750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Lavabolar

Lavabolar

Pek çok farklı malzeme kullanılarak üretilen lavabolar sütun ayaklı ve duvara monte seçenekleri ile her beğeniye ve banyo tipine hitap ediyor. Banyo dekorasyonunu tamamlayan ve mekana şıklık katan lavabo modelleri banyo alanına ve dekorasyona  göre seçildiği takdirde çok daha kullanışlı ve estetik bir sonuç elde edilecektir. Küçük metrekareye sahip olan banyolar için mini lavabolar ideal çözüm sunarken büyük alanlar için ise büyük ve gösterişli lavabo çeşitleri seçilebilir.

Lavabo Modelleri ile Banyolara Gelen Şıklık

Lavabo çeşitleri arasında şık görünüşleri ile dikkat çeken monte lavabolar ortama modern ve minimalist bir hava katıyor. Bu ürünler aynı zamanda çekmece ve dolap gibi ekstra özellikler sunarak rahat ve ayrıcalıklı bir kullanım eşyası görevi görüyor. Lavabo ayağı sütun şeklindeki modeller klasik bir banyo görünümü sağlıyor. Delikli ve tek parça lavabolar ise az yer kaplayan ideal seçenekler arasında öne çıkıyor. Mermer lavabo modelleri doğal malzemeden üretilmiş olmaları ile ortama natürel bir hava katıyor. Kare lavabo çeşitleri ise futuristik dekorasyona sahip olan banyolarla harika bir uyum yakalıyor. Ege Vitrifiye, Sea ve Vitra gibi banyo ürünlerinde öne çıkan markaların birbirinden özellikli ürünleri banyoların daha hoş görünmesini sağlıyor. 

Küçük Banyolar İçin Lavabo Seçimi Nasıl Yapılır?

Lavabo seçimi yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Küçük banyolar için mini büyüklükte ve duvara monte edilme özelliğine sahip lavabolar seçilmesi alandan tasarruf etmenizi mümkün kılar. Stratejik bir yerleştirme ile güzel bir görünüme imza atan bu modeller banyoların zevkli alanlara dönüşmesini sağlıyor. Tuvalet ile lavabonun yan yana durması gereken alanlarda lavaboyu duvara monte ederek küçük bir tezgah seçimi ile alanı daha geniş gösterebilirsiniz. Tezgah yardımı ile günlük işlerinizi daha rahat halledebilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Sütun tabanlara sahip olan lavabolar ise banyo alanının daha sade ve düzgün görünmesini sağlıyor. Depolama alanı olmayan bu modelleri açık raf ve sepetlerle birlikte kullanabilir ve banyonuz için ekstra alanlar oluşturabilirsiniz.

Her beğeniye hitap eden en kullanışlı, sağlam ve dekoratif lavabolar Koçtaş'ın online alışveriş sitesinde! Siz de en kaliteli ürünleri şimdi inceleyerek alışverişe başlayın!

Daha fazla göster