200 TL Üzeri Kargo Bedava

Çift Kişilik Alez

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yataklarınızın Önemli Bir Parçası: Çift Kişilik Alez Çeşitleri

Yataklarınızın daha hijyenik kalmasını sağlamak için kullanabileceğiniz bazı ürünler vardır. Çift kişilik alez çeşitleri, yataklarla dış ortam arasında bir bariyer görevi görmesiyle kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Genel olarak çift kişilik alez çeşitleri, yatağınızın üzerine yerleştirdiğiniz ve üzerine çarşaf serebileceğiniz ürünlerden oluşur. Her yatağın ölçüsüne uygun olan alternatife sahip olması sayesinde geniş bir kitleye hitap eder. 

Çift kişilik alez çeşitleri, yatağınızı bir dereceye kadar genel aşınma ve yıpranmalara karşı daha korunaklı hale getirmenize imkan tanır. Ek olarak yatakla direkt olarak temas halinde olmanızı engelleyerek alerjenleri uzakta tutmanızı sağlar. Seçenekleri incelediğinizde kapitoneli ya da sade modeller olduğunu görebilirsiniz. Kapitoneli olan çift kişilik alez çeşitleri genellikle yatakların daha rahat ve yumuşak bir zemin üzerine oturtulmasını sağlar. Bu sayede geceleri daha rahat bir uyku deneyimi elde edebilir, konforunuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

Çift kişilik alez çeşitleri, mevcut yatağınızı iyileştirerek uyku kalitenizi artırabilir. Bununla beraber yatağınız çok eskidiyse yenisiyle değiştirmenin yerini tutmayabilir. Hem yeni hem de eski döşeklerinizi daha uzun süre kullanmanızı sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanan çift kişilik alezler, yataklarınızın kullanım ömrünü uzatmasıyla öne çıkar. Yataklarınızı dış etkenlere karşı daha korunaklı hale getirmesi sayesinde bozulma ya da yıpranma benzeri istenmeyen durumların yaşanma olasılığını azaltır. Uyku kalitenizi artırmak ve daha rahat bir zemin üzerinde uyumak istiyorsanız çift kişilik yatak koruyucu çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Çift kişilik alez fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz özellikleri karşılayan modellere ulaşabilir, geceleri daha iyi bir uyku deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Alez Kullanmanın Önemi ve Avantajları

Çift kişilik yatak alezi kullanan kişilere pek çok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Yatak koruyucu olarak da isimlendirilen ürünler, isminden de anlaşılabileceği gibi yatakların daha uzun süre korunaklı hale gelmesini sağlar. Bununla beraber ürünlerin sunduğu avantajlar bunlarla sınırlı değildir. Neden bir çift kişilik alez modeli edinmeniz gerektiği ve ürünlerin sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin fonksiyonelliğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Çift kişilik alez çeşitlerinin en önemli faydası yatağınızı dış etkenlere karşı korumasıdır. Uyku sırasında vücut sıvılarına ve dışarıdan gelen tozlara karşı döşeklerinizi korumanıza yardımcı olan çift kişilik yatak alezi çeşitleri, sahip olduğunuz yatakların kullanım ömrünü uzatır. Her ne kadar yataklarınızı çarşaflarla da koruma altına alabilseniz de çift kişilik alez çeşitleri yatakların her yerini başarılı bir şekilde sardığı için daha etkili bir koruma elde etmenizi mümkün hale getirir. Böylece yataklarınızda leke oluşma olasılığı azalır.
 • Çift kişilik alez çeşitleri satın aldığınız yatağın kirlenmesinin önüne geçerek daha uzun süre temiz kalmasını mümkün hale getirir. Döşeklerin üzerinde leke oluştuğunda temizlenmesi zor olsa da çift kişilik yatak alezi modellerini yıkayarak yataklarınızı tazeleyebilir, her an temiz bir ortamda uyuyabilirsiniz. Ürünlerin bakımı da yıkanması da oldukça kolay olduğu için yataklarınızı istediğiniz gibi düzenlemenize imkan tanır. Bununla beraber satın aldığınız ürünün kullanım talimatlarını inceleyerek yıkama işlemini gerçekleştirmeniz önerilir. Yataklarınızı ferahlatmak ve daha hijyenik olmasını sağlamak istiyorsanız döşeklerinizin üzerine serdiğiniz çift kişilik alez çeşitlerini yıkayabilir, hızlı bir şekilde kurutarak ertesi güne temiz bir yatakta uyanabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz döşeğin türüne bağlı olsa da genellikle yatakların iç bileşenleri geri dönüştürülemeyen malzemelerden oluşur. Bu durum, yataklarınızın atık olarak yakılmasına ya da uzun yıllar boyunca çöp sahasına atılmasına neden olur. Bununla beraber yataklarınızı iyi bir şekilde koruyarak çevreye verilebilecek zararın önüne geçebilir, ürünlerden uzun süre istifade edebilirsiniz. Ayrıca döşeklerinizi koruma altına alırsanız onları sıklıkla değiştirmenize de gerek kalmaz. Böylece sadece alez kullanarak hem çevreye hem de bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.
 • Çift kişilik alezler, yatakların daha hijyenik hale gelmesine yardımcı olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. İnsanlar günde ortalama 6 ile 10 saatini yatakta geçirdiği için yatakların hijyen kriterlerini karşılayabilmesi oldukça önemlidir. Ürünler, ter ya da vücut sıvıları kaynaklı yataklarınızın üzerinde oluşabilecek lekelenmeleri engellemesiyle daha hijyenik bir ortamda uyumanızı mümkün hale getirir. Ayrıca evinizde evcil hayvan besliyorsanız onların tüylerinin yatağın iç bölümüne geçmesini engellediği için de pek çok avantaj sunar. Ölü cilt hücrelerinin katmanlarının döşeklerinize geçmesini engelleyen çift kişilik alezler, daha hijyenik bir ortamda uyumanıza yardımcı olur.
 • Yataklar çeşitli alerjenlere ev sahipliği yapabilir. En yaygın alerjenler arasında bulunan toz akarları, nemli ve tozlu ortamlarda üremeye müsaittir. Döşeklerinizin dikişlerinde, köşelerinde ya da kabartılarında yaşayabilen toz akarları, geceleri alerjik reaksiyonlar yaşamanıza neden olabilir. Bununla beraber toz akarlarını uzaklaştıran ve nem emme konusunda iyi bir performans ortaya çıkaran çift kişilik alezler, bu tip problemleri yaşamanızın önüne geçebilir. Kaliteli malzemeden üretilen çift kişilik alez çeşitleri sayesinde alerjilerinizi uzaklaştırabilir, geceleri daha rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Ürünlerin üzerine hipoalerjenik özelliklere sahip olan çarşaflar sererek daha rahat bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz.
 • Ürünlerin bakımı ve temizliği, döşeklerle kıyaslandığında çok daha kolay olduğu için çift kişilik alez çeşitleri pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bir döşek genellikle profesyoneller tarafından tam anlamıyla temizlenebilir. Bununla beraber çift kişilik alez çeşitleri pratik bakımı ve herkes tarafından yapılabilen temizliği sayesinde yataklarınızın her zaman temiz kalmasına yardımcı olur. Ürünleri sadece yataktan çıkarıp makineye atmanız ve ardından kurutmanız yeterlidir. Bununla beraber ürünlerin önemli avantajları arasında yıkandıktan sonra çekmemeleri ve yapılarını kaybetmemeleri gelir. Böylece istediğiniz kadar temizleyebilir, yataklarınızın daima temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.
 • Çift kişilik alez çeşitleri, büyük yataklarda uyuyan çocuklarınız varsa edinmeniz gereken önemli ürünler arasında yer alır. Eğer çocuklarınız geceleri yataklarını ıslatıyorsa bu durum hoş olmayan kokuların yataklarınıza geçmesine neden olur ve temizlenmesi oldukça zordur. Bununla beraber su geçirmez çift kişilik alez çeşitleri yaşanabilecek bu tip durumların önüne geçerek döşeklerinizin daima temiz kalmasını sağlar. Sıkı bir şekilde dokunan çift kişilik alezler, yatağın iç bölümüne herhangi bir sıvı akışı olmasının önüne geçerek yaşanabilecek kazalara karşı kişisel önleminizi almanıza yardımcı olur. Su geçirmez tabaka sayesinde herhangi bir problem yaşadığınızda sadece alezleri yıkamanız yeterlidir.
 • Ürünlerin bir diğer avantajları arasında eskimiş döşeklerinizi daha uzun süre boyunca kullanmanıza yardımcı olmak gelir. Her ne kadar eskimiş yatakların yerine yenisini almak kadar fark edilir bir farklılık sunmasa da yatakta uyumayı kolaylaştırır. Döşekte oluşan yıpranmaları kapatarak geceleri daha rahat bir şekilde uyumanıza yardımcı olur. Döşekleriniz eskimişse ve onları değiştirmeyi düşünmüyorsanız çift kişilik alez çeşitleri sayesinde yataklarınızın kullanım ömrünü uzatabilir, daha rahat bir uyku deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz. Ortaya çıkan problemlerin önüne geçerek yataklarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.
 • Yeni bir yatak aldığınızda da çift kişilik alez çeşitlerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Yıpranmış yatakların kullanım ömrünü uzatmasının yanı sıra yeni döşekleri de yıpranmalara karşı korunaklı hale getiren çift kişilik alezler, bu yönüyle kullanıcılarına pek çok avantaj sunar. Satın aldığınız döşekleri çift kişilik alez çeşitleri sayesinde daha uzun süre boyunca satın aldığınız döşeklerden yararlanabilirsiniz.
 • Çift kişilik alez çeşitlerinin ilk amacı yatağınızın ömrünü uzatmanıza yardımcı olmak olsa da konfor da dikkat edilmesi gereken kriterler arasında bulunur. Çift kişilik alez çeşitleri, özel dokunma şekilleri sayesinde geceleri daha rahat bir uyku deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Nefes alabilen yapıya sahip olan ürünler hem sıcak hem de soğuk havalarda vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlar.
 • Çift kişilik alezler, mevsim değişikliklerine karşı da yataklarınızın daha konforlu hale gelmesini sağlar. Bazı malzemeler yazın serin tutarken kış aylarında yatağınızın ısınmasına yardım eder. Böylece yaz, ilkbahar, kış ya da sonbahar fark etmeksizin her mevsimde konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca yaz ve kış aylarında farklı ürünler kullanarak daha rahat bir kullanım da elde edebilirsiniz.

