Peşin Fiyatına  7 Taksit

Ankastre Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Ankastre Mutfak Setleri

Ankastre mutfak setleri, mutfakların daha kullanışlı ve şık bir hale getirilmesi için kullanılan mutfak eşyalarıdır. Ankastre terimi tanım olarak özel bir alana yerleştirilmiş olan eşyaları ifade eder. Ankastre mutfak seti, mutfak dolaplarında ya da mutfakların içerisinde özel olarak ayrılan bölümlere yerlere yerleştirilerek kullanıma uygun hale getirilir. Ankastre ürünler içerisinde ocaklar, fırınlar ve davlumbazlar bulunur. 

Şık Mutfaklar İçin Ankastre Mutfak Setleri Çeşitleri 
Ankastre setler, dekorasyon amaçlı olarak farklı renklerde ve kullanım amacına göre farklı malzemelerden üretilebilir. Ankastre ocaklar, mutfaklarda yemek pişirmek ve benzeri amaçlar ile kullanılan şık ocaklardır. Mutfak tezgâhı üzerine açılan özel alana yerleştirilerek uyum sağlar. Ankastre şekilde tasarlanmış olan ocaklar renk seçeneği olarak siyah, beyaz ve inox renklere sahip olabilir. Üretiminde kullanılan malzeme seçenekleri olarak ise cam ve metal seçenekleri bulunur. Metal olarak üretilen ürünler için genelde emaye tercih edilir. Ankastre fırınlar, mutfak dolapları içerisinde özel alanına yerleştirmek üzere tasarlanan fırınlardır. Bu fırınlar montaj işlemi yapıldığında dışarıdan sadece kapak kısımları gözükecek şekilde tasarlanır ve az yer kaplar. Ankastre mutfak setleri arasında yer alan fırınlar siyah, beyaz ve inox gibi renk seçeneklerine sahiptir. Fırın modelleri arasında hacim seçenekleri bulunur. Fırının iç kısım büyüklüğüne göre 50 litreden başlayarak 65 litreye kadar artan hacimler bulunur. Fırın çeşitleri ile ilgili diğer bir seçenek ise fırının sahip olduğu fonksiyonlardır. Fırın fonksiyonları, buz çözme, ızgara yapabilme ve pizza pişirme gibi özel amaçlı fonksiyonları ifade eder. Fonksiyon sayısına göre ankastre fırınlar dört fonksiyondan başlayarak sekiz fonksiyona kadar ankastre mutfak setleri arasında yerini alır. Ankastre davlumbazlar, mutfak alanlarında yemek kokularını, dumanını ve buharını mutfaktan dışarı atmak için tasarlanmış olan mutfak eşyalarıdır. Ankastre olarak tasarlanan modeller, az yer kaplayarak kötü görüntüyü engellemesi ile birlikte hava çekme işlevini de yerine getirir. Davlumbazlar geniş ürün seçeneklerine sahiptir. Yine siyah, beyaz ve inox renklere sahip davlumbaz modelleri cam ve metal materyaller ile tasarlanır. Davlumbaz seçerken en önemli nokta davlumbazın çekim gücüdür. Bulunduğu ortamdaki havayı çekmek için çalışan motorun gücüne göre dakikada ne kadar hava çekebileceği değişkenlik gösterir. Çekim gücü seçeneğine göre 200 m³ ile 650 m³ aralığında değişen modelleri bulunur. Kontrol ünitesi bakımından da seçeneklere sahiptir. Ankastre mutfak setleri içinde modern mutfaklarda tercih edebileceğiniz dokunmatik özellikte davlumbazlar bulunurken tuşlu ve daha ekonomik seçenekler de mevcuttur. 

Ankastre Mutfak Seti Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 
Ankastre mutfak setleri arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Ankastre set olarak belirtilen ocak, fırın ve davlumbaz ürünleri tek tek satın alınabileceği gibi set olarak da tercih edilebilir. Set ürünler renk, malzeme ve benzeri özellikleri aynı olacak şekilde üretilen modellerdir. Takım halinde sunulan modeller mutfağınızda birbiri ile uyum oluşturacağından daha dekoratif ve hoş bir görünüm sağlar. Ankastre mutfak seti modelleri arasında seçim yaparken ürünlerin ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Kullanılacakları alanlara uyumlu olması ve montajının yapılabilmesi için ocak, fırın ve davlumbaz ölçüleri uyumlu olmalıdır. Seçim yapılırken, kullanılacak alanın ölçülerinin doğru alınması işlemleri kolaylaştırır. Ankastre mutfak setleri ile diğer mutfak eşyaları ve fayanslarla da uyumlu olmalı. Ancak ürün seçimi yapılırken sadece görsel özelliklere değil işlevsel özelliklere de dikkat etmelisiniz. Ankastre mutfak setleri içerisinde ocak özellikleri, fırın fonksiyonları ve davlumbaz çekim gücü tercihlerde etkili olabilecek unsurlardır. Ankastre set fiyatları bu özelliklere göre de farklılık gösterir. 
Koçtaş ankastre ocak, fırın ve davlumbaz seçenekleri ile ilgili olarak geniş ürün çeşitliliğine sahip. Farklı model ve özelliklere sahip ankastre mutfak setleri arasından bütçenize ve mutfak özelliklerinize göre dilediğiniz ürünü seçin zahmetsizce sepetinize ekleyin.

 

Daha fazla göster
1131 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: