750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
15 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Asma Klozetler

Asma Klozetler

Yerle teması olmayan ve doğrudan duvara monte edilen asma klozetler, daha az yer kaplaması ve şık görüntüsü ile çokça tercih edilen modeller arasında geliyor. Asma klozet çeşitleri rezervuar sistemi ile de diğer klozetlerden farklıdır. Gömme rezervuar olarak adlandırılan sistemde rezervuar duvar içerisine yerleştiriliyor. Bu sayede asma klozet daha az yer kaplıyor.

Modern Görünümleriyle Göz Alıcı Asma Klozet Modelleri

Asma klozetler klozetlerin görüntüsü ve bağlantı özellikleri ile farklı modellere sahiptir.

Asma klozetler, kısa uzun ve oval modellere sahiptir. Asma klozetlerin bağlantıları açık veya gizli şekilde yapılabilir. Duvara monte edilen vidaların açıkta olduğu modeller daha kolay monte edilebilir. Ancak gizli vida sistemi bulunan modellerin monte edilmesi biraz daha zor olabilir. Ancak bu asma klozet modelleri daha estetik görünümleri dolayısıyla daha çok tercih edilir. Asma klozetler için farklı modellerde taharet musluğu seçenekleri bulunmaktadır.

Asma Klozet Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Asma klozetler farklı rezervuarlara yani sifon sistemlerine sahiptir. Klozet sistemleri ile ilgili araştırma yaparken dikkate alınması gereken şey rezervuar sistemin duvara nasıl monte edileceğidir. Dar şekilde üretilmiş olan rezervuar sistemi ölçülerine göre duvarda kırma yapılarak monte edilebilir. Bu işlem için de asma klozet seti gereklidir. Set içerisinde modelden modele değişebilen seçenekler bulunur. Modellerin genelinde klozet kapağı dâhil şekildedir. Buna ek olarak taharet musluğu ve rezervuar sistemleri de sete dâhil edilmiş olabilir. Satın alma işlemi yapılırken set içerisinde neler olduğuna dikkat etmelisiniz. Asma klozetler arasında seçim yaparken taşıma kapasitesine de dikkat edilmesi doğru olacaktır. Bu modeller duvardan destek aldığı için bu konu önemlidir.

Asma klozetler ve malzemelerini Koçtaş’tan temin edebilirsiniz. Farklı modeller arasından istediğiniz modeli seçerek online alışveriş kolaylığıyla şimdi sepetinize ekleyin. 

Daha fazla göster