200 TL Üzeri Kargo Bedava

DR.Bei Regular Şarjlı Diş Fırçası Yedek Başlık 2 Adet betc01 Ve Gy3 Modellerine Uyumludur

Ürün Kodu: 5000576222
249 TL

Satıcı: Doğansan 9.7 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Mod Sayısı 0 Adet
Şarj Süresi 10 dk
Şarjlı Kullanım Süresi 5 gün
Başlık Var
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

Dr.bei betc-01 ve gy3 elektrikli diş fırçası modeline uygun 2 adet sensitive yedek başlık içerir. 2 yıl dr.bei türkiye garantili dr. Bei diş fırçası yedek başlığı bet-c01 ve gy3 2'li daha beyaz bir gülümseme bet-c01 ve gy3 diş fırçası başlığı, her bir dişin ileri düzey temizliğine ve beyazlatılmasına yönelik olarak derinlemesine temizlenebilmesi için profesyonel araçlardan ilham alarak tasarlanmıştır. Özel kıllar plağı sıyırıp atar ve cilalama kabı, dişi ilk günden itibaren beyazlatır1 . Dr.bei farkını deneyimleyin doğru diş fırçasını tercih etmek ağzınızın tamamının sağlığında fark yaratabilir. Diş fırçasında dünya çapında lider olan dr.bei'nin sizin özel ihtiyaçlarınıza uygulan olan çeşitli şarjlı diş fırçaları sunma nedeni budur. İşte bu yüzden doğru seçimi yapın ve dünya çapında diş hekimlerinin tavsiye ettiği ve kullandığı 1 numaralı marka olan dr.bei'yi tercih edin2 . Bet-c01 ve gy3 yedek fırça başlığı, daha beyaz bir gülümsemeye kavuşabilmeniz için size ileri düzey temizlik sunmak üzere tasarlanmıştır. Yüzeydeki lekeleri nazikçe gideren, özel tasarım bir cilalama kabına sahip olan bu yedek fırça başlığı, size ilk günden itibaren gülümsemenizi beyazlatma gücü verecek. Diş hekimleri, diş fırçası başlığınızın yaklaşık olarak üç ayda bir değiştirilmesini önerir. Dr.bei yedek fırça başlıkları, daha derinlemesine bir temizliği sürdürebilmeniz için kullanım süresini tamamlandığında kılların rengi yarısına kadar solarak size başlığı değiştirmenizi hatırlatan göstergeli fırça kıllarına sahiptir. *daha derinlemesine temizlik için sıradan diş fırçasına göre dr.bei, kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak çeşitli diş fırçası başlıkları sunmaktadır. Dr.bei yedek fırça başlıkları, dr.bei gy1 dışında tüm bet-c01 ve gy3 şarjlı diş fırçası gövdeleri ile uyumludur. Fırça başlığımı ne sıklıkta değiştirmeliyim? Diş hekimleri, diş fırçanızı, kıllar birbirinden ayrılmış veya aşınmışsa her üç ila dört ayda bir veya daha sık olmak üzere değiştirmenizi önerir. Kıllar aşındığında, temizleme etkisi azalır. Bu ve diğer dr.bei fırça başlıkları arasındaki fark nedir? Her bir dr.bei fırça başlığı, kısmen farklı bir temizleme yöntemine odaklıdır: bu başlık yüzey lekelerinin giderilmesi için diş hekimlerinden ilham alan bir beyazlatıcı başlığa sahiptir. Sensitive, nazik fakat etkili temizlik sunar. Hangi şarjlı diş fırçası gövdeleri fırça başlığı ile uyumludur? Bu yedek diş fırçası başlıkları, bet-c01 ve gy3 modelleri ile uyumludur.

Mod Sayısı 0Adet
Şarj Süresi 10dk
Şarjlı Kullanım Süresi 5gün
Başlık Var
Başlık Sayısı 1Adet
Kullanıcı Tipi Yetişkin
Fırça Sertliği Sert
Şarj Göstergesi Yok
Ayarlanabilir Hız Yok
Basınç Sensörü Yok
Kabı Yok

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 27,67 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 41,50 TL 249,00 TL
Akbank 5 x 49,80 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 124,50 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 124,50 TL 249,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 124,50 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 124,50 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 124,50 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 124,50 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 124,50 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 124,50 TL 249,00 TL
HSBC Ticari 2 x 124,50 TL 249,00 TL
İş Bankası 2 x 124,50 TL 249,00 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 124,50 TL 249,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 31 Mayıs Cuma günü kargoda

249,00 TL