750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duvar Panoları

Duvar Panoları

Duvar panoları, evinizde veya iş yerinizde boş duvarlarınızı dekoratif bir şekilde dizayn etmenize olanak sağlayan aksesuarlardan oluşuyor. Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken duvar panoları, farklı malzemelerden üretiliyor. Yazılı ve resimli ürünlerin yanı sıra dekoratif bir aydınlatma sağlayan LED'li duvar panosu seçenekleri de bu kategoride beğeninize sunuluyor.

Duygularınıza Tercüman Olan Duvar Panoları

Kelimeleri kullanmak, bazen duygularınızı ifade etmenin en etkili yolu oluyor. Yaşam alanınızın duvarlarında yaşam stilinizi yansıtan cümlelere yer vermek istiyorsanız, yazılı duvar panoları duygularınıza tercüman oluyor. Bu tip bir duvar panosu için yazılı, metal ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Pop-art sanat akımından esinlenen bu aksesuarlarla yaşam alanınızı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra "mutfağım", "exit", "çıkış", "home sweet home" tarzındaki yazılarla süslenen duvar panoları, ürünü kullandığınız mekanı daha iyi tanımlamanıza olanak sağlıyor. Evin çıkış kapısına asılan "exit" tabelası veya mutfak girişinde kullanacağınız "open 24 hours" yazılı cafe temalı duvar panoları, esprili bir dille evinize ya da ofislerinize renk katıyor.


Dekorasyon Tarzınıza Göre Duvar Süsü

Bazı duvar panoları sadece görselliğinden dolayı tercih ediliyor. Bu tip ürünlerde son zamanların dekorasyon trendleri arasında yer alan yaprak motiflerine sıkça yer veriliyor. Öte yandan ürünü kullanacağınız mekanda altın detaylar bulunuyorsa altın çerçeveli veya krom detaylara uygun metal çerçeveli duvar süsü seçenekleri de bu kategoride yer alıyor. Salon, oturma odası, mutfak ve yatak odasının yanı sıra banyo ve tuvaletlerde duvara asılan duvar süsü kullanmak, banyonuzun tasarımını zenginleştiriyor. Böylece boş kalan banyo duvarlarını dekoratif bir şekilde değerlendirme şansınız oluyor. LED'li duvar panoları ise modern iç mekanlara yeni bir soluk getiriyor. Dekoratif aydınlatmasıyla bulunduğu mekana yeni bir yorum getiren bu ürünler, başka bir aydınlatma elemanının kullanılmadığı mekanlarda sıra dışı renkleriyle dikkat çekiyor.

Yaşam alanlarınızda dekoratif bir görünüm elde etmek istiyor ancak gereğinden fazla eşya ile yer kaybı yaşamak istemiyorsanız, boş kalan duvarlarınızı duvar panoları ile donatarak mekanda istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Farklı boyutlarda satışa sunulan duvar panolarından evinize uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilir; Koçtaş'tan anında sipariş edebilirsiniz. 

Daha fazla göster