750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Asma Banyo Dolapları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Asma Banyo Dolapları

Asma banyo dolapları ürün seçenekleri, banyolarınızda yer kazandıracak kullanışlı çözümler üretir. Modüler olarak üretilen bu ürünler banyonuzu derli toplu bir hale getirmeniz için size yardımcı olur. Şık görünümleri ve modern tarzlarıyla banyonuza farklı bir hava katar. Asma banyo dolapları ile birçok eşyanızı koruma altına alabilir, gözlerden uzak tutabilirsiniz. Banyo dolapları içinde çok tercih edilen asma dolap modelleri ile banyo dekorasyonunuza,  hem hareket hem de işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Banyonuzu Şıklaştıracak Asma Banyo Dolabı Modelleri

Farklı modellerde üretilen asma banyo dolaplarını banyonuzun her alanında kullanabilirsiniz. Duvara monte edilen ve banyo zemininde yer kaplamayan asma dolaplar, toplayıcı iç hacimleri ile ferah bir banyo dekorasyonu yapmanıza olanak sağlar. Lavabo altı ve duvar dolabı olarak kullanılan modellerinin yanı sıra sürgülü kapağı olan çekmeceli ecza dolabı modelleri de bulunur. Aynalı ve çekmeceli asma dolap modelleri ise kozmetik malzemelerinizi içine yerleştirebileceğiniz dekoratif ürünlerdir.  Çok yer kaplamayan, banyonuzu daraltmayan asma banyo dolabı modelleri farklı renk ve malzeme seçenekleri sunarak size seçim yapma şansı tanır.  Yavaş kapanan kapaklar, mıknatıslı kilit sistemleri, aydınlatmalı, aynalı ya da etajerli üst modüller gibi özellikler taşırlar. Asma dolap modellerini, zemine yakın şekilde asabileceğiniz gibi göz hizasına uygun biçimde duvara da asabilirsiniz.

Asma Banyo Dolaplarına Neler Yerleştirebilirsiniz?

Banyonuzda bulundurduğunuz tüm eşyalarınızı bu dolaplara yerleştirebilirsiniz. Banyo alanına göre seçeceğiniz asma dolapları farklı duvarlara monte edebilir, eşyalarınızı düzen içinde yerleştirebilirsiniz. Makyaj malzemelerinizi, parfümlerinizi ve kozmetik ürünlerinizi içine koyabilirsiniz. Zemine yakın olarak konumlanan dolapların içine ise deterjanları, temizlik malzemelerini, kova gibi eşyaları yerleştirebilirsiniz. Duvara monte edilen ve iç hacmi geniş asma banyo dolapları ise el, yüz ve banyo havlularınızı rahatça yerleştirebileceğiniz ürünlerdir. Banyonuzu düzenli tutmak ve dekoratif bir görünüm yaratmak için tercih edeceğiniz çok amaçlı dolaplardır.

Asma Banyo Dolaplarını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? 

Banyonuzun büyüklüğüne uygun modelleri seçmeniz önemlidir. Alandan tasarruf etmenizi sağlayacak modeller ferah bir banyonuz olmasına olanak tanır. Neme dayanıklı malzemeden üretilen modeller ise daha uzun ömürlüdür. Ayrıca beğendiğiniz dolap modelinin ihtiyaç duyduğunuz saklama ve depolama alanlarını sunduğundan emin olun. İç hacmi sizin kullanım ihtiyaçlarınıza yetecek ürünleri tercih etmeniz eşyalarınızın banyonuza dağılmasını önleyecektir. Son olarak asma banyo dolapları seçiminde banyo dekorasyonunuzla bir bütünlük oluşturacak, göze hoş gelecek renk ve tasarıma sahip modelleri tercih etmelisiniz.

Kaliteli ve neme dayanıklı materyallerle üretilen asma banyo dolapları Koçtaş’ta! Şimdi online alışveriş sitesini ziyaret ederek kaliteyi uygun fiyata satın almak için sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster