750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
132 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Rabi

Rabi

İtalyan mimari tasarım anlayışıyla 5000 m² tesisinde %100 yerli mobilya üretimi yapan Rabi Mobilya, her geçen gün yatırımlarını büyüterek ev mobilyasında aranılan markalar arasında yerini almaktadır. Modern tasarımlarını gelişmiş teknoloji, kaliteli ham madde ve titiz el işçiliğiyle yaratan Rabi Mobilya'nın geniş ürün yelpazesinde mutfak, salon, çocuk odası, yatak odası gibi evin her alanı için güvenli ve uygun fiyatlı mobilya seçenekleri bulunmaktadır. Rabi Mobilya gardırop, şifoniyer, komodin, TV ünitesi, mutfak dolabı, çalışma masası, genç odası takımları, kitaplık, karyola, yatak odası setleri ile evinizin ihtiyaçlarını karşılarken zevkinizi yansıtabileceğiniz stil sahibi seçenekler sunar.   

Rabi Mobilya Modüler Ürünleri İle Öne Çıkıyor!

Avangart , Country ve Prestij Paris tarzında dizayn edilmiş gardırop seçenekleri ve farklı büyüklükteki modelleri ile oda ölçünüze ve kullanım ihtiyacınıza göre seçenekler sunuyor. Çekmeceli olarak da sunulan modeller fonksiyonel kullanım özellikleri ile yoğun ilgi görüyor. İhtiyacınıza uygun olarak gardırop, şifonyer gibi tek tek tercih edebileceğiniz ve kendi stilinizi yaratabileceğiniz modüler seçeneklerin yanı sıra, dilerseniz set olarak da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Markanın kaliteli suntalam ve mdf kullanılan mobilyaları dayanıklılığı ile öne çıkarken mobilya aksesuarlarının özenli seçimi zevkli bir stil yaratır. Gardırop seçenekleri oldukça geniş olan Rabi Mobilya'nın, sürgülü kapaklı dolapları Prestij Paris serisinde bulunurken, aynalı kapak çeşitleri Avangart ve Country koleksiyonlarında yer alır. Yatak odası setlerinde gardırop, şifoniyer, komodin ve karyola ürünleri bir arada sunularak yatak odanız için tüm ihtiyaçlarınızı giderme anlayışına uygun olarak country koleksiyonu kategorisi altında üretilmiştir. Yatak odaları dışında TV ünitesi ve yemek odaları ile salonlarınızdaki mobilya ihtiyaçlarınıza yanıt veren markanın çocuk odaları için farklı tarzlara hitap eden çalışma masası modelleri, genç odası takımları, kitaplık ve karyola çeşitleri de mevcuttur. 

Ev dekorasyonu estetiğinde mükemmeli yakalama çabası içerisinde olan Rabi Mobilya, kalite ve fiyat odaklı performansı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geleceğin mobilya trendlerini bugünden belirlemektedir. Mutfak dolapları, TV üniteleri ve yatak odası setleri üretiminde farklılığı ve yaratıcılığı ile ön plana çıkan Rabi Mobilya markasının tüm ürünlerine Koçtaş'tan erişebilir ve online alışveriş kolaylığı ile satın alabilirsiniz.
      

Daha fazla göster