150 TL Üzeri Kargo Bedava

Maxi Cosi Maxi-cosi Mica Pro Eco I-size İsofix'li 360 Dönebilir Yatabilir 0-18 Kg Çocuk Oto Koltuğu Authentic Grey

Ürün Kodu: 5000614283
31.190 TL

Yapı Kredi World'e Özel 4.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Juppeshop Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Yükseklik 50 cm
Genişlik 60 cm
Derinlik 40 cm
Ağırlık 10 kg
Yükseklik Kademesi Yok
Bağlantı İsofix + Kemer
Grup Grup 0+/1
Kemer Tipi 5 Noktalı
Taşıma Kapasitesi 18 kg
Renk Gri
Daha Fazla Göster
Bu üründen minimum 1 adet sipariş verebilirsiniz.
31.190 TL
Ürün Açıklaması

maxi-cosi mica pro eco i-size adac’lı 360° dönebilen isofix'li, dönüştürülebilir, arkaya ve öne bakan, doğumdan i̇tibaren kullanılabilen, destek ayaklı bebek ve çocuk oto koltuğu

doğumdan i̇tibaren

4 yaşına kadar kullanım (0-18kg) 40-105 cm

neden seçmeliyim?

360 derece dönme özelliği
kolay bağlanma
hava alabilen sistem (clima flow)
g-cell yan darbe koruma sistemi

bebeğinizi oto koltuğuna yerleştirmek, maxi-cosi mica pro 360° dönüş özelliği sayesinde çok kolay! 360 derece dönme özelliğine eklenen flexi spin teknolojisi (yumuşak süspansiyon dönüş sistemi) ile maxi cosi mica pro eco bebek oto koltuğu tek elle kolayca çevrilebilir.

dünyadaki ilk geri ekolojik geri dönüştürülebilir kumaştan yapılmış kılıfını maxi-cosi mica pro eco için ürettik. çünkü maxi cosi olarak biz, geleceğimiz çocukların yaşayacağı dünya’ya da saygı duyuyoruz ve dünyanın sürdürülebilir yaşamına destek oluyoruz.

kullanıcı dostu

maxi cosi mica pro eco i-size bebek oto koltuğu, günümüzün en yüksek i-size güvenlik standartlarına göre üretilmiştir ve yumuşak, %100 geri dönüştürülmüş kumaşlardan tasarlanmıştır. dünyadaki ilk ekolojik geri dönüştürülebilir kumaştan yapılmış kılıfı maxi-cosi mica pro eco için ürettik. çünkü maxi cosi olarak biz, geleceğimiz çocukların yaşayacağı dünya’ya da saygı duyuyoruz ve dünyanın sürdürülebilir yaşamına destek oluyoruz. maxi-cosi mica pro eco adac’lı 360° dönebilen oto koltuğunun kemerleri, bebeğinizi rahat bir şekilde oturtabilmeniz için, otomatik olarak yukarı doğru kalkar. böylece bebeğinizi rahat oturtup tek tık ile kemerlerini bağlayabilirsiniz.

güvenlik

isofix bağlantısı ve i-size güvenlik standartlarıyla, hem kolaylığı hem de bebeğinizin tüm güvenliğini sağlayan maxi-cosi mica pro eco bebek ve çocuk oto koltuğu, adac tarafından da test edilip çok iyi performansıyla onaylanmıştır. maxi cosi mica pro eco i-size bebek ve çocuk oto koltuğu, 360 derece dönebilir, bebeğiniz hem öne hem arkaya bakarak seyahat edebilir. bu da bebeğinizi doğumdan itibaren maxi cosi mica pro ile taşımınıza olanak sağlar. üstelik sadece arkaya bakma özelliği ile değili yenidoğana özel olarak tasarlanmış destekli baş ve bel pedleri ile de bebeğinizi her zaman güvende tutar. maxi-cosi mica pro eco adac’lı 360° dönebilen oto koltuğu her pozisyonda yatırılabilir, böylece küçük çocuğunuz her zaman rahat eder. yumuşak yenidoğana özel dolgulu pedi sayesinde doğumdan 4 yaşına kadar öne ve arkaya dönük pozisyonlarda kullanılabilir. i̇çinizin rahat etmesi için mica pro eco'yu hem en yeni ve en yüksek güvenlik standartları olan i-size güvenlik standartları hem de üstün g-cell 2.0 teknolojisi ile donattık. alman otomobil kuruluşu adac tarafından da test edilip onaylanmıştır.

g-cell 2.0 teknolojisi, yandan çarpma anında bebeğe gelen basıncı, kasa içindeki petek yapı sayesinde, tek noktadan çok noktaya doğru yayar aracın şasesine doğru itilir ve tek noktadan alınacak sert basınç absorbe edilmiş olur. bu sayede özellikle bebeğinizin yandan alabileceği sert darbeler önlenmiş olur.

maxi-cosi maxi cosi mica pro eco i-size bebek oto koltuğu, kolay isofix kurulumu sunar. hem ekstra güvenlik sağlayan, h em de çocuğunuz araba koltuğunda oturmuyorken bile denge sağlayan destek ayağı kurulumu kolaylaştırır. hem isofix bağlantılarında hem de destek ayağında doğru kurulum gösterge sistemi bulunur. doğru kurulum için maxi-cosi mica pro eco'nun kullanım kılavuzunu incelemenizi tavsiye ederiz.

dünyada 50 milyondan fazla bebek, maxi cosi ana kucakları ile hastaneden eve taşındı. oto koltuklarımız ve anakucaklarımız, çocuğunuzu güvenle korur ve çocuklarınızı geleceğe mutlu bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. alman otomobil kuruluşu adac (allgemeiner deutscher automobil-club) gibi harici çarpışma testi merkezleri, maxi-cosi araba koltuklarımızı dinamik güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından düzenli olarak test eder.

temizleme

maxi cosi mica pro eco i-size bebek oto koltuğunun kılıfı çıkarılabilir ve 30 derecede çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir. tüm maxi cosi oto güvenlik koltuklarının kılıfları kolayca çıkartılabilir ve 30 derecede çamaşır makinesindeyıkanabilir.

konfor özellikleri

360° dönebilen maxi cosi mica pro eco i-size bebek oto koltuğu, muadillerine göre çok daha daha fazla konfor sunar. sırt desteğinin geliştirilmiş üstün yatış açılarıyla küçük çocuğunuz için otomobille seyahat esnasında sınıfının en iyi uyku konforunu sunar. hava sirkülasyonunu en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış climaflow panelleri ve nefes alabilen kumaşları ile çocuğunuz her zaman rahat edeceği havadar bir sıcaklıkta olacaktır. birden fazla sırt pozisyonu ve ekstra dolgusu ile, küçük çocuğunuzun doğumdan itibaren bu oto koltuğunda her zaman destekli ve rahat olduğundan emin olabilirsiniz. seyahati esnasında rahat eden rahat bir çocuk, araba kullanırken ebeveynler için huzur demektir.

neden tercih etmeliyim

 • - hızlı ve kolay bağlanır
 • - i-size güvenlik standardı
 • - üstün yan koruma sistemi (omuz ve kafa bölgesi için ekstra yan darbe koruması)
 • - darbe emici ekstra dolgu malzemesi (omuz ve baş bölgesi)
 • - isofix ve 3 noktalı emniyet kemeri ile kullanım
 • - oto güvenlik koltuğuna hızlı ve kolay oturma ve inme için açık tasarım
 • - çocuğunuz ile birlikte büyür
 • - tek el ile sırt desteği yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir
 • - ekstra dolgulu konforlu koltuk
 • - yıkanabilir kılıf
 • - oto güvenlik koltuğunun oturma alanı oldukça geniştir 44 cm!

kutu i̇çeriği

 • - oto koltuğu
 • - yeni doğan pedi
 • - 2 omuz pedi seti (yeni doğan & çocuk)

ürün ölçüleri

ürün videoları

her yolculuğu, çocuğunuz için daha güvenli hale getirmek için çarpışma testleri yapıyoruz.

son teknolojiye sahip oto koltuğu test tesislerimizde, bebek ve çocuk oto koltuklarını tasarlamak, üretmek ve test etmek için gereken tüm donanıma sahibiz. maxi-cosi test merkezlerimiz, bebek ve çocuk ürünlerine en son yenilikleri uygulamak için, oto koltuğu endüstrsinin en iyi araştırma, tasarım ve teknolojisini bir araya getiriyor.

oto koltuğu çarpışma testleri nasıl yapılır?

300'e kadar sensörlü kameralar ve her çocuğun boy ve kilosuna özel mankenler kullanarak, araba koltuklarımızın, bir araba kazasında, bebeğinizi ve çocuğunuzu ne kadar iyi koruyacağını tam olarak ölçüyoruz. en iyi güvenlik seviyelerine ulaştığımızdan emin olmak için bir oto koltuğunun geliştirilmesi sırasında, 1.000'e kadar çarpışma testi gerçekleştiriyoruz. bu bebek ve çocuk oto koltuğu çarpışma testi sonuçlarını, ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve iyileştirmek için de kullanıyoruz.

neden kendi oto koltuğu güvenlik testlerimizi kullanıyoruz?

kendi araştırma tesislerimize sahip olarak, bir ürünü pazara sunmak için gereken minimum çarpışma testlerinden çok daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. oto koltuklarımızı geliştirme aşamasının başlangıcından, nihai üretime kadar test ediyoruz. bununla da yetinmeyip, üretim sürecimizin kusursuz olduğundan emin olmak için yapılan her 5.000 koltuktan sonra bir koltuğu test etmeye devam ediyoruz. yani bir koltuğu bir kez test edip bırakmıyor, tüm süreçlerde olabilecek hatalara karşı sürekli test ediyoruz. çünkü biz, anne ve babaların bize tam olarak güvenmesini, ve içlerinin rahat olmasını istiyoruz

maxi cosi ürünleri, sadece kendi test merkezimizde değil, bağımsız firmalar tarafından da test edilmekte.

yaptığımız testler sonucunda, bebekleriniz ve çocuklarınız için size en güvenli ürünleri sunduğumuzdan emin olsak da bizim sözümüze güvenmeyebilirsiniz. çünkü sizin geleceğiniz olan çocuklarınızın, sizin için ne kadar önemli olduğunuz biliyoruz. sadece bizim sözümüze güvenmediğiniz durumlarda, bağımsız oto koltuğu test kuruşlarının maxi cosi ürünlerine yaptığı testleri de inceleyebilirsiniz. oto koltuklarımız ayrıca adac'ta bağımsız testlerden geçmektedir. bu, avrupa'nın önde gelen bağımsız tüketici testi kuruluşu stiftung warentest ile birlikte çalışan euro ncap tarafından akredite edilmiş birkaç test merkezinden biridir. ve hiçbir marka bu kuruluşa ürünlerini test etmek için başvuramaz. adac ürünlerimizi bizden habersiz alır ve test eder.

adac, bir skor oluştururken iki güvenlik alanına bakar:

dinamik güvenlik

bu oto koltuğu güvenlik derecelendirmesi, önden çarpma ve yandan çarpma testine dayanmaktadır. kuvvetlerin bebek ve çocuk vücuduna etkisini ölçmek için gelişmiş sensörlere sahip bir oto koltuğu bir kukla yerleştirilir. adac, diğer ortaklarla birlikte, bu ölçümlere dayalı olarak nihai puanı hesaplar.

kullanım kolaylığı

bu, oto koltuğunu arabaya yerleştirmekten kemerleri sıkmaya kadar uzanan beş adımı test eder. test, yanlış kullanım ve araba koltuğunu yanlış takma riskine bakar. bu testlerin kombinasyonu, en iyi 5 yıldız ve en kötü 0 yıldız olmak üzere bir yıldız derecelendirmesine çevrilen bir puan sağlar. ürünlerimizin her yaş grubu için stiftung warentest araba koltuğu çarpışma testi derecelendirmelerinde iyi performans göstermesinden gurur duyuyoruz.Yükseklik 50cm
Genişlik 60cm
Derinlik 40cm
Ağırlık 10kg
Yükseklik Kademesi Yok
Bağlantı İsofix + Kemer
Grup Grup 0+/1
Kemer Tipi 5 Noktalı
Bas Desteği Var
Darbe Emici Var
Darbe Koruması Var
Yenidoğan Uyumluluğu Var
Taşıma Kapasitesi 18kg
Renk Gri

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 8 x 3.898,75 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 5.198,33 TL 31.190,00 TL
Akbank 5 x 6.238,00 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
İş Bankası 4 x 7.797,50 TL 31.190,00 TL
Finansbank 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL
HSBC Ticari 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL
Halk Bankasi Ticari 2 x 15.595,00 TL 31.190,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

 • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
 • Reklam içermemeli,
 • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
 • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 26 Haziran Çarşamba günü kargoda

31.190,00 TL