150 TL Üzeri Kargo Bedava

Maxi Cosi Maxi-cosi Titan Pro I-size Adac'lı 9-36 Kg Çocuk Oto Koltuğu Authentic Cognac

Ürün Kodu: 5000614286
25.990 TL

Yapı Kredi World'e Özel 4.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Juppeshop Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Yükseklik 50 cm
Genişlik 50 cm
Derinlik 50 cm
Ağırlık 10 kg
Yükseklik Kademesi Yok
Bağlantı İsofix + Kemer
Grup Grup 2/3
Kemer Tipi 5 Noktalı
Taşıma Kapasitesi 30 kg
Renk Kahverengi
Daha Fazla Göster
Bu üründen minimum 1 adet sipariş verebilirsiniz.
25.990 TL
Ürün Açıklaması

maxi-cosi titan pro adac’lı i-size isofix'li, 9-36 kg, yatabilen bebek ve çocuk oto koltuğu

maxi cosi titan pro adaclı çocuk oto koltuğu yenilikçi g-cell ve airprotect® güvenlik teknolojisi ile çocuğunuzla birlikte büyümek için tasarlandı

neden seçmeliyim?

bambu kumaş
g-cell ve airprotect teknolojisi
11 kademeli yükseklik ayarı
9 aydan 12 yaşa kadar kullanım (9-36kg)

çocuğunuz ile beraber büyür

maxi cosi titan pro adaclı çocuk oto koltuğunun airprotect® teknolojisine sahip akıllı growsafe baş desteğiyle, 9 aydan 12 yaşa kadar koltuğun bir sonraki yaş kategorisine ayarlamanın tam olarak ne zaman olacağını bilirken, patentli gcell teknolojisi de çocuğunuza ek yan darbe koruması sağlar.

g-cell 2.0 teknolojisi, yandan çarpma anında bebeğe gelen basıncı, kasa içindeki petek yapı sayesinde, tek noktadan çok noktaya doğru yayar aracın şasesine doğru itilir ve tek noktadan alınacak sert basınç absorbe edilmiş olur. bu sayede özellikle bebeğinizin yandan alabileceği sert darbeler önlenmiş olur.

5 noktalı emniyet kemeri

küçük çocuğunuzu sabitlemek için 5 noktalı emniyet kemeriyle birlikte kullanılan maxi cosi titan pro adaclı çocuk oto koltuğu, çocuğunuz büyüdükçe normal 3 noktalı araba kemerini kullanarak güvenli bir şekilde 2/3 grup çocuk oto koltuğuna dönüştürebilir.

yenilikçi g cell ve airprotect®
güvenlik teknolojisi

titan pro'da yeni teknoloji: g-cell

maxi cosi olarak çocuğunuzun güvenliği söz konusu olduğunda, en son teknolojiyi ve en gelişmiş güvenlik yeniliklerini ararız ve oto koltuklarımıza dahil ederiz. g-cell, gelecek nesil darbe emici teknolojisi maxi-cosi'nin patentli bir yeniliğidir. doğadan ilham alan g-cell teknolojisi, petek veya kar taneleri gibi altıgen bir şekle sahiptir. bu özel yapı oto koltuğunun yan panellerine yerleştirilmiştir. yan çarpışma durumunda, özellikle omuz bölgesi için çocuğunuzun vücudundaki etkiyi azaltmaya yardımcı olur.

isofix ve top tether bağlantısı

isofix ve top tether bağlantısı, koltuğun araca güvenli bir şekilde bağlı kalmasını sağlar.

maxi cosi titan pro adaclı çocuk oto koltuğu, sırtta ve koltuk başlığındaki yumuşak dolgulu kumaşı sayesinde daha uzun araba yolculuklarında bile maksimum konfor sağlar. bambu kumaştan yapılmış koltuk kılıfı nefes alabilir ve sıcaklık düzenleyici özelliklere sahiptir. maxi cosi titan pro adaclı çocuk oto koltuğu, farklı dinlenme pozisyonlarına ihtiyaç duyulması halinde 3 konforlu oturma ve dinlenme pozisyonu sunuyor.

titan pro'da güvenli teknoloji: airprotect®

baş bölümündeki özel koruma ise, kafalıkta bulunan sıkıştırılmış hava ile çalışan mekanik sistem airprotect® ile sağlanır. baş destek bölümündeki patentli airprotect yan darbe koruması, baş yaralanma riskini %20 oranında azaltır! kafalıktaki benzersiz pnömatik yastıklama yan panellerdeki yenilikçi, çarpma emici g-cell teknolojisi, özellikle omuz bölgesinde, gelişmiş yan darbe koruması sağlar.

