65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  127   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süsleri, yılbaşı heyecanını doyasıya yaşamanıza olanak sağlayan aksesuarlardır. Ev, ofis, cafe, restoran gibi pek çok iç mekanda kullanılan yılbaşı süsleri farklı renk seçenekleri ile mekanınıza renk katar. Yılbaşı temalı figürler içeren farklı ürün seçeneklerine sahip bu kategoride siz de zevkinize uygun yılbaşı aksesuarlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dekorasyonunuzu Renklendiren Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süsleri denildiğinde ilk akla gelen yılbaşı ağacı süsü olarak kullanılan aksesuarlardır. Bu aksesuarlar top, zil, geyik, Noel Baba gibi farklı şekillerde olabilir. Yılbaşı ağacının dallarına asılabilen bu aksesuarlar sayesinde ağacınızı ve mekanınızı kolaylıkla renklendirebilirsiniz. Ağaç süslerinin yanı sıra cam mumluk, kokulu mum, metalik zincir, kar spreyi gibi farklı yılbaşı süsleri de mevcuttur. Özellikle yılbaşında dekor olarak sıklıkla tercih edilen rengarenk mum çeşitlerine göz atabilir; şamdanlık mum, yüzen mum, bar mum ve tealight gibi farklı model ve boyutlara sahip alternatifleri inceleyebilirsiniz. Kar tanesi, çam ağacı, geyik gibi desenlere sahip mumluklar ve farklı yılbaşı mumu modelleri ile mobilyalarınızın üzerinde yapacağınız dekoratif tasarımları zenginleştirebilirsiniz. Yılbaşı top süs seçenekleri arasından beğendiklerinizi çam ağacına asarak veya sehpa gibi yüzeylerin üzerinde dekoratif amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Metalik veya simli yılbaşı süsleri ile dikkat çeken bir süsleme yapabileceğiniz gibi keçeden üretilmiş farklı şekillere sahip yılbaşı süsleri kullanarak yılbaşı ağacınızda daha doğal bir görünüm de elde edebilirsiniz. Çeşitli ışıklandırmalar ve kordon şeklinde uzanan yılbaşı süsü seçenekleri ile hem çam ağacınızı hem de evinizin farklı köşelerini süsleyebilirsiniz. Ayrıca yılbaşı konseptine uygun olarak tasarlanan yıldız şeklindeki ağaç tepesi süslerine yine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Yeni yıl coşkusunu bu yıl biraz daha artırmak istiyorsanız konfetilere de göz atabilir; yılbaşı kutlamanızı çok daha hareketli bir hale getirebilirsiniz.

Birbirinden dekoratif yılbaşı süsleri için Koçtaş'ı ziyaret edin; dekorasyon ve ev gereçleri ana başlığı altında yer alan yılbaşı aksesuarları kategorisinde hem ihtiyacınıza hem de zevkinize uygun yılbaşı süslerini keşfedin. Beğendiğiniz ürünleri stoklar tükenmeden sepetinize atın! 

Daha fazla göster