750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Yılbaşı Ağaçları

Yılbaşı Ağaçları

Yılbaşı ağaçları, yılbaşı gecesinin en sevilen dekoratif nesnelerinden birisidir. Evlerden, ofislere, okullardan, cafe ve restoranlara pek çok iç mekanda severek kullanılan yılbaşı ağaçları, rengarenk süslerle ve ışıklarla donatıldığında bulunduğu her ortama neşe getirebilen bir etkiye sahiptir. Kışın soğuk günlerinde içinizi ısıtan yeniyıl ağacı, hemen her yerde aralık ayının ilk günlerinde kurulmaya başlar. Eskiyen ağaçların yenisini yenileri alırken, her sene yeni süsler eklenerek yılbaşı ağaçları gittikçe daha zengin bir görünüme ulaşır. Yılbaşının vazgeçilmez unsurlarından birisi olan çam ağacı, yılbaşı aksesuarları kategorisi altında alıcıları ile buluşmaktadır.

Her Mekana Uygun Farklı Boyutlarda Yılbaşı Ağacı Çeşitleri

Yılbaşı çam ağacı ne kadar büyük olursa o kadar dikkat çekici bir etkiye sahip olur. Ancak kullanılacak mekana bağlı olarak bazı durumlarda daha küçük yılbaşı ağaçlarını tercih etmek gerekebilir. Bu gibi durumlar için üretilen 76 cmden 213 cm e kadar uzanan farklı boylardaki yılbaşı ağaçları arasından siz de mekanınıza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Genel olarak plastikten üretilen yılbaşı ağaçları ayak kısmında da çam ağacının yeşil rengini tamamlayan plastik ayaklarla zemine sabitlenir. Bazı minyatür çam ağaçlarında ise saksı modelinde farklı tasarımlı ayakların olduğunu görebilirsiniz. Çam ağacının doğal rengi olan yeşil renkte üretilen çam ağaçları yüksekliğinin yanı sıra çap olarak da farklı ölçülerde olabilir. Bu anlamda ürünü yerleştireceğiniz alanın ölçülerini tespit etmenizde fayda vardır. Ürünlerin artan boyutları ile doğru orantılı olarak kullanılan malzeme miktarı ve taşıyıcı sistemin gerektirdiği dayanıklılık seviyesi artış gösterdiğinden, yılbaşı ağacı fiyatları da değişir. Büyük boy yılbaşı ağaçları, orta boy ve küçük boy ürünlere nazaran daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Yılbaşı ağacının dekoratif etkisinden faydalanmak için illa ki en büyük boy ürünleri tercih etmeniz gerekmez. Daha az yer kaplayan minimal ağaçları tercih ederek daha ekonomik bir seçim yapabilir; aynı zamanda ürünü konumlandıracağınız mekanda alandan da tasarruf edebilirsiniz. Kolay kurulabilir özellikte tasarlanan yılbaşı çam ağacı dekoratif özelliği ile tüm kış sizinle kalabilir. Dilerseniz; az yer kaplayacak şekilde tekrar kaldırılmaya müsait olduğu için, depolama alanlarınızda bir sonraki seneye kadar güvenle saklayabilirsiniz.
Siz de yeni yıl coşkusunu evinizde doyasıya hissetmeyi sevenlerdenseniz Koçtaş'a gelin! Dekorasyonunuz tamamlayacak, neşenize neşe katacak yeni yıl ağaçları arasından beğendiğiniz ürünü sepetinize atın! 

Daha fazla göster