65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
Fırsatlar
Fırsatlar
  4   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Şömine Tipi Isıtıcılar

Şömine tipi ısıtıcılar, bulundukları mekanı sadece ısıtmakla kalmayıp dekorasyona özel bir hava da katarlar. Siz de bir taraftan ısınırken bir taraftan da evlerinizdeki şık görünümün tadını çıkarmak istiyorsanız şömine tipi ısıtıcılar tam size göre…

Şömine keyfini sonuna kadar yaşamak isterken odun külü veya baca isiyle uğraşmak istemeyen pek çok insanın imdadına şömine tipi ısıtıcılar yetişiyor. Odunları tutuşturmak, çıkan dumanla uğraşmak, baca tepmesi gibi sorunlarla muhatap olmadan sadece fişi prize takarak şömine başında rahatlatıcı bir kaç saat geçirebilirsiniz. Gerçek ateş görünümü veren illüzyonu sayesinde hoş ve romantik bir ortam yaratabilirsiniz. Şömine tipi ısıtıcılar, son derece güvenli yapılarıyla şömine keyfi yaşarken dumandan zehirlenme ya da kıvılcım sıçraması sonucu çıkabilecek yangın korkusundan da azade olmanızı sağlıyor.

Şömine Tipi Isıtıcı Modelleri Nelerdir?

Şömine tipi ısıtıcılar ebatlarına ve özelliklerine göre çeşitlilik gösteriyor. Büyük ebatlarda elektrikli şömine bulunabileceği gibi, küçük boyutları olan mini şömine bulmak da elbette mümkün.

Blyss Sora Elektrikli Şömine, fonksiyonelliğinin yanında yaşam alanlarınıza dekoratif bir zenginlik katabilir. Yüksekliği 50 cm olan bu şöminenin 100 cm genişliği ve 18 cm derinliği vardır. Ağırlığı 18,7 kg gelmektedir. Rengi siyahtır ve 1800 watt güce sahiptir. Camlı bir elektrikli şömine olan bu model, uzaktan kumandayla yönetilebilmektedir. İki ısıtma kademesinin yanında alev efekti de özellikleri arasında yerini almaktadır.

Blyss Mini Elektrikli Şömine ise rahat kullanımı ve kolay taşınabilir olmasıyla ısınmak için yardımcı bir eleman olabilir. Özellikle yatak odasında ya da tekil ısınma amaçlı kullanılabilir. Modelin adından da anlaşılacağı gibi mini elektrikli şömine kategorisinde yer alır. Yüksekliği 46,5 cm, genişliği 28 cm ve derinliği 12 cm şeklindedir. Ağırlığı sadece 9 kg gelmektedir. Küçük yapısına rağmen 1900 watt gücü vardır ve rengi siyahtır. Üç taraflı alev efekti bulunmaktadır.

Evinize şık bir görünüm kazandırarak ısınmak istiyorsanız şimdi Koçtaş’ı ziyaret edin ve online alışveriş keyfiyle kaliteli ve şık şömine tipi ısıtıcılar arasından dilediğinizi kolayca sepete ekleyin. 
Daha fazla göster