebilir dilediğiniz ürünü tek tıkla sepetinize atabilirsiniz!

Daha fazla göster