750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bebek Gardıropları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bebek Gardıropları

Bebek dolabı modelleri, bebeklerin ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde saklanmasını sağlayan minimal ve şık tasarımlı mobilyalardır. Çok hızlı büyüme ve gelişme gösteren bebeklerin bu süreçte birçok ihtiyacı olur. Bebek gardıropları, çok sayıda çekmece, raf ve askılık içermesiyle ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Bebek odası gardırop modelleri farklı kullanımlara yönelik çeşitli tasarımlarda sunulur. 2 kapaklı ve tek çekmece içeren modellerin yanı sıra 3 kapaklı ve 2 çekmece içeren çeşitler de seçenekler arasındadır. Çekmece ve raf sayısının fazla olduğu modeller kolayca düzen sağlamanıza yardımcı olur. Kız ve erkek bebekler için çeşitli renklerde ve tasarımda onlarca farklı bebek gardırop modelleri bulunabilir. Düz renkli modellerin yanı sıra çift renkli veya çocukların ilgisini çekecek motiflerle süslenmiş ürünleri tercih ederek bebek odanıza renk katabilirsiniz.

Bebeklere Güvenli Bir Oyun Alanı Sağlayacak Bebek Gardırop Modelleri

Bebek odasında kullanılacak dolabın tasarımının şıklığı ve kullanışlı olmasının yanı sıra bebekler için güvenli bir kullanım sunması da önemlidir. Bebek dolabı modellerinin köşelerinin daha yuvarlak tasarımlı olması, bebeklerin herhangi bir çarpma durumunda yaralanmasının önüne geçer. Ayrıca bu ürünlerin tasarımlarında kullanılan ayaklar daha geniş yüzeyli ve kısa olacak şekilde dizayn edilir. Böylece herhangi bir afet anında veya bir kaza sonucu dolapların devrilmesi engellenerek daha güvenli bir kullanım sağlanır. Bebek elbise dolabı ve çekmece kulplarında sivri köşeli modeller yerine yuvarlak modellerin tercih edilmesi hem bebek odası dekorasyonuna uygun ilgi çekici bir görünüm sağlar hem de bebeklerin emekleme veya oyun sırasında bu bölgelere çarpması engellenir. Dünyayı yeni keşfeden bebekler, çekmeceleri veya dolap kapaklarını sıkça açıp kapatır. Bebek dolap modelleri bu durumların önüne geçmek için emniyet kilitleri takılmaya uygun olarak üretilir. Duvara monte edilerek de kullanılabilen modeller, bebeğinizin bütün eşyalarını tek bir alanda toplayarak düzen sağlamanıza ve bebeğinizin güvenli bir ortamda vakit geçirmesine yardımcı olur.

Bebek Odası Dolabı Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek gardırobu, bebek odasının en önemli parçalarından biridir. Bebek odası dolabı seçimi yapılırken göz önünde bulundurulabilecek bazı noktalar vardır. Bebek odasının büyüklüğü bebek dolabı seçimi yaparken dikkat edilebilecek önemli noktalar arasındadır. Bebek odanızın genişliğine göre bölme sayısı fazla olan büyük dolaplar veya daha minimal boyutlardaki küçük bebek dolabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Büyük bebek gardırobu seçenekleri daha geniş saklama alanı sunarken bebeğinizin oyun alanını da kısıtlayabilir. Dar bir odaya sahipseniz küçük bebek dolapları arasından seçim yaparak bebeğinize geniş bir oyun alanı sunabilirsiniz. Bebek dolabı seçimi yaparken çekmece ve raf sayısı fazla olan modelleri tercih ederek pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bebek gardırobunuzun çekmece sayısının fazla olması bebeğinizin kıyafetlerini düzenli bir şekilde saklamanızı ve ihtiyaç anında kolay ulaşmanızı sağlar. Modellerin kapı ve çekmece sayısı tasarımı üzerinde etkilidir. Çekmeceler altta yer alır ve kolayca ulaşılabilir. İçerisine çok sayıda ürün yerleştirilebilir. Kapılar ise üst kısımlarda geniş bir kullanım alanı sunar. Kıyafetler dizilebileceği gibi askı yardımıyla da yerleştirilebilir. Modellerde bir veya birden fazla renk kullanılabilir.

Dekorasyonunuza Renk Katacak Bebek Dolabı Fiyatları

Evin dekorasyonuna renk katacak pek çok gardırop ve dolap modeli vardır. Ayak kısmının malzemesi ağaç olan ve zemine zarar vermeyecek modeller bulunur. Ürünlerin yüksekliği 100 cm'den 2 metre gibi ölçülere kadar çıkar. Çekmeceleri kapıları açmak için uygun tutma yerleri bulunur. Onlarca farklı boyutta ve tasarımda üretilen bebek gardırobu modelleri geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ürünlerin üretildiği malzemelerin kalitesi ve boyutu bebek dolabı fiyatları üzerinde etkili olan önemli kriterler arasındadır. Bebeğinizin kıyafetlerini toz ve nemden koruyan bebek gardırobunun hafif ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi önemli bir avantaj sağlar. Bebek gardırobu modellerinde sıkça tercih edilen MDF ve yonga levhadan üretilen ürünler hem uzun bir kullanım ömrüne sahiptir hem de hafif yapısı sayesinde odanızın dekorasyonunda değişiklik yapmak istediğinizde yerini kolayca değiştirebilmenize imkan verir. Bebek odanızın dekorasyonunu tamamlayacak bebek gardırobu modelleri Koçtaş'ta! Koçtaş'ın geniş ürün yelpazesi arasından zevkinize en uygun bebek dolabını seçebilir, ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster