200 TL Üzeri Kargo Bedava

Karahasanoğlu Tarım Yerli Ata Tohumu Ananas Kavun 10 Adet

Ürün Kodu: 5000548429
54,86 TL

Yapı Kredi World'e Özel 3.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Baykara 9 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Adet 1 Adet
Kullanım Yeri Bahçe
Mevsim 4 Mevsim
Türü Dere Otu
Daha Fazla Göster
54,86 TL
54,86 TL
Ürün Açıklaması

tohum çimlendirme 1. yöntem

her bir tohumu 1 pet bardağa veya viole gübre ile harmanlanmış çiçek-torf toprağına 1 cm derine ekip ilk sulamayı yapınız.günlük 1 saat kadar güneş alan bir yere bırakıp 5 gün ara ile püskürtme usulü sulama yapınız. tohumlarınız çimlenip toprak üzerinde görünmeye başladığınızda ise güneşli bir yere alınız ve 3 günde bir püskürtme usulü su vermeye devam ediniz.10 cm kadar olduğunda ise bardaklardan toprakları ile çıkartarak taşımak istediğiniz yere taşıyarak dikebilirsiniz.

tohum çimlendirme 2. yöntem

önceden sürülmüş ya da bellenmiş toprak tırmık ya da benzeri bir aletle ekim için uygun hale getirilir, ekim yapılacak alan kuru hayvan gübresi, kuş veya solucan gübresi ile gübrelenir, keseksiz düzgün bir toprak yüzeyi oluşturulur. nemli toprağa ekim yapmak tohumun hızlı çimlenmesini sağlar. özellikle yüzeysel ekilen küçük taneli tohumları yerlerinden oynatacak tazyikle sulama yapılmamalı ve toprak yüzeyinde göllenme oluşturulmamalıdır. sıçak havalarda sulama sıklığı artırılmalı, toprağın nemli kalmasına özen gösterilmelidir. yabancı otlar büyüdükçe temizlenmeli.

tohumlar çimlenme oranı yüksek yerli tohumlardır ürünlerinizden tohum alıp tekrar tekrar ekim yapabilirsiniz.Adet 1Adet
Kullanım Yeri Bahçe
Mevsim 4 Mevsim
Türü Dere Otu
Ürün Çeşidi İncir

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 6,10 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 9,14 TL 54,86 TL
Akbank 5 x 10,97 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 27,43 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 27,43 TL 54,86 TL
Finansbank Ticari 2 x 27,43 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 27,43 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 27,43 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 27,43 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 27,43 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 27,43 TL 54,86 TL
HSBC Ticari 2 x 27,43 TL 54,86 TL
İş Bankası 2 x 27,43 TL 54,86 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 27,43 TL 54,86 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 26 Nisan Cuma günü kargoda

54,86 TL