Alez çift kişilik yatak koruyucu fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduklarından yararlanabilirsiniz. Farklı modeller arasından yataklarınız için uygun olanı bulabilir, uyku kalitenizi iyileştirmeye başlayabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Çift Kişilik Alez Çeşitleri

Çift kişilik alez çeşitleri farklı malzemelerden üretilmesiyle herkesin istediği ürüne ulaşmasını kolaylaştırır. Çift kişilik yatak alezi ve malzeme çeşitleri hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin sundukları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz;

 • Ürünlerin kumaşlarını incelediğinizde pamuk, yün, microfiber, polyester, havlu ya da bambu gibi farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Bütün dokumalar kendi içinde bazı avantajlar sunduğu için geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Böylece çift kişilik alezler arasından size hitap edeni pratik bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Bambu çift kişilik yatak alezi modelleri, yumuşak dokusu sayesinde yataklarınızın daha konforlu hale gelmesinde önemli bir rol oynar. Hipoalerjenik bir yapıya sahip olmasıyla bilinen bambu, hassas bir yapıya sahip olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Toz ve uyku sorunları yaşıyorsanız bambudan üretilen modeller sayesinde bu sorunların bir kısmının üstesinden gelebilirsiniz. Bambudan üretilen çift kişilik yatak alezi çeşitleri, organik yapısı ve iyi bir havalandırma sağlaması sayesinde üzerinde yatan kişilere rahat bir uyku deneyimi sunar. Bununla beraber sırtınızın sağlığını da verimli bir şekilde korur. Boynunuz ya da sırtınız çok hassas ise bambudan üretilen çift kişilik kapitoneli alez çeşitleriyle kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Sırtınızın hatlarını yatağınızın şekline göre ayarlayabilen bambu bambu çift kişilik alezler, geceleri yaşadığınız ağrıları minimuma indirerek daha iyi bir şekilde uyumanızı sağlar. Böylece uykunuzun kalitesini artırır.
 • Pamuktan üretilen çift kişilik yatak alezi çeşitleri, dayanıklı olması ve makinede rahat bir şekilde yıkanabilmesiyle popüler olan seçenekler arasında yer alır. Emici bir yapıya sahip olduğu için geceleri terlediğinizde nemi emerek daha rahat bir şekilde uyumanızı mümkün hale getirir. Ayrıca doğal bir yapıya sahip olan pamuklu çift kişilik alezler, üzerinde toz akarlarının birikmesini engeller. Böylece toz akarları kaynaklı alerji atakları geçiren kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Bununla beraber pamuklu modellerin en önemli faydaları arasında nefes alabilme yetenekleri gelir. Pamuk, havanın içinden rahat bir şekilde akmasına izin veren hafif ve doğal bir malzeme olduğu için yataklarınızın da daha konforlu alanlar haline gelmesini sağlar. Gece terlemelerine ve rahatsızlığa neden olabilecek ısıyı ve nemi vücuttan uzaklaştırarak gece uyurken bunalmanızın önüne geçer.
 • Microfiber dokumaya sahip olan çift kişilik alezler, konforlu bir kullanım sunmasıyla öne çıkar. Yataklarda olması gereken önemli özellikler arasında konfor gelir. Yumuşak bir yüzeye sahip olan microfiber çift kişilik alezler, üzerinde uyuyan kişilerin kendilerini rahat hissetmesini sağlar. Bununla beraber microfiber modellerin kenarları sıkışıp şeklini kaybetmez. Aynı zamanda yıkandıktan sonra çekme benzeri problemlerin yaşanma olasılığı oldukça düşük olduğu için uzun süreli bir kullanım sunar. Pamukla benzer şekilde hipoalerjenik bir yapıya sahip olan microfiber, yataklarınızın daha rahat hale gelmesine yardımcı olur. Hassas bir cilde sahipseniz ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Yün dokumaya sahip olan çift kişilik yatak alezi çeşitleri, sıcak tutma özelliğiyle öne çıkar. Soğuk kış gecelerinde yataklarınızın daha sıcak olmasını istiyorsanız ürünlerin ısı tutma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Yatakları sıcak tutmasıyla beraber nefes alabilen bir yapıya sahip olmasıyla da öne çıkan yün çift kişilik alezler, soğuk havalarda kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Yün çift kişilik alez çeşitleri, yapısı gereği oldukça yumuşak olduğu için de yataklarının daha yumuşak olmasını isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Siz uyurken ağrı ve basınç noktalarını hafifletme konusunda başarılı sonuçlar ortaya koyan yün, konforlu bir uyku deneyiminin ana elementleri arasında bulunur. Ayrıca doğal olarak küfe ve alerjenlere dayanıklı olduğu için de yataklarınızın daha hijyenik kalmasını mümkün hale getirir.
 • Havlu da popüler çift kişilik alez çeşitleri arasında yer alır. Havlu, nemi başarılı bir şekilde emmesi sayesinde geceleri terleme problemi yaşayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Genellikle sadece yaz aylarında kullanılabileceği düşünülse de havlu çift kişilik alez çeşitleri her mevsim kullanılabilmesiyle öne çıkar. Nefes geçirgenliği sayesinde kış aylarında vücudun nem dengesini korumasını destekler. Havlu alez çift kişilik yatak koruyucu fiyatları arasından size hitap edene kolay bir şekilde ulaşabilir, terleme problemlerinizin rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Farklı malzemelerden üretilen kapitone çift kişilik alez çeşitleri arasından istediğiniz özelliklere sahip olanı bulabilir, yataklarınızın eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Döşeklerinizi koruma altına alırken aynı zamanda daha rahat bir uyku deneyimi elde etmek istiyorsanız istediğiniz özelliklere sahip olan ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz. Alez çift kişilik yatak koruyucu fiyatları ve dokuma alternatifleri arasından aradığınızı bulabilir, yataklarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Boyutlarına Göre Çift Kişilik Alez Çeşitleri

Lastikli çift kişilik alez modellerini incelediğinizde farklı boyutlara sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Boyut çeşitliliği sayesinde yataklarınıza uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Çift kişilik alez ölçüleri hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Ürünlerin genişliklerine göz attığınızda 150 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm ya da 200 x 200 cm gibi farklı ölçüler olduğunu görebilirsiniz. Çift kişilik alez çeşitleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Çift kişilik alez 160 x 200 cm ölçülerinde olan modeller, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Standart çift kişilik yataklara uygun olacak şekilde dizayn edilen çift kişilik alezler, hemen hemen her yatakla eşsiz bir şekilde uyum sağlar.
 • 160 x 200 cm ölçülerinde olanların yanı sıra çift kişilik alez 150 x 200 cm boyutlarında olan modeller de sıklıkla tercih edilir. Ürünleri hangi yatakların üzerinde kullanacağınızı belirledikten sonra seçenekler arasından istediğinizi bulabilir, yataklarınızın koruyucularına pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Çift kişilik yatak ölçüleri genellikle 160 x 200 cm olsa da bazı yataklar daha büyük ve bazıları biraz daha küçük olacak şekilde üretilebilir. Bundan dolayı yataklarınızın ölçülerini iyi bir şekilde aldıktan sonra çift kişilik lastikli alez çeşitlerini incelemeniz önerilir. Hangi boyutların size hitap ettiğini belirledikten sonra çift kişilik alez fiyatları arasından sizin için uygun olana erişebilir, yataklarınızın eksiklerini kapatmaya başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Alez Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çift kişilik alez modelleri arasından seçim yaparken bazı kriterleri dikkate almanız önemlidir. Seçiminizi hangi kriterleri göz önünde bulundurarak yapacağınıza karar verdikten sonra alternatifleri inceleyebilir, aradığınız ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz;

 • Çift kişilik yatak alezi modelleri arasından seçim yapmadan önce yataklarınızın ölçülerini bilmeniz gerekir. Yataklarınızın boyutlarını belirledikten sonra çift kişilik alezler arasından seçim yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Ürünleri incelediğinizde farklı kumaş dokumasına sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, cildiniz hassas bir yapıya sahipse microfiber, bambu ya da pamuklu olan modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Bu malzemeler hipoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için hassas ciltli kişilerin geceleri alerji atakları yaşamasının önüne geçer. Bununla beraber yatağın üzerinde toz birikmesini önlemesiyle de kullanıcılarına birçok fayda sunar.
 • Kış aylarında uyurken çok fazla üşüyorsanız yünlü modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Yün, kullanan kişileri sıcak tutarken aynı zamanda vücutların nefes almasına yardımcı olur. Doğal olarak üzerinde küf birikmeyen bir malzeme olduğu için de antialerjik özellikler sunar. Böylece hassas bir cilde sahip olan kişilerin soğuk havalarda kendilerini rahat hissetmelerini sağlar. Bununla beraber yün, yatağınızın daha sıcak olmasını sağlayarak kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur.
 • Her ne kadar çift kişilik alez çeşitleri genellikle beyaz renkli olacak şekilde üretilse de seçeneklere göz attığınızda farklı renk seçenekleri de olduğunu görebilirsiniz. Ürünlerin üzerine çarşaf sermeyi düşünmüyorsanız renkli modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Renkli modelleri yastık kılıfı ve nevresimlerinizle kombinleyerek hoş detaylar elde edebilirsiniz.
 • Aradığınız özellikler varsa satın alacağınız ürünlerin detaylarını iyi bir şekilde okumanız gerekir. Örneğin, alez çift kişilik sıvı geçirmez özellikli bir parça almak istiyorsanız satın almadan önce ürünlerde bu özelliğin olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Geceleri altına kaçırma problemi yaşayan büyük ya da küçük yaşta kullanıcılar için iyi bir seçenek haline gelen su geçirmeme özelliğine sahip olan çift kişilik alezler, yatakların daha iyi bir şekilde korunmasına yardımcı olur.
 • Ürünleri incelediğinizde bazı modellerin kapitoneli bazılarının da düz olduğunu görebilirsiniz. Kapitoneli çift kişilik alezler, gece uyurken sırtınıza destek sağlamasıyla öne çıkar. Özellikle döşeklerinizin yapısı sertse ve onları biraz yumuşatmak istiyorsanız kapitoneli olan modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Bununla beraber yataklarınızın mevcut sertliğinden memnunsanız düz olanlar arasından da tercihte bulunabilirsiniz.

Alez çift kişilik yatak koruyucu fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız nitelikleri karşılayan ürünlere kısa sürede ulaşabilir, yataklarınızı eksiksiz bir şekilde korumaya başlayabilirsiniz. Koçtaş’ın sunduğu avantajlar sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteye vakit kaybetmeden erişebilir, yatak odalarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

En Çok Satan Çift Kişilik Alez Hangileri?

Koçtaş Çift Kişilik Alez kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Decovilla 90x190 Micro Fitted Sıvı Geçirmez Alez Beyaz
 2. Alez Gri Kapitone Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez Fitted Çarşaf
 3. Alez Gri Kapitone Yatak Koruyucu Alez Fitted Çarşaf
 4. Alez Gri Kapitone Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez Fitted Çarşaf
 5. Eko Serisi Açık Mavi Sıvı Su Geçirmez Kapitoneli Yatak Koruyucu Alez Çarşafı Yatak Alezi

Çift Kişilik Alez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çift kişilik alez ölçüleri nelerdir?

Ürünlerin ölçüleri genellikle 150 x 200 ya da 160 x 200 gibi değerler alır. Yataklarınızın boyutlarını iyi bir şekilde aldıktan sonra seçenekleri inceleyebilir, sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çift kişilik alez alırken nelere dikkat edilmeli?

Satın alacağınız ürünün boyutu, kapitoneli olup olmaması, rengi ve malzemesi dikkat etmeniz gereken kriterler arasında bulunur. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra alternatifleri inceleyebilir, aradığınız ürüne kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Daha fazla göster
62 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: