750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Mini Buzdolabı

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Mini Buzdolabı

Mini buzdolabı, mutfakta yer kazandıran beyaz eşya seçenekleri arasında yer alıyor. Tezgah seviyesinde kullanılan mini buzdolabı modelleri hem ev hem de iş yerlerinde tercih ediliyor. Günlük kullanıma uygun, küçük buzdolabı satın almak isteyenlerin, aradıkları ürünü bulmak için mini buzdolabı kategorisinde yer alan ürün seçeneklerine göz atması yeterli oluyor. Bu kategoride yer alan ürünler, çoğunlukla ofislerde kullanıldığı için " büro tipi buzdolabı" olarak biliniyor.

Pratik Kullanıma Uygun Mini Buzdolabı

Mini buzdolabı, dar ve küçük mutfaklara uygun olmakla birlikte mutfak dışındaki mekanlarda da soğuk içecekleri ve yiyecekleri depolamak için kullanılıyor. Balkon, yatak odası, çalışma odası gibi mekanlarda oluşturulan kitchenette'larda soğutucu işlevi gören mini buzdolabı seçenekleri, kullanıcıları basit atıştırmalıklar için mutfağa gitme zahmetinden kurtarıyor. Özellikle çok katlı ev veya iş yerlerinde zaman kazandıran pratik bir çözüm olarak ara katlarda kullanılan mini buzdolapları oldukça işe yarıyor.

Bütçe Dostu Mini Buzdolabı Fiyatları

Kapladığı yer nedeniyle standart buz dolaplarından daha küçük boyutlara sahip olan küçük buzdolabı fiyatları, büyük ürün seçenekleri ile kıyaslandