750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Seçili Dekorasyon Ürünlerinde 400 TL Üzerine 50 TL İndirim - İndirim Kodu: DEKO50
Detay

Polidol Duvar Kağıdı Yapıştırıcı 200 gr

Ürün Kodu :1000297285
39,99 TL

Duvar Kağıdı Yapıştırıcı 200 gr duvar kağıtlarınızı yapıştırmak amacı ile kullanabileceğiniz ideal bir üründür.

Ağırlık 200 gr
Modeli Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

Polidol Polifill Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı kağıt tabanlı ve ağır duvar kağıtları,aynı zamanda sökülebilir ve non-woven duvar kağıtları için idealdir.                                                                                                    
Kullanım yerleri 
Vinil,kabartmalı ve diğer ağır duvar kağıtları ve non-woven duvar kağıtları için kullanılır.
Uygulama İçin Gerekli Çevre Koşulları
-Uygulanacak yüzey kuru ve sağlam,toz ve yağdan arındırımlmış olmalıdır.Eski duvar kağıtlarını sökün. Çatlakları ve delikleri doldurun.Çok emici ve kumlanmış yüzeyleri astarlayın.
Yüzey Hazırlığı
Soğuk, temiz suyu kuvvetlice karıştırırken yapıştırıcıyı içine serpiştirin ve kısa bir süre karıştırmaya devam edin(duvar kağıdına göre 4litre ağır duvar kağıtları için, 5 litre hafiif duvar kağıtları için).10 dakika bekleyin ve sonra tekrar kuvvetlice karıştırın.Bir fırça ile yapıştırıcıyı duvar kağıdına heryere eşit olarak sürün.Yapıştırıcı sürülen tarafın içine doğru kenarlarından katlayın.Gerekli yumuşama süresince bekledikten sonra kuvvetli bir şekilde yapıştırın.Non-Woven duvar kağıtlarında yapıştırıcı bir rulo ile 1-2 duvar kağıdı genişliğinde duvara sürülebilir. Duvar Kağıdını ıslak yapıştırıcının üzerine yerleştirin ve düzgünce presleyin.                                                                                  SINIRLAMALAR/ EN İYİ PERFORMANS İÇİN                                                                                                                                                                      Duvar kağıdı üreticisinin kullanma talimatlarına uyun.
Kullandıktan sonra ürün ağzı açık kalmamalı
Malzemenin kurumaması için gerekli önlemler alınmalı.Kuru bir yerde saklayın.                                                                                                                      Yapışkan artıkları temiz ve nemli bir bez ile temizlenmelidir.Aletleri kullanım sonrası su ile temizleyin.Ortam sıcaklığı 5°C’nin üzerinde olmalıdır.

 

Ağırlık 200 gr
Modeli Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
YKB 9 x 4,44 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HSBC 6 x 6,67 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
FİNANSBANK 6 x 6,67 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
GARANTİ 6 x 6,67 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
AKBANK 6 x 6,67 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
İŞ BANKASI 6 x 6,67 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HALK BANKASI 5 x 8,00 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
ZİRAAT 4 x 10,00 ÂTL 39,99 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
FINANSBANK Aidatsız Kartlar 2 x 20,00 ÂTL 39,99 ÂTL