konforlu tasarım

maxi cosi titan pro adaclı çocuk oto koltuğu, ayrıca koltukta, sırt kısmında ve koltuk başlığında yumuşak bir dolguya sahiptir, bu da uzun yolculuklarda yüksek düzeyde konfor sağlar. bambu kumaştan yapılmış koltuk kılıfı nefes alır ve sıcaklık düzenleyici özelliğe sahip olup her yolculukta küçüklerinizi doğru sıcaklıkta tutar.

güvenlik

gcell ve airprotect® teknolojisi sayesinde ekstra güvenlidir ve bu nedenle çocuğunuzu bir çarpışma durumunda en iyi şekilde korur. isofix bağlantısı ve üst bağlantı kemerinin doğru bağlanıp bağlanmadığını gösterir.
grup 1 – 9-18kg çocuk oto koltuğu olarak kurulum: isofix ve top tether ile
grup 2/3 – 15-36kg çocuk oto koltuğu olarak kurulum: isofix ile 5 noktalı emniyet kemeri yürümeye başlayan çocukların güvenliği için en iyi güvenliği sağlar. avrupa güvenlik standardı ece r44 / 04 ile uyumludur.

genel özellikler

 • - güvenle büyüyen akıllı 
  growsafe 
  baş desteği ile birlikte mükemmel kafa uyumu için 11 farklı yükseklik pozisyonuna kolay ayarlanabilen koltuk başlığı
 • - sürüş yönünde doğru 9 aydan 12 yaşa kadar kullanım
 • - eşzamanlı ve kolay ayarlanabilir emniyet kemeri ve koltuk başlığı
 • - yenilikçi otomatik olarak açılabilen 
  y emniyet kemer sistemi 
  sayesinde saniyeler içinde çocuğunuzu koltuğa oturtabilir ya da koltuktan alabilirsiniz
 • - yumuşak kemer koruyucuları
 • - dik konumdan rahat bir uykuya kadar, 
  3 farklı pozisyonda 
  yaslanma
 • - rahat kalın ve yumuşak dolgulu 
  bambu kumaştan yapılmış 
  nefes alabilir koltuk kılıfı ekstra konfor sunar
 • - bardaklık 
  sayesinde içeceğini yerleştirme imkanı

neden tercih etmeliyim

 • - adac test sahibi
 • - yüksek isi̇ze güvenliği
 • - air protect
 • - g
 • -cell teknoloji (çarpma anında bebeğe gelen basınç, kasa içindeki petek yapı sayesinde, tek noktadan dağılarak aracın şasesine doğru atılır ve tek noktadan alınacak sert basıncı absorbe eder)
 • - clima flow: bebeğinizi doğru sıcaklıkta tutmak ve hava alabilmesi için, sırtlıkta yerleşik havalandırma
 • - emniyet kemerlerinin rahat takılabilmesi için, emniyet kemeri kancaları
 • - emniyet kemeri ve baş yüksekliğinin otomatik olarak eş zamanlı ayarlanabilmesi
 • - isofix ve top tether otomatik uyarı sistemi (doğru montajı gösterir, yanlış ise uyarır)
 • - kolay çıkarılabilir ve çamaşır makinesinde yıkanabilen kumaş
 • - geniş yatış açısı (arkaya doğru bakışta, yeni doğana özel maksimum açı)
 • - ekstra dolgulu baş desteği
 • - oturma alanında ekstra kalın dolgu
 • - omuz ve bacak arası pedi
 • - ekstra güvenlik için siyah köpük destekleri
 • - kafa yükseklik ayarı ile çocuğunuzla birlikte büyür
 • - 15 aylıktan 12 yaşa kadar uzun dönemli kullanım
 • - 5 noktalı entegre emniyet kemeri, önden çarpma durumunda yüksek koruma performansı için kaymaz omuz pedleri, ve koltuk ile tabanın her zaman bağlı olduğundan emin olmak için bir otomatik emniyet kemeri.

ürün ölçüleri

ürün videoları

her yolculuğu, çocuğunuz için daha güvenli hale getirmek için çarpışma testleri yapıyoruz.

son teknolojiye sahip oto koltuğu test tesislerimizde, bebek ve çocuk oto koltuklarını tasarlamak, üretmek ve test etmek için gereken tüm donanıma sahibiz. maxi-cosi test merkezlerimiz, bebek ve çocuk ürünlerine en son yenilikleri uygulamak için, oto koltuğu endüstrsinin en iyi araştırma, tasarım ve teknolojisini bir araya getiriyor.

oto koltuğu çarpışma testleri nasıl yapılır?

300'e kadar sensörlü kameralar ve her çocuğun boy ve kilosuna özel mankenler kullanarak, araba koltuklarımızın, bir araba kazasında, bebeğinizi ve çocuğunuzu ne kadar iyi koruyacağını tam olarak ölçüyoruz. en iyi güvenlik seviyelerine ulaştığımızdan emin olmak için bir oto koltuğunun geliştirilmesi sırasında, 1.000'e kadar çarpışma testi gerçekleştiriyoruz. bu bebek ve çocuk oto koltuğu çarpışma testi sonuçlarını, ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve iyileştirmek için de kullanıyoruz.

neden kendi oto koltuğu güvenlik testlerimizi kullanıyoruz?

kendi araştırma tesislerimize sahip olarak, bir ürünü pazara sunmak için gereken minimum çarpışma testlerinden çok daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. oto koltuklarımızı geliştirme aşamasının başlangıcından, nihai üretime kadar test ediyoruz. bununla da yetinmeyip, üretim sürecimizin kusursuz olduğundan emin olmak için yapılan her 5.000 koltuktan sonra bir koltuğu test etmeye devam ediyoruz. yani bir koltuğu bir kez test edip bırakmıyor, tüm süreçlerde olabilecek hatalara karşı sürekli test ediyoruz. çünkü biz, anne ve babaların bize tam olarak güvenmesini, ve içlerinin rahat olmasını istiyoruz

maxi cosi ürünleri, sadece kendi test merkezimizde değil, bağımsız firmalar tarafından da test edilmekte.

yaptığımız testler sonucunda, bebekleriniz ve çocuklarınız için size en güvenli ürünleri sunduğumuzdan emin olsak da bizim sözümüze güvenmeyebilirsiniz. çünkü sizin geleceğiniz olan çocuklarınızın, sizin için ne kadar önemli olduğunuz biliyoruz. sadece bizim sözümüze güvenmediğiniz durumlarda, bağımsız oto koltuğu test kuruşlarının maxi cosi ürünlerine yaptığı testleri de inceleyebilirsiniz. oto koltuklarımız ayrıca adac'ta bağımsız testlerden geçmektedir. bu, avrupa'nın önde gelen bağımsız tüketici testi kuruluşu stiftung warentest ile birlikte çalışan euro ncap tarafından akredite edilmiş birkaç test merkezinden biridir. ve hiçbir marka bu kuruluşa ürünlerini test etmek için başvuramaz. adac ürünlerimizi bizden habersiz alır ve test eder.

adac, bir skor oluştururken iki güvenlik alanına bakar:

dinamik güvenlik

bu oto koltuğu güvenlik derecelendirmesi, önden çarpma ve yandan çarpma testine dayanmaktadır. kuvvetlerin bebek ve çocuk vücuduna etkisini ölçmek için gelişmiş sensörlere sahip bir oto koltuğu bir kukla yerleştirilir. adac, diğer ortaklarla birlikte, bu ölçümlere dayalı olarak nihai puanı hesaplar.

kullanım kolaylığı

bu, oto koltuğunu arabaya yerleştirmekten kemerleri sıkmaya kadar uzanan beş adımı test eder. test, yanlış kullanım ve araba koltuğunu yanlış takma riskine bakar. bu testlerin kombinasyonu, en iyi 5 yıldız ve en kötü 0 yıldız olmak üzere bir yıldız derecelendirmesine çevrilen bir puan sağlar. ürünlerimizin her yaş grubu için stiftung warentest araba koltuğu çarpışma testi derecelendirmelerinde iyi performans göstermesinden gurur duyuyoruz.Yükseklik 50cm
Genişlik 50cm
Derinlik 50cm
Ağırlık 10kg
Yükseklik Kademesi Yok
Bağlantı İsofix + Kemer
Grup Grup 2/3
Kemer Tipi 5 Noktalı
Bas Desteği Var
Darbe Emici Var
Darbe Koruması Var
Yenidoğan Uyumluluğu Var
Taşıma Kapasitesi 30kg
Renk Kahverengi

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 8 x 3.248,75 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 4.331,67 TL 25.990,00 TL
Akbank 5 x 5.198,00 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
İş Bankası 4 x 6.497,50 TL 25.990,00 TL
Finansbank 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL
HSBC Ticari 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL
Halk Bankasi Ticari 2 x 12.995,00 TL 25.990,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

 • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
 • Reklam içermemeli,
 • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
 • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 26 Haziran Çarşamba günü kargoda

25.990,00 TL