750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yılbaşı Aydınlatmaları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
34 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Yılbaşı Aydınlatmaları

Yılbaşı aydınlatmaları, yılbaşı süslemelerinin vazgeçilmeyen elemanlarıdır. Çam ağacından, pencerelere; ev, ofis, cafe, restoran ve hatta sokaklara varıncaya kadar hemen hemen her yerde kullanılabilen yılbaşı ışıkları, yılbaşı coşkusunu doyasıya yaşamanıza olanak sağlar. Farklı tasarımlara sahip bu ürünler kullanım şekline göre sınıflara ayrılır. Her sene aralık ayının başlaması ile birlikte daha sık karşımıza çıkan bu aydınlatma elemanları, çeşitli özel günlerde kullanıma uygun olduğu gibi; yılbaşı haricinde günlük hayatta da dekoratif birer nesne olarak tercih edilebilir.

Kullanım Şekline Göre Yılbaşı Aydınlatmaları

Yılbaşı ışıkları, en başta çam ağaçları olmak üzere pek çok nesne ve yüzeyi süslemede kullanılabilir. Ağaç aydınlatma amacı ile kullanıldığında sarmal bir şekilde yılbaşı ağacının etrafına dolayabileceğiniz yılbaşı aydınlatmalarının bazılarında lambaların haricinde çeşitli dekoratif nesnelerin de yer aldığını görebilirsiniz. Bağımsız birer yılbaşı ağacı süsü olarak sık sık karşımıza çıkan Noel Baba ve kardan adam gibi figürlerin entegre edildiği bu tip yılbaşı aydınlatmaları, süslemek istediğiniz yüzeylerde konsepte daha uygun bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Ayrıca penguen, geyik gibi yeni yılı çağrıştıran sevimli hayvanların bulunduğu figürler de bu tip aydınlatma elemanlarında kullanılır. Yeniyıl ağacı aydınlatması için alternatif olarak tercih edebileceğiniz farklı renkte ledli ürünler de mevcuttur. Bu anlamda yılbaşının renkleri olarak bildiğimiz kırmızı ve yeşil uyumunu yakalamak adına kırmızı ledli ağaç aydınlatma aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Kablolu aydınlatma ürünlerinin haricinde yapışkanlı aydınlatma elemanlarını da bu kategori altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Genellikle parlak ve dikkat çekici renklerde tasarlanan yapışkanlı yılbaşı ışıkları arasında elektrikle çalışan ürünlerin yanı sıra pil ile çalışan ürünler de mevcuttur. Bu tip tekli aydınlatma elemanlarında metalik renklerin avantajından faydalanarak, ekstra bir çaba göstermek zorunda kalmaksızın mekanınızda istediğiniz ışıltıyı elde edebilirsiniz.

Farklı kullanım olanakları ve rengarenk ürün seçenekleri ile satışa sunulan yılbaşı aydınlatmaları arasından siz de beğendiğiniz ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Koçtaş'ı ziyaret ederek; dekorasyon ve ev gereçleri ana başlığı altında bulunan yılbaşı aksesuarları kategorisinden istediğiniz aydınlatma elemanını seçebilir; birbirinden güzel ürünler ile dilediğiniz yüzeylerde süsleme yapabilirsiniz.

Daha fazla göster