750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Banyo Çöp Kovaları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Banyo Çöp Kovaları

Banyo çöp kutuları, tuvalet ve banyolarda çıkan günlük atıkların hijyenik bir şekilde depolanmasını sağlıyor. Gerek tıbbi atıklarınızı gerekse peçete ve kağıt havlu gibi çöpleri atabileceğiniz banyo çöp kutuları, klozetlere boş yere çöp atılmasını önlüyor. Böylelikle banyonuzun boyutlarına uygun olarak satın alacağınız bir banyo çöp kutusu, klozetlerde sıklıkla yaşanan tıkanıklık probleminin oluşmasına fırsat vermiyor.

Hem Hijyenik Hem Dekoratif Banyo Çöp Kutuları

Farklı renk ve desenlerde satışa sunulan banyo çöp kutuları, çalışma prensibine göre birbirinden ayrılıyor. Kapaklı çöp kovası modelleri, banyoda biriken çöplerin dışarıya koku salmasını engelliyor. Kapaksız ürünler ise küçük boyutlarıyla pratik kullanım olanağı sunuyor. Pedallı çöp kovası modelleri, hem koku problemini ortadan kaldırıp hem de el değmeden açılabildiği için en hijyenik ve kullanışlı banyo çöp kutuları arasında yer alıyor. Plastik, melamin, rattan ve krom gibi farklı malzemelerden üretilen çöp kutuları arasında dayanıklılığıyla ön plana çıkanlar metal çöp kovası modelleri oluyor. Ayrıca plastik gövdeli ve melamin kapaklı çöp kovalarında banyonuza renk katacak dijital baskı desenler bulunuyor. Gövdesi paslanmaz çelikten üretilen çöp kutularının bazıları krom renkte olup bazıları ise beyaz, krem, siyah, gri gibi renklerle kaplanabiliyor. Krom renkli banyo çöp kutuları dekoratif anlamda hemen her banyoya kolaylıkla uyum sağlıyor.

Banyo Çöp Kovası Boyutları ve Fiyatları

Ev tipi banyo çöp kutularının hacmi genellikle 3 lt ile 6 lt arasında değişiyor. Kalabalık ailelerde 6 lt'lik çöp kutuları tercih edilirken, az kişinin kullandığı tuvalet ve banyolar için 3 lt'lik veya 5 lt'lik ürünler yeterli oluyor. İş yerlerinde ve kamusal alanlardaki banyo ve tuvaletlerde ise 25 lt hacme sahip geniş banyo çöp kutuları tercih ediliyor. Ürünlerin fiyatları ise kullanılan malzemeye ve ürün hacmine göre değişiklik gösteriyor. Daha küçük boyutlarda ve plastikten üretilen çöp kovası seçenekleri uygun fiyatlarla satışa sunulurken, geniş hacimli paslanmaz çelik çöp kutularında fiyatlar yükseliyor.

Hem eviniz hem de iş yeriniz için tercih edebileceğiniz banyo çöp kutuları ile siz de banyonuzu daha temiz ve kullanışlı hale getirmek istiyorsanız, Koçtaş'a göz atarak banyonuz için en uygun çöp kovasına anında sahip olabilirsiniz!

Daha fazla göster