750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Çocuk Masaları

Oturma setleri

Oturma setleri çocukların açık alanlarda konforlu ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesine olanak sağlayan birbirinden sevimli modellerin yer aldığı bir ürün grubudur. Çocuk bahçe malzemeleri arasında yer alan bu ürünler sayesinde siz bahçe ve balkonda olduğunuzda çocuklarınız da yanınızda keyifli vakit geçirme imkanına sahip olur.

Rengarenk Çocuk Oturma Seti ve Modelleri

Sizler bahçenizde gölgelik alanların tadını çıkarırken çocuklarınız da birbirinden kullanışlı çocuk oturma setleri sayesinde yanınızda oturabilir. Kendine ait şemsiyesi ile birlikte tasarlanan rengarenk sandalye ve masalar ergonomik açıdan çocukların kullanımına uygun boyutlarda tasarlandığından minikler için son derece konforlu oturma alanları oluşturmanıza olanak sağlar. Farklı desen seçenekleri ile araba desenli, ay desenli, hayvan desenli, mavi, turuncu, pembe gibi pek çok renk ve desende ürünün yer aldığı oturma setleri arasından çocuğunuz kendi zevkine uygun olanı tercih edebilir. Satın aldığınız bu masa sandalye setleri ile çocuklarınız arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilirler. Elbette oturma setleri denildiğinde çocuklar için oturma eylemini sadece sandalyelerle sınırlamak mümkün olmaz.&nbsp Oyun çadırları da onların enerji dolu dünyasına hitap eden ürünler arasında yer alır. Hem erkek çocuklarına hem de kız çocuklarına yönelik farklı tasarımları ile ön plana çıkan çocuk bahçe çadırı modelleri sayesinde çocuklarınız güvenli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilir.

Birbirinden Kullanışlı Çocuk Oturma Setlerinin Fiyatları Neye Göre Değişim Gösterir?

Oturma setleri ürünün maliyeti ile doğru orantılı fiyatlardan satışa sunulur. Bu anlamda kullanılan malzemeler fiyatlandırmada önem taşır. Çocuk oyun çadırları genel olarak basit bir taşıyıcı iskelet üzerine takılan baskılı bez ve kumaştan oluştuğu için maliyeti diğer oturma setlerine nazaran daha uygundur. Ancak bu ürünler arasında da artan boyutlara göre fiyat farklılıkları gözlemlenebilir. Tek çocuk veya iki çocuğun içinde vakit geçirebileceği küçük çadırların fiyatları daha çok çocuğun birlikte oyun oynayabileceği geniş çadırlara oranla daha uygundur. Genişleyen ürün alanı ile birlikte tasarlanacak taşıyıcı sistem ve ek kumaş maliyetleri bu anlamda ürün fiyatını değiştirici unsurlar arasında yer alır. Sandalye, masa ve şemsiyeden oluşan ürünlerde ise birden çok ürün kullanımı ve metal, plastik gibi malzemelerin eklenmesi nedeniyle fiyatlar biraz daha yüksektir. Her bir sandalye, masa ve şemsiyenin kendi taşıyıcısı bulunduğundan sert malzeme kullanımı bu ürünlerde daha fazladır. Dolayısıyla bu fiyat farklılıkları oldukça normaldir.

Siz de çocuklarınızın bahçenizde keyifli vakit geçirmesini sağlamak istiyorsanız hemen Koçtaş'ı ziyaret ederek çocuklarınız için uygun oturma setleri arasından beğendiğiniz ürünü satın alın!

Daha fazla göster