750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sinek Kovarlar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
16 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Sinek Kovarlar

Kara sinekler ve sivri sinekler gibi uçan haşereler, sesleriyle ve yaptıkları müdahalelerle can sıkıntısından öte, sağlık problemleri yaşamanıza sebep olabilirler. Özellikle alerjisi olan insanlarda sinek ısırması neticesinde ciltte ortaya çıkan kaşıntı, kabarıklık ve yanma gibi sonuçlar ortaya çıkarken, sinek ve benzeri haşerelerin bünyelerinde barındırdıkları bakteriler de insan sağlığını tehdit ediyor. Bu tarz olumsuzlukların önünü almak için çözüm sinek kovarlar kullanmak... Kamp, spor ve outdoor malzemeleri arasında fonksiyonelliğiyle ön plana çıkan pek çok farklı sinek kovucu çeşidi bulabilirsiniz. Bu sinek kovarlar, ihtiyaç duyduğunuz anlarda, hem açık hem de kapalı alanlarda oldukça işinize yarayacaktır. Elektrikle çalışan sinek kovarlar olabildiği gibi, pille çalışan ve istediğiniz yere götürebileceğiniz seyyar ürünler de vardır. Bu tür elektrikli sinek öldürücü ürünlerin yanında, sinekleri vücudunuzdan uzak tutacak ürünler de mevcuttur. Bunların en başında sinekkovan losyon gelir.&nbsp

Hayatınızı Kolaylaştıracak Sinek Kovucu Modelleri Nelerdir?

Sinek öldürücü, etrafa yaydığı ışık ile sinekleri, sivrisinekleri ve birçok uçan böceği cezbederek kendine çeker. Yüksek voltajda elektrik yüklü olan metal ızgaralarının yardımıyla bu canlıları öldürür. Sinek öldürücü, sinek kovarlar arasında gayet etkin bir cihazdır. Modern ve zarif bir tarza sahip olmasının yanı sıra, yüksek fonksiyonelliği vardır. Güvenilir olan bu cihazın, tıkanmayan bir ızgarası, paslanmayan ve renk vermeyen bir yüzeyi vardır. Yaydığı ultra-viole ışığının evcil hayvanlar veya insanlar üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur. Dış kısmının kafes şeklinde oluşu, insanların ızgaralara temas etmesine engel olur. Hiçbir kimyasal madde içermeyen bu cihaz, dumansız ve kokusuz olmasının yanında, kirliliğe de sebep olmaz. Bu şekildeki sinek kovarlar, fabrika, et deposu, hastane, şarküteri ve ev gibi kapalı alnalarda rahatlıkla kullanılabilirler. Uygun görülen yere asılabilecek bir tasarıma sahip olan bir üründür. Sinek kovan vücut losyonu ise, cildiniz için bir çeşit kalkan vazifesi yaparak sineklere karşı uzun bir koruma sağlayabilir. Cilde kolayca yayılan ve tahriş etmeyen bu losyon, giysilerinizde leke bırakmaz. Sinekkovan losyonun açık havada ve güneş ışığında etkisi azalmaz.
Siz de sıkıntısız bir yaz geçirmek istiyorsanız Koçtaş’ın online alışveriş sitesini ziyaret edin ve sinek kovarlar içinden size uygun olanı seçip alışveriş sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster