500 TL ve Üzerine Kargo Bedava

Bosch Bosch AQT Basınçlı Yıkama Makinesi 2100 w 45-14

Ürün Kodu :1000162665

Bosch AQT Basınçlı Yıkama Makinesi, 2100 watt gücü, 140 bar buhar basıncı, 95 db(A) sesi ile karşınıza çıkıyor. Bu yıkama makinesi modeli ile terasınızı ve dış mekan ıslak zeminlerinizi kolayca yıkayabilirsiniz.

1.799 TL (KDV Dahil)

Bosch AQT Basınçlı Yıkama Makinesi 2100 w 45-14

Bosch AQT Basınçlı Yıkama Makinesi, 2100 watt gücü, 140 bar buhar basıncı, 95 db(A) sesi ile karşınıza çıkıyor. Bu yıkama makinesi modeli ile terasınızı, arabanızı, halılarınızı, bahçelerinizi, dış mekan ıslak zeminlerinizi kolayca yıkayabilirsiniz. Yüksek basıncı sayesinde alanlarınızda mükemmel temizlik sağlar. Ürünün 450 lt/h basınçlı yıkama debisi; çıkması zor olan lekelerden sizi kolayca ve kısa zamanda kurtarır; su tasarrufu sağlar. Uzak yerlere yetişmede ise hiç zorlanmayan ürünün 8 metrelik kablosu işlerinizi kolayca tamamlamanıza yardımcı olur. Şık tasarımlı teleskopik sapı ele tam oturur ve kontrolü maksimum düzeye çıkarır. Basınçlı yıkama makinesinde bulunan hortum makarası da ekstra çaba sarf etmeden hortumu toplamanızı sağlar. Elektrikli el aletleri kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü Koçtaş güvencesiyle kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Güç 2100 Watt
Basınçlı Yıkama Debisi 450 lt/h
Kordon Uzunluğu 5 metre
Maksimum Su Sıcaklığı 40 derece
Buhar Basıncı 140 bar
Ses 95 dB(A)
Hortum Uzunluğu 8 metre
Paket İçeriği Bosch yüksek basınçlı yıkama tabancası, Teras temizleyici Deluxe, Temizlik maddeleri için yüksek basınçlı püskürtme memesi (550 ml), Püskürtme ağzı, Metal filtre, Roto Power püskürtme ucu, Vario Jet Fan püskürtme ucu, 5 m elektrik bağlantı kablosu, 8 m yüksek basınç hortumu, 90° meme
Voltaj 220-240 Volt
Ağırlık 22,2 kg

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı ilk 2 Yıl üretici firma + 3 yıl Koçtaş garantilidir.

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
199,90 TLx 9 1.799 TL
224,90 TLx 8 1.799 TL
299,80 TLx 6 1.799 TL
299,80 TLx 6 1.799 TL
299,80 TLx 6 1.799 TL
299,80 TLx 6 1.799 TL
359,80 TLx 5 1.799 TL
359,80 TLx 5 1.799 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.