Peşin Fiyatına  7 Taksit

Bahçe Peyzaj Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Bahçe Peyzaj Ürünlerinin Çeşitliliği

Bahçe sahibi olmak güzel şekilde dizayn edebileceğiniz bir alanınız daha olduğu anlamına gelir. Boş vakitlerinizde zaman geçireceğiniz ya da birtakım işlerinizi halledebileceğiniz bahçeniz, kişisel zevklerinizle döşenmiş eşyalarla çok daha hoş bir yere dönüşür. Bahçe peyzaj ürünleri, farklı çeşit ve renklerden oluşan birbirinden kullanışlı seçeneklere sahiptir. Bahçe mobilyalarınıza da uyumlu olacağını düşündüğünüz bahçe peyzaj ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

bahçe peyzaj ürünleriGüzel havalarda vakit geçirmeyi seçeceğiniz bahçelerinizi birkaç dekorasyon düzenlemesiyle çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Beğenilerinize uygun olacak bahçe peyzaj ürünleri farklı tasarım özellikleriyle bahçenize farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Bahçenizi süsleyecek çeşitli ürünlerinden biri bahçe çit ve bordürleridir. Bahçe çitleri ahşap, tel veya plastik yapılarında olabilir. 

Bahçe yer döşemeleri, bulunduğunuz zemine yükseklik kazandırarak mobilyalarınız altında güzel bir dekor oluşmasına fayda sağlar. Ahşap peyzaj ürünleri; masaların, koltukların, sandalyelerin altında gözüken yer döşemeleri bahçenizin havasını hoş biçimde değiştirmenize olanak tanır. Ahşap yer döşemeleri görüntüsüyle alanınıza farklı bir boyut katar. Seramik yer karoları, bahçenize şık bir görüntü kazandırmak için birebir bahçe peyzaj ürünleridir.

Yapay çim karolar, dilediğiniz noktalarına koyarak bahçenizi süsleyebileceğiniz ve yeşil bir görünüm katan dekorasyon ürünüdür. Asılabilir bahçe süsleri ve tabelalar, bahçenizin ufak dokunuşlarını yapmak için kullanılabilir. Çeşitli renk ve desenlerden oluşan asılabilir süsler bahçenizin görünümünün zenginleşmesine katkı sağlar. Dış mekan ısıtıcıları bahçenizin şık görüntüsüne eşlik ederken ihtiyaç duyulduğu anda ısıtma görevini üstlenir.

Bahçe Peyzaj Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

bahçe peyzaj ürün çeşitleriBahçe peyzaj ürünleri evinizin bahçesinin görüntüsünü güzelleştirirken bir yandan da size özel bir alan yaratma fırsatı sunar. Bahçe peyzajı yapmaya başlamadan önce dekore edeceğiniz alanın büyüklüğüne ve şekline uyum sağlayacak bahçe peyzaj ürünleri seçmeniz önemlidir. 

Bahçe peyzaj malzemeleri açık alanda bulundurulacağı için hava koşullarından doğrudan etkilenebilirler. Bahçe peyzaj ürünlerinin bahçede dururken direkt olarak güneş ışığına maruz kalıp olumsuz olarak etkilenebileceği göz önüne alınıp tercih yapılabilir. Satın alacağınız bahçe dekorasyon ürünlerinin her türlü hava koşuluna dayanıklı olması öncelikli bir kriterdir. İstenmeyen durumlarda kötü sonuçlar doğurmaması açısından doğru bir tercih yapmak önemlidir. 

Seçim yaptığınız bahçe peyzaj ürünlerinin sağlam ve kaliteli olması aynı zamanda ürünleri uzun süre kullanabilmenize olanak tanır. Bahçenizin dekorasyonunu hazırladığınız ilk halinin bozulmasının önüne geçebilirsiniz.  Bahçe peyzaj ürünlerinin yalnızca göz zevkinize değil diğer ihtiyaçlarınızı da karşılıyor olması büyük önem teşkil eder. Mahremiyet ve gizlilik konusunda hassassanız bahçe korkuluklarını alanınıza yerleştirebilirsiniz. 

Yeterli yükseklikteki bahçe korkulukları vakit geçirdiğiniz alanın dışarıdan görünmesini engeller. Gürültü konusunda kaygı yaşıyorsanız yine bahçe korkulukları gereksiniminizi giderecek bahçe peyzaj ürünleridir. Bahçenizi diğer alanlardan uzak tutmak adına bahçe paravanlarını mekanınıza ekleyebilirsiniz. Bahçe paravanları, özel bir alan oluşturmak için kullanılabilen bahçe peyzaj ürünlerinden biridir.

Bahçenizin Havasını Değiştirmenize Olanak Sağlayan Bahçe Çitleri

Bahçe çitleri farklı materyallerden üretilebilen bahçe süslemeleri arasında sayılabilir. Ahşap ya da tel yapıda olduğu gibi motifli biçimde de olabilir. Tel yapıda bulunan çit telini alarak dilediğiniz şekilde alanınızı çevreleyebilirsiniz. Gereksiniminizi karşılayacak uzunluktaki çit telini satın alarak bahçenizin çevresine uygulamaya başlayabilirsiniz. 

Ahşap bahçe çitleri alanınızın havasını değiştirecek yapıya sahiptir. Eğer ağırlıklı olarak ahşap mobilyalar kullandıysanız ya da peyzaj dekorasyonunuzda ahşap yapılı ürünlere öncelik verdiyseniz, ahşap çitler sizin için uygun bir seçim olabilir. Çitlerinizde ahşap görüntü seviyorsanız bu tür bahçe peyzaj ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Plastik çitler de bahçe çevresini sarmaya yarayan bahçe peyzaj ürünlerindendir. Plastik çitlerin farklı renk opsiyonları sunması renklendirmek istediğiniz bahçeniz için hoş bir tercih olabilir. Renkli plastik çitler bahçenizin değişik bir havaya bürünmesine yardım eder. Bahçe çiti, ortamda hoş bir dekorasyon oluşturur. Aynı zamanda alanınızın çevresini sararak sınırların belirginleşmesine yardımcı olur. 

Çeşitli tasarımları bulunan sınır çitlerini de alanınızı belirginleştirme amacıyla kullanabilirsiniz. Yaprak çit, bahçenizin sınırını yeşil görüntüsüyle sarar ve doğanın içinde hissettirir. Yaprak çitlerle bahçenizin görünümünü zenginleştirebilirsiniz. 

Bahçe bordürleri, bahçenizi içerisinde istediğiniz alanı çevrelemeye yarayan toprak üstünden eklenebilen ürünlerdir. Ektiğiniz çiçek, sebze, meyve ya da değişik bitkilerin, bahçeniz içerisinde sınırlarını çizmek isterseniz kullanabileceğiniz bahçe peyzaj ürünleri arasında yer alır. Bahçenizin içine küçük bir bahçe daha oluşturma isteğiniz için faydalanabilirsiniz.

Farklı Yapılarıyla Bahçenize Şıklık Katacak Bahçe Yer Döşemeleri

bahçe peyzaj ürün gruplarıBahçe dekorasyon ürünleri, alanınızı dekor etmek için birçok opsiyon sunar. Ahşap yer döşemeleri farklı ağaç türleri kullanılarak üretilir. Bambu, okaliptüs ağacı, iroko ağacı ve tike içerikli döşemeler mevcuttur. Kullanılan maddenin yapısı doğrultusunda bahçe yer döşemelerinin dokusu, rengi, deseni ve sağlamlıkları farklılık gösterebilir. Bahçe peyzaj ürünleri arasında bulabileceğiniz gereksinimlerinize uygun yer karosu modelini bahçenize yerleştirebilirsiniz. 

Farklı yapıya sahip modeller arasında boyut çeşitliliği de söz konusudur. Büyük ya da küçük döşemelerden hangisinin sizin için uyumlu olduğuna karar verip tercihinizi belirleyebilirsiniz. Yer döşemelerinin uygulama şekilleri farklı olabilir. Yapıştırıcı kullanarak ya da karoları birbirine geçirerek döşeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şekil olarak çeşitlilik halinde olan döşemeler zevkinize veya ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. 

Kare ya da dikdörtgen biçimindeki bahçe karolarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz, düz veya asimetrik şekilde uygulayabilirsiniz. Bazı ahşap yer döşemesi modellerinin alt bölgelerinde plastik kısımlar bulunur. 

Karoların birbirine oturmasını sağlayan bu kısımlar söküm aşamasında kolaylık sağlar. Uygulama yapmak istediğiniz alana dilediğiniz zaman monte edebilir ya da sökerek kaldırabilirsiniz. Sökme işlemi arkasında herhangi bir iz veya kalıntı bırakmayacağı için pratik kullanım sağlar. 

Beğenilerinize uygun bahçe peyzaj ürünleri farklı model seçenekleriyle Koçtaş’tan inceleyebilirsiniz. Birçok fırsat ve kampanya ile beraber çok çeşitli ve kullanışlı bahçe peyzaj ürünlerine Koçtaş internet sitesinden sahip olabilirsiniz.

Bahçe Peyzaj Ürünleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe peyzaj malzemeleri nelerdir?

Bahçe peyzaj malzemelerinin içerisinde bahçenin sınırlarını belirginleştirmeye yarayan ahşap, plastik, tel çitler; girip çıkmanızı kolaylaştıracak çit kapıları; dekorasyonu zenginleştiren ahşap, seramik, çim yer döşemeleri ve karoları gibi ürünler bulunur. Aynı zamanda alanda minik dokunuşlar yaratacak asılabilir bahçe süsleri ve tabelalar; bahçenizin içerisine küçük bir bahçe daha oluşturabilmenize yarayan bahçe bordürleri; bahçenizin ısınmasını sağlayacak dış mekan ısıtıcıları ile de dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Peyzaj ürünleri fiyatları ne kadar?

Bahçe peyzaj ürünleri fiyatları çeşidinin ne olduğuna bağlı olarak değişim gösterir. Ahşap, plastik, tel çitlerinin materyallerinin kullanım amacı aynı olsa bile kalitesine ve boyutlarına göre fiyatları değişir. Yer döşemelerinin sağlamlığına ve malzemesine göre değişik fiyatlar belirlenebilir.

Daha fazla göster
339 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: