Peşin Fiyatına  7 Taksit

Bambu Stor Perdeler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Ahşap ve Bambu Stor Perdeler

Ahşap ve bambu stor perdeler, her türden yaşam alanına şıklık ve konfor kazandıran özellikle son dönemlerde sıkça beğenilerek tercih edilen ürünlerdendir. Kolay kullanılmaları, zarif görüntüleri ve doğal yapılarıyla ister ev ister ofis ve hatta açık alanları birbirinden ayırmada bile rahatlıkla kullanılabilirler.

Ahşap stor perde, ilhamını ve yapısını doğadan, kısaca doğallıktan alan dekorasyon unsurlarından biridir. Doğanın ve doğallığın dinlendirici, yatıştırıcı etkisinin evin ya da farklı bir kapalı mekanın çevreyle bağlantısı olan pencerelerde bu ürünlerin kullanılması ortama rahat ve doğal bir hava katar. Yatıştırıcı ve ferah ve şık bir yaşam alanı oluşturmak isteyenler için ideal seçim!

Bambu perde, doğanın sıcak havasını ve güvende hissettiren dokusunu yaşam alanlarına ulaştırır. Konforlu, şık ve rahat kullanım olanağı sunan bambu perdeleri oturma odası, salon, yatak odası, mutfak ve hatta banyolarınızda dahi tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Ahşap stor perdeler kolaylıkla montajı yapılabilen ve kullanılmaya başlanabilen ürünler olduklarından son derece avantajlıdır. Onları deterjanlı veya sabunlu bir bez yardımıyla temizleyebilir veya yıkayabilirsiniz. Ahşap stor perdeler doğadan esinlenilen doğal toprak-bej tonlarının yanı sıra kırmızı, mavi, yeşil vb. farklı renklerde de üretilirler. Yaşam alanınız için en uygun bambu stor perde modelini, şeklini ve rengini seçerek yenilemeye hemen başlayabilirsiniz.

Ahşap ve Bambu Stor Perde Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Bir kapalı yaşam alanının çevreyle bağlantısında olan perdeler seçilirken bazı detaylara dikkat edilmelidir. Bu detaylar arasında perdelerin tasarımı ve tasarımın uyumuyla birlikte kullanım olanakları da değerlendirilmelidir. Perdenin dokusu, rengi ve detayları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Bambu ve ahşap stor perdeler uzun ömürlü ve kullanışlı malzemelerden üretildiklerinden size en uygun perdeyi güvenle kullanabilirsiniz.

Bambu Stor Perde Modelleri

Bambu Stor Perde Modelleri, katlamalı bambu stor perde, ahşap bambu stor perde, bambu stor perde, ahşap görünümlü bambu stor perde şeklinde farklı boyutlarda, farklı renklerde ve farklı desenlerde tasarlanıp üretilebilirler. Perdeler evlerde mutfak, banyo, salon, oturma odası, yatak odası, yemek odası gibi kapalı yaşam alanlarında kullanılabildiği gibi balkon, teras vb. açık alanlarda da rahatlıkla ve güvenle tercih edilebilirler.

Satın alacağınız ahşap stor perdeyle ilgili bir seçim yapmadan önce alanınızı ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Örneğin dar bir alanda yoğun olarak koyu renk kullanımı ve yine bu tonlarda perde seçim yapılması pencerelerde giren ışığın da absorblanmasına neden olacağından alanı olduğundan daha küçük gösterebilir. İhtiyacınız olandan daha büyük ya da daha küçük bir perde kullanmanız alanın gerçeklik algısına zarar vereceğinden bu durum da en önemli noktalar arasında gelir. Bunlar her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanan ve üretilen ürünler olduklar aralarından zevkinize en uygun olanını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ahşap Görünümlü Bambu Stor Perdeler

Ahşap Görünümlü Bambu Stor Perde, ahşabın sert ve sıcak dokusunu perdelere nakleden tasarımlarıyla favoriler arasında yer alan stor perde çeşitlerindendir. Ahşap görünümlü stor perdeler pratik şekilde kullanılır, kolay temizlenir ve kullanıldıkları ortama sıcak ve doğal bir görüntü katarlar.

Bambu Stor Perde Ölçüleri

  • Bambu Stor Perde 150 x 180, standart üretim ölçülerinden biri olan 150 cm genişlik ve 180 cm yükseklikteki perde modellerini ifade eder. Ahşap stor perdelere ait diğer standart ölçüler: 100 x 180, 120 x 180, 60 x 180, 80 x 180 şeklindedir.
  • Bambu Stor Perde 200 x 200, bu perdelerin standart üretim ebatlarından olan 200 cm genişlik ve 200 cm yükseklik özelliğindeki ürünleri tanımlar. Bu perdelerin diğer standart ölçüleri: 100 x 180, 120 x 180, 60 x 180, 80 x 180 şeklindedir.
  • Bambu Stor Perde 100 x 180, bu perdelerde en fazla tercih edilen ebatlardan biridir. 100 cm genişlik ve 180 cm yükseklik uzunluğunu ifade eder. Diğer standart üretim ölçüleri: 120 x 180, 60 x 180, ve 80 x 180 şeklindedir.

Bambu Stor Perde Fiyatları

Bambu Stor Perde Fiyatları, bambu stor perdelere ait üretim malzemesi, ebat vb. pek çok farklı özelliğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bambu stor perde fiyatları hakkında ayrıntılı bilgilere Koçtaş web sitesi üzerinden veya Koçtaş mağazalarını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Ahşap Görünümlü Stor Perde

Ahşap Görünümlü Stor Perde, son zamanların en popüler perde modellerinden biridir. Ahşap dokusu ve doğallık hissiyatı dekorasyon anlayışlarında gün geçtikçe daha fazla etkisini gösterdiğinden bu durum mobilyalara ve ev tekstiline de yansır. Dekorasyonda ahşap etkisi, kullanıcıya doğal ve sağlıklı bir ortamda olduğunu hissettirdiğinden kullanıcı daha ferah ve daha sakin bir alana sahip olur.

Günlük hayatın koşturmalı hali her geçen gün daha da karmaşık duruma geldiğinden evlerde doğaya dönüş temaları da git gide önem kazanıyor. Dekorasyonlarda toprak ve nude tonlar, yeşil ve mavi tonları daha fazla önem kazanıyor ve bu dokular daha fazla kullanılıyor.

Hasır Stor Perde

Hasır Stor Perde, bambu ahşap görünümlü perdeler olarak da ifade edilir. Kullanıldığı alana daha sade, daha sakin ve daha doğal bir atmosfer sağlayan bu ürünler, son dönemlerin en sevilen parçalarından. Stor perdeler ipli bir mekanizmanın kullanıcı tarafından çekilerek açılıp kapanma işleminin sağlandığı sistemlerden oluşmalarının yanı sıra motorlu mekanizmalara sahip olarak da üretilebilen ürünlerdir.

Hasır Fon Perde

Hasır Fon Perde, hasır veya jüt gibi doğal desenlerden üretilen kumaş fon perdelerdir. Hasır fan perdeler kullanıldıkları alana doğal bir sıcaklık ve sadelik katarlar. Hasır fon perdeler, stor perde sistemleri yerine klasik kumaş perde sistemlerini tercih etmek isteyen kullanıcılar için en ideal üretimlerdir. Hasır fon perdelerin farklı renk, desen, doku ve kalınlık seçenekleri yer alır.

Yaşam alanlarına konfor, şıklık ve pratiklik kazandıran en zarif tasarımların adresi Koçtaş! Perdeden halıya, mobilyadan aydınlatmaya kadar aradığınız tüm ürünleri Koçtaş`ta kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz Koçtaş web sitesi üzerinden dilerseniz Koçtaş mağazalarını ziyaret ederek satın alabilir ve hatta web sitesinden aldığınız ürünün mağazaya teslimatını isteyebilirsiniz. Kullanıcı odaklı çözümleriyle Koçtaş her zaman yanınızda!

Bambu Stor Perde Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bambu Stor Perde Nasıl Takılır?

Ahşap stor perde takılırken öncelikle tavana sabitlenmesini sağlayan parçalar takılır. Ardından ipler ve sonrasında makara sistemi takılarak iplerin halkalara düzgün şekilde geçirildiğinden emin olunur. İplerin halkalardan doğru şekilde geçirilmesi gerekir. Daha sonra perde kontrol edilerek montajı tamamlanır.

Bambu Stor Perde Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bambu stor perdeler alınırken ebatlarına, dokularına, desenlerine ve renklerine dikkat edilmeli ve mutlaka kullanılacak alanın özellikleri göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Perdenin genişlik ve yüksekliği doğru şekilde hesaplanmalı ve montajı da doğru şekilde yapılmalıdır.

Bambu Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Perdenin üretim malzemesine uygun deterjanlı veya sabunlu bir bez yardımıyla silinerek temizlenebilirler. Bambu stor perdeler suyla yıkanabilir.

En Çok Satan Bambu Stor Perdeler Hangileri?

Koçtaş Bambu Stor Perdeler kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Stor Perde Ahşap Gör Bambu Kahve
  2. Stor Perde Ahşap Gör Bambu Kahve
  3. Stor Perde Ahşap Gör Bambu Kahve
  4. Stor Perde Ahşap Gör Bambu
  5. Stor Perde Ahşap Gör Bambu
Daha fazla göster
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: