750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Soba ve Klasik Şömineler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
19 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Odun Sobası ve Klasik Şömineler

Soğuk kış günlerinde evinizi ve içinizi ısıtacak nostaljik ısıtma elemanlarına sahip olmak istiyorsanız, odun sobası ve klasik şömineler tam size göre! Gelişen teknolojiyle birlikte infrared ısıtıcıların yaygınlaştığı günümüzde, odun sobası ile ısınmanın keyfine varmak ve eski günleri yad etmek için evinizin dekorasyonuna uygun odun sobası ve klasik şömineler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Odun Sobası ile Geçmişe Yolculuk

Bulunduğu mekana sofistike bir yorum getiren odun sobalarının ısıtma kapasitesi ve maksimum ısıtabildiği alan üründen ürüne değişiklik gösteriyor. Benzer şekilde boyutları ve ağırlığı da birbirinden farklı olan odun sobalarında, maksimum odun genişliğini dikkate almak gerekiyor. Seçmiş olduğunuz ürünün derinliği artıkça kullanabileceğiniz odun genişliği de artıyor. Üstünde pişirme tabakası bulunan ürünler, odun sobasını daha verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Sobada yanan ateşin üzerinde pişen kestaneler, demlenen çaylar, modern infrared ısıtıcıların pabucunu dama attırıyor. Ayrıca kömür ile çalışan ve içinde kendine ait minik bir fırını bulunan kuzine soba modelleri de, evinizde hem ısıtıcı hem de ocak işlevi görüyor. Daha kapsamlı bir ısıtma için kaloriferli soba modellerine göz atmanız gerekiyor Bu tip sobalar radyatörlerle bağlantı kurarak, sadece bulunduğu odanın değil tüm evin ısınmasını sağlıyor.

Klasik Şömineler ile Sımsıcak Evler

Odun sobası ve klasik şömineler evinizi ısıtmanın yanı sıra aynı zamanda mekanda dekoratif bir rol üstleniyor. Konutların haricinde kafe, kış bahçesi, otel lobisi ve bağ evi gibi farklı mekânlarda da sık sık karşınıza çıkan odun sobası ve klasik şömineler; çift yanma sistemi, alev dolaştırma sistemi, temiz cam sistemi, ısı kontrol sistemi, yanma havası kontrol sistemi, sıcak hava kontrol sistemi ve ısı depolama sistemi gibi çeşitli teknolojilerle donatılarak çok daha kullanışlı hale getiriliyor. Az kül bırakma özelliğine sahip klasik şömineler, kullanım kolaylığı açısından daha çok tercih edilirken; konik ve ada şömine adı verilen dekoratif ürünler iç mekan tasarımınızı zenginleştirmeye yarıyor.

Siz de nostaljik ve doğal görünümlü birbirinden şık odun sobası ve klasik şömineler arasından dilediğiniz ürünü Koçtaş’ın online mağazasından seçerek anında sepete atabilirsiniz. Hemen sipariş verin, odun sobası ve klasik şömineler ile evinizin daha sıcak ve samimi bir atmosfere sahip olmasını sağlayın!

Daha fazla göster