65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  21   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Lambader Başlıkları

Lambader başlıkları, evinizde küçük görünümlü büyük değişiklikler yapmanın anahtarıdır. İthal, PVC keten, hasır kumaşlardan üretilen ve geniş bir renk skalasına sahip olan lambader başlıkları ile ekonomik bir şekilde yaşam alanlarınızın dekorasyon tarzında fark yaratabilirsiniz. Çeşitli renk ve desenlerin bulunduğu başlıklardan dilediğiniz boyuttaki ürünleri tercih ederek lambaderlerinizin görünümünü istediğiniz zaman kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Kullanışlı Lambader Başlıkları
Lambader başlıkları,
genellikle silindirik ve konik formlarda üretilir. Kumaş yapısı üründen ürüne değişiklik gösterdiği gibi kullanım alanına göre geniş çaplı ve küçük çaplı ürünleri de seçebilirsiniz. Dekorasyon ile uyumlu olması açısından mekân içinde yer alan diğer kumaş aksesuarları göz önünde bulundurmalısınız. Halı, fon perde, kırlent ve koltuk kumaşına uygun yapacağınız lambader başlıkları seçimi ile iç mekânda kusursuz bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Yatak odanızda, oturma odanızda veya çalışma odanızda kendinize özel bir köşe tasarladıysanız bu alanı aydınlatmak için kullandığınız lambaderi, hoşunuza giden bir lambader başlığı ile daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Mekânda ihtiyaç duyduğunuz ışık miktarına göre farklı başlık modellerinin maksimum güç değerlerine göz atmanız gerekir. 60 Watt'lık ürün seçeneklerine ulaşabileceğiniz gibi 20 Watt gibi daha düşük değerlerdeki lambader başlık çeşitleri arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Her mekâna uyumlu olması açısından, canlı renklerin yanı sıra pastel ve nötr renk tonlarının da yoğun olarak kullanıldığı başlıkların büyük bir kısmı E27 duy tipine göre üretilir. Dokulu kumaşlarda bulunan ufak kareler ve tarama desenleri ile ışığın mekânda farklı yansımalar oluşturmasına izin verebilir; country tarza uygun olarak bilinen farklı renklerdeki lambader başlıklarını modern, klasik hatta avangart yatak odası ve salon dekorasyonlarının bile bir parçası haline getirebilirsiniz. Kir tutmayan ve kolay temizlenebilen kumaşların kullanıldığı ürünlerle iç mekân dekorasyonunu taçlandırabilirsiniz. Lambader başlık fiyatları, kumaş özelliklerine ve ürünün boyutlarına göre değişir. Bütçenize ve dekorasyon tarzınıza uygun ürün seçimleri yaparak, birbirinden şık lambader başlık modelleri ile aydınlatma dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.
Siz de evinizde veya iş yerinizde kullanabileceğiniz, şık ve kullanışlı bir lambader başlığı için Koçtaş'ın zengin ürün seçeneklerine göz atabilir; zevkinize en çok uyan modelleri anında sepetinize atarak sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla göster