750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
95 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Küvetler ve Jakuziler

Küvetler ve Jakuziler

Günlük hayatın önemli gereksinimlerinden olan küvetler ve jakuziler, gerek hijyen gerekse konfor açısından yıllardır beğeni ile kullanılıyor. Yıkanma teknesi olarak geçmişten beri hayatın içinde olan küvetler, önceleri saraylarda ve üst tabaka kişilerin evlerinde yer alırken; günümüzde dileyen herkesin banyosunda boy gösteriyor. Pratik ve işlevsel özelliklerinin yanı sıra dekoratif açıdan da banyolara şıklık katan küvetler ve jakuziler, sağlıklı yaşamın da kapısını aralıyor. Küvetler ve jakuziler, kullanılacak olan mekanın yanı sıra ihtiyaca göre farklı model ve boyut seçenekleriyle tercih ediliyor.

Her Banyoya Uyum Sağlayan Estetik Küvet Modelleri

Banyonuzun ölçüsüne ve dekorasyonuna uygun, birbirinden şık küvet çeşitleri evinize değer kazandırır. Küvet modelleri; yuvarlak, üçgen, oval, elips, kare veya dikdörtgen şekillerde olup ayrıca oturaklı ve oturaksız olarak iki gruba ayrılır. Tercihe göre sırt yaslamalı özel küvet modelleri de üretilmektedir. Bu modellerin dışında ayaklı ve ayaksız olarak sunulan küvet çeşitleri de bulunmaktadır. Ayaklı modeller estetik açıdan da şık bir görünüm sunar. Çoğunlukla, kireç ve pas oluşumunu engelleyen akrilik malzemeden üretilen küvet modelleri, kolayca temizlendiği için hijyen sağlar. Banyo yapmaktan hoşlanmayan çocuklar da küvet teknelerinde yıkanmayı daha eğlenceli bulabilir.  

Banyo Keyfinizi Katlayan Jakuziler ve Kullanım Alanları

Küvetler ve jakuziler banyo konforunuzu artıran en önemli seçeneklerdir. Jakuzi modelleri, ev ve ticari kullanıma göre üretilmekle birlikte suyu, en rahat şekilde kullanmaya olanak verir. Otel, SPA ve spor merkezlerinin yanı sıra evlerde hatta yatak odalarının içinde yer alabilir. Jakuzi modelleri, farklı ihtiyaçlara göre değişiklik gösterir. Oval ve düz jakuzi modelleri birbirlerinden sadece şekil itibari ile ayrılır. Bu ürünler banyoların şekline göre tercih edilebilir. Genişlik ve ebada göre de jakuzi modelleri değişiklik gösterir. Çift kişilik jakuziler, daha geniş bir kullanım alanı sunar. SPA kültürünün vazgeçilmez ögesi olan suyu, en rahat şekilde kullanmaya olanak sağlayan jakuziler, günlük stresten arınıp rahatlamayı sağlar. Birbirinden farklı ve gelişmiş özellikteki jakuzi modelleri ile banyo esnasında terapi yapılabilir. Küvetler ve jakuziler, kullanılacak olan mekanın genişliğine göre farklı model ve boyut seçenekleriyle tercih edilebilir. Jakuzi seçeneklerine göre küvet fiyatları daha makul olabilirken; Koçtaş’ta her zevke ve bütçeye göre jakuzi ve küvet seçeneklerini bulabilirsiniz. Ev ihtiyaçları konusunda tüketicilerin tüm beklentilerine cevap veren Koçtaş, banyo ürünleri kategorisinde, farklı modellerdeki küvetler ve jakuziler ile konforunuzu artırmaya hazır. Peki ya siz, cazip ödeme seçenekleri ile banyo keyfinizi ikiye katlamaya hazır mısınız? 

Daha fazla göster