750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sulaklar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Sulaklar

Yaşam alanlarını daha estetik ve sıcak bir hale getirmenin yollarından biri olarak pek çok kişi bitkilerden yararlanıyor. Bununla birlikte hassas bakım gerektiren bitkilerin düzenli bir şekilde sulanması önemli bir sorumluluk olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumda çeşitli özelliklerdeki sulaklar ile sulama işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün olabiliyor.

Küçük Bitkilerini Sulamak İsteyenler İçin Kullanışlı Sulaklar

Bahçenizde ya da balkonunuzda yetiştirdiğiniz, nispeten küçük sayılabilecek bitkiler için sulama sistemi kurmak ya da mevcut sistemi kullanmak yerine küçük ölçekli sulaklar kullanabilirsiniz. Çeşitli renkleri bulunan ve farklı görsel tasarımlara sahip olan bu sulaklar genellikle plastik malzemeden imal edildiğinden oldukça hafif oluyor ve kullanımda önemli ölçüde pratiklik sağlıyor. 1,5 lt ölçüsündeki Papatya sulama kabı ergonomik tutma sapı, hoş papatya deseni ve canlı renkleri ile keyifle kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Aynı ürünün 150 ml su alan ve yalnızca 12 cm yüksekliğindeki minik boyutuyla kaktüs gibi küçük bitkileri sulamayı kolaylaştıran modeli de bulunuyor. 6 lt’lik Albatros sulaklar da tek seferde daha fazla bitki sulamaya olanak vermesi ile dikkat çekiyor. Bu sulakların ucuna takılan aparat yardımıyla sulamayı damla şeklinde yapmak da mümkün olabiliyor. Bitkilerinize püskürtme sulama yapmak istiyorsanız plastik malzemeden imal edilen 500 ml kadar su alabilen Papatya Püskürtücü uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca pvc malzemeden imal edilen 0,35 ml ölçüsündeki sprey püskürtücüleri de çiçeklerinizin bakımı için kullanabilirsiniz. Bitki bakımında metal sulaklar da farklı desenleri ile ilgi görüyor. Sulağın hangi malzemeden yapılmış olduğuna ve boyutuna bağlı olarak sulak fiyatları değişiklik gösteriyor.

İhtiyacınız Olan Sulama Setleri ve Kitler

Bitki sulama işlemlerinde yardımcı ürün olarak sulaklar ile birlikte sulama setleri ve kitler de kullanılıyor. Kazıklı saksı sulama seti ile sulamayı pratikleştirmeniz mümkün. 2,6 L/h ölçüsündeki bu ürünün bir paketinde 5 tane sulama seti bulunuyor. Bahçe bitkilerinizde damla sulama yapmak isterseniz içerisinde 100 adetlik ürün bulunan bahçe kitini de kullanabilirsiniz.
Tüm sulama aparatları ve sulak çeşitlerine online alışveriş kolaylığı ve Koçtaş kalitesi ile oldukça uygun fiyatlardan hemen sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster