Peşin Fiyatına  7 Taksit

Jaluziler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve Kaliteli Jaluzi Perde

Kullanılan alana modern dekorasyon özellikleri kazandıran jaluzi perde çeşitleri cama takılır. Cama takılan perde ahşap, metal ve plastik materyalden üretilir. Jaluzi perde sistemine verilen ad olarak yer alır. Manuel olarak ya da motorlu bir mekanizmayla açılıp kapanabilen jaluzi perde çeşitleri kullanılan alana modern bir hava katar. Ev, işyeri ve kapalı alanların tümünde dekoratif ve şık duruşuyla göz doldurur. Kullanan kişilerin tarzına yönelik olarak farklı çeşitlilik sunan ürün modelleri her yaş grubuna ve her zevke hitap eder. İhtiyacınız doğrultusunda farklı ebatlarda tasarlanan jaluzi perde çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Kapalı balkon gibi alanlarda da tercih edilebilen bu ürün ahşap modelleri ile sıkça tercih edilir.

Kullanım açısından kolaylık sağlayan parçaları bulunan ürün perde çeşitleri dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü olur. Ahşap olarak tasarlanan ahşap jaluzi deforme olmadan uzun yıllar kullanıma eşlik eder. Farklı boyutlarda tasarlanan ürün çeşitleri kullanılan alan ölçüsüne yönelik seçilebilir. Kalın, ince ve orta kalınlıkta yer alan çeşitler kullanılan alana farklı bir atmosfer sağlar. Geniş ve ince bant seçeneklerini inceleyerek güneş ışığının odaya az ya da çok gelmesini sağlayabilirsiniz. Farklı renklerde üretilen jaluzi perde çeşitleri siyah, beyaz renk tonlarıyla sıkça tercih edilir. Siyah modeli beyaz mobilyalarla tercih edebilir, zıt renk uyumundan yararlanabilirsiniz. Mutfak, işyeri gibi alanlarda kullanım alanı bulan bu ürün basit bir şekilde kurulum sunar. Sade ve şık görünümüyle göz dolduran perde çeşidi çok sayıda renk alternatifi sunar.

Jaluzi Perde Modelleri

Çok sayıda renk seçenekleri sunan jaluzi perde çeşitleri kolay kullanım sunar. Yaşam alanı ve tüm kapalı alanda kullanım alanı bulan perde çeşitleri alana modern ve şık görünüm sunar. Elektrikli olarak tasarlanan perde ürünleri kontrol mekanizmasına sahip olarak üretilir. Bu mekanizmayı kullanarak perdeyi yukarı ve aşağı kolay bir şekilde toparlayabilirsiniz. Son yıllarda ev, işyeri gibi alanlarda kullanım bulan jaluzi perde modeli otomatik kullanımıyla konforlu kullanım deneyimi yaşatır. Şık ve zarif duruşundan yararlanmak için fonksiyonel ürün çeşitlerini inceleyebilir, tarzınıza yönelik olan modeli seçebilirsiniz. Temizliği kolay sağlanan ürün çeşitleri yıkanabilir ve hafif olmasıyla ev içerisinde kolay kullanım sunar. Açılıp kapanma özelliğinden yararlanarak duvarda fazla yer kaplamayan jaluzi perde çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kullanılan odaya sıcak görünüm ve doğal yapı sunan ahşap jaluzi perde dekorasyonunuza natürel bir hava katar. Ahşap görünümlü jaluzi perde evin tarzına ve sizin zevkinize yönelik olarak tüm odalarda kullanım alanı bulur. Hijyene önem veren kişiler için antibakteriyel olarak tasarlanan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yazlık evler, genç odaları, mutfak gibi alanlarda bu ürünü kullanabilirsiniz. Hasır materyal kullanılarak elde edilen jaluzi perde çeşidi kolay ve konforlu kullanım sunar. İşlevsel olan bu ürünü tüm alanlar için tercih edebilirsiniz. Cam model olarak tasarlanan perde hastane, otel gibi alanlarda en çok tercih edilen çeşit arasında bulunur. Bu ürünün tek başına kullanabilir, fon perdeyle tamamlayabilirsiniz. Oda tasarımına ayak uyduran perde modeli seçimlerinize sunulur.

Geniş Kullanımlı Jaluzi Perde

Zaman geçirdiğiniz tüm kapalı alanlara estetik bir hava katmak istiyorsanız jaluzi perde çeşitlerinden yararlanabilir, tarzınızı alana yansıtabilirsiniz. Ahşap ürün modeli natürel görünümüyle alana hoş bir hava katar. Kapalı balkon gibi alanlarda kullanışlılık sağlayan bu ürün beklentilerinizi karşılar. Sıcak havalarda evinizin içerisine güneş ışığının girmesini engelleyen balkon jaluzi modelini tercih edebilirsiniz. Fonksiyonel olan jaluzi perde modelleri sıcak havanın etkisinden sizi korur. Kullanılacak pencerenin boyut özelliklerine uygun olarak hazırlanan balkon ürün modelleri modern ve şık görünümü ile göz doldurur. Cam balkon için seçim yaparken farklı renk seçeneklerini değerlendirebilir, pratik ve fonksiyonel olan bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Geniş çeşitlilik sunan ürün modelleri her zevke ve ihtiyaca cevap verir nitelikte üretilir. Uzun süre dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olarak üretilen perde çeşitleri pvc materyal kullanılarak tasarlanır. Pvc jaluzi perde çeşitleri tüm kapalı alanlarda rahat kullanım imkanı sunar. Yatay ve dikey şeritlerden oluşan dikey jaluzi modellerini kullanabilir, gelen ışığı konforlu bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bağlantı ekipmanlarıyla açılıp kapanma sistemi sunan ürün modeli kolay bir şekilde kurulum sunar. Katlamalı tasarımlarıyla istediğiniz gibi ürünün boyutunu ve güneş alma derecesini ayarlayabilirsiniz. Kullanılan her alana hoş bir hava katan siyah jaluzi perde modelleri dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olur. Alüminyum malzeme ile tasarlanan alüminyum perde modelleri kullananlar tarafından son yıllarda sıkça tercih edilir. Ortalama olarak ürünler 50 mm bant genişliğinde yer alır.

Jaluzi Perde Seçenekleri

Ev, işyeri, okul, mutfak, kapalı balkon ve birçok diğer alanda kullanılan perde seçenekleri geniş renk seçeneğinde satışa sunulur. Bu ürün kullanıldığı tüm alana sıcak ve samimi görüntü kazandırır. Modern şıklık ve samimiyeti bir arada yansıtmak istiyorsanız beyaz jaluzi perde seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Odanın ışık almasına olanak sağlayan perde modelleri farklı tasarım özellikleriyle farklı kumaş yapılarından üretilir. Farklı kumaş türleri kullanan perde çeşidi kullanılan alana şık görünüm sunar. Hemen hemen tüm dekorasyonla uyumu yakalayan beyaz renkte üretilen jaluzi perdeleri sade ve şıklığı bir arada sunar. Modern görünümü sunmak ve evin tarzını sürdürmek istiyorsanız beyaz modeli tercih edebilirsiniz.

Güneş ışığına karşı dayanıklılık sergileyen metal jaluzi çeşidi uzun ömür vadeder. Metal materyal kullanılarak üretilen ürün çeşidi duvara, tavana monte edilebilir. Hafif yapıları sayesinde kolay bir şekilde taşınır. Montelemede zorluk yaratmayan jaluzi perde çeşitleri kolay bir şekilde temizlenebilir. Bu ürünü tüm alanlarda kullanabilir, kolay bir şekilde temizliğini sağlayabilirsiniz. İçeriyi göstermeyen ama dışarıyı görmenize olanak sağlayan gri renk tonu son derece kullanışlılık sergiler. Siyah ürün çeşitlerini az miktarda ışık almasını istediğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Modern ve farklı görünümleriyle salon alanında şıklık ve zerafeti bir arada sunan ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çocuk odası, mutfak gibi alanlarda da kullanım alanı bulan mutfak jaluzi perde seçenekleri sarı, mavi, yeşil, pembe gibi birçok renk seçeneği sunar. Tarzınızı yansıtan, evinizin şıklığını tamamlayacak renk seçiminde bulunabilir, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Jaluzi Perde Kullanımı

Jaluzi perde kullanımı kullanıldığı alanda hayatı kolaylaştırır. Motorlu olarak tasarlanan ürün modelleri uzaktan kumandalı yapısıyla kontrol edilebilirlik sunar. Kumanda yardımıyla oturduğunuz yerden perdeyi açabilir, kapatabilirsiniz. İşyeri gibi çalışma ortamlarında kullanım alanı bulan ürün modeli şıklık ve konforu bir arada sunar. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri kullananların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ürün modelleri yenilikçi tasarımları ve şık görünümleriyle göz doldurur. Kullandığınız tüm alanlarda modern havayı elde etmenize olanak sağlar. Dikey jaluzi perde sahip olduğunuz mobilyalar ile uyumu yakalar. Duvar rengine, mobilyalara, halı, perde rengine uyumlu seçimlere yer verebilirsiniz.

Kolay bir şekilde temizliği bulunan ürün pratik bir şekilde temizlenir. Nemli bez yardımıyla bu ürünü seçebilir, tozunu alabilirsiniz. Leke tutmayan yapıda tasarlanan ürün çeşitleri güneş ışığından etkilenmez. Uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen ürün çeşitleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla kullananların beğenisini toplar. Geniş ürün seçeneği arasında ihtiyaç beklentilerinizi karşılayan ve zevkinize yönelik olan ürün çeşidini tercih edebilir, satın alabilirsiniz. Jaluzi perde fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunar. Farklı markalar tarafından tasarlanan modeller kullanıldıkları tüm alanlarda dekoratif ve pratik kullanım imkanı sunar. Ahşap, alüminyum, metal, plastik ve pvc yapıda üretilen modeller bu detaylara sahip olarak kullananlara sunulur.

Jaluzi Perde Fiyatları

Tüm kapalı alanlarda kullanım alanı bulan ve ihtiyaçlarınıza cevap veren jaluzi fiyatları değişim gösterir. Jaluzi perde fiyatları sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar sunar. Ürün fiyatları ürünün ölçüsü, teknik özellikleri, rengi gibi farklı noktalara bağlı olarak değişim gösterir. Farklı ölçülerde üretilen jaluzi perde çeşitleri kullanım alanının ölçülerine uygun olarak tercih edilebilir .Kapalı alan dekorasyonlarında kullanım alanı bulan modeller ortalama olarak 50mm boyutlu şeritlerle üretilir. Kullananlar tarafından 120 x 180 cm perde modeli sıkça tercih edilir. İhtiyacınıza ve beklentinize uyumlu ölçülere sahip olabilir, bu ürünlerin kullanım kolaylığından yararlanabilirsiniz. Boyut seçimi yaparken kullanılan alanın dar, geniş ve farklı özelliklerini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Ürünün ebat özellikleri fiyat değişimine sebep olabilir. Jaluzi perde fiyatlarına uygun fiyat avantajlarıyla Koçtaş üzerinden ulaşabilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinde farklı markaların üretiminde yer alan jaluzi perde modelleri yer alır. Bu alandan seçimlerinizi yapabilir, online mağazayı kullanarak fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Online mağazası üzerinden filtreleme özelliğini kullanarak fiyat artan ve azalan sıralama yapabilir, en uygun fiyatlı perdeye sahip olabilirsiniz. Tüm alanlarda kullanıma uygunluk sağlayan bu perde modeli her bütçeye hitap eden seçenekler sunar. Zevkinize yönelik olarak tasarlanan, ihtiyaç ve beklentilerinize cevap veren perde modelini satın alabilir, kullanılan alanın dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz.

Jaluziler Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Jaluzi ne demek?

Ev ve yaşam alanlarında kullanım alanı bulan perde modelleri arasında perde modeli bulunur. Jaluzi perde modeli açılıp kapanan mekanizmaya sahip olarak yer alır. Sahip olduğu teknik özelliklerle pratik ve konforlu kullanım imkanı sunar .Şeritlerden oluşarak tasarlanan perde modelleri gün ışığının istenen oranda kapalı alana girişini sağlar. Bu ürünün farklı renk seçeneklerini inceleyerek tarzınıza yönelik seçimlere yer verebilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Jaluzi perde nasıl takılır?

Mekanik sisteme sahip olarak üretilen jaluzi perde modelleri sahip olduğu özelliklerle kolay bir şekilde monte edilir. Bu ürünü duvara vidalar yardımıyla sabitleyebilir, mekanizmasından yararlanabilirsiniz. Açılır kapanır özellik sergileyen  perde kolay kurulumu ile konforlu kullanım sunar.

Jaluzi perde nasıl temizlenir?

Yaşam alanlarında tercih edilen perde modeller kolay bir şekilde temizlenme olanağı sunar. Bu ürünü nemli bezle silebilir, sirkeli su yardımıyla temizleyebilirsiniz. Temizlerken ıslak kalmamasına özen göstermeniz önerilir. Kimyasallar ürüne zarar verebilir. Temizlik aşamasında kimyasal olmayan malzemelerden yararlanabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ürün çeşitlerini inceleyerek kapalı alanların tümünde bu ürün çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kullanılan alana bu ürün çeşitleri ile estetik görünüm kazandırabilirsiniz.

Jaluzi perde ölçüsü nasıl alınır?

Kullanılan alan ölçüleri perde modeli seçiminizi etkiler.  Pencerenin en ve yükseklik değerine uygun olarak perde ölçüsünden yararlanabilirsiniz .Kullanacağınız alanda yer alan pencerenin yükseklik ve genişlik değerini cm olarak ölçmeniz ve bu ölçüyle uyumlu olarak perde tercihinde bulunmanız alanla uyumlu perdeyi satın almanıza yardımcı olur. Farklı markaların perde modellerini inceleyerek size uygun ölçüde tasarlanan ürünü satın alabilirsiniz.

 

En Çok Satan Jaluziler Hangileri?

Koçtaş Jaluziler kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. 19PA PVC Jaluzi Beyaz 25 mm
  2. Jaluzi Gri 19 PA 25 mm
  3. Jaluzi Gri 19 PA 25 mm
  4. Jaluzi Gri 19 PA 25 mm
  5. 19PA PVC Jaluzi Beyaz 25 mm
Daha fazla göster
57 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: