750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Radyatör Vanaları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Radyatör Vanaları

 

Radyatör vanaları ısıtıcı ve kaloriferlerin istenilen derecelere ayarlanmasını sağlar. Mono blok gövde yapısı ve pirinç malzemesi ile  radyatör vanaları sıcaklığı kolayca şekillendirir. Sızdırmazlık önleyici özel halka ve pirinç iç yapısı ile konforlu bir kullanım sunan  radyatör vanaları  TSE standartlarına uygun olarak üretilir ve çeşitli test aşamalarından geçirilerek kalitesi onaylanmış şekilde satışa sunulur. 

 

Isınma İhtiyacınızın Küçük Yardımcıları: Radyatör Vanası Modelleri

Gelişmiş donanım özellikleri ile ısıyı ayarlayan ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler kış aylarında ısınmak için kullanılan kaloriferlerin olmazsa olmaz araçları arasındadır.

Radyatör vanası modelleri çok çeşitlidir.  Köşe radyatör vanası panel tipi radyatörler için uygundur ve mekanların ısı ayarını kolayca yapmaya yardımcı olur. Düz  radyatör vanası ise eski tip radyatörler için kullanılır. Standart bir şekilde sunulan ürünler rahat kullanıma imkan tanır. 

 

Radyatör Vanası Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Radyatör vanaları sadece ısıtma sistemleri için tercih edilmelidir. Yakıcı veya yanıcı özellikle gaz kullanan araçlarda radyatör vanaları kullanılmamalıdır. Tesisat basıncı maksimum 10 bar olan ortamlarda radyatör vanaları kullanılabilir. Radyatör montajı öncesinde tesisat içinde yer alan tüm yabancı madde ve kirler temizlenmelidir. Vanaların montajı yetkili bir servis tarafından yapılmalı ve ürünler orijinal bağlantı parçaları ile birlikte kullanılmalıdır. Bağlantı kısımlarında sızdırmazlık özellikli malzemeler kullanılmalı ve aşındırıcı özellikli ürünler vanalarda kullanılmamalıdır. Bakım ihtiyacı gerektirmeyen ve uzun ömürlü kullanım sunan ürünler estetik görünümleri ile de evlerin görüntüsünü bozmaz. Dayanıklı ve ergonomik dizaynı ile belirli testleri başarı ile geçen ürünler doğru kullanıldığında uzun ömürlü özellik gösterir. Radyatör vanalarının açma-kapama işlemlerinin üzerindeki işaretlere göre yapılması ve çevirme kolu en son aşamaya geldikten sonra zorlanmaması önem taşır. Ürün monte edilirken gövdeden değil bağlantı kısımlarından sıkılmalı ve uygun bir anahtar ile sabitlenmelidir. Maksimum 120 derece sıcaklık için uygun olan vanalar Bakanlık tarafından da onaylı ürünlerdir.

 

Evinizin ihtiyacına en uygun radyatör vanaları online alışveriş avantajlarıyla Koçtaş’ta sizleri bekliyor. Oda ısısını kolayca ayarlamak için hemen ürünleri inceleyerek alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Daha fazla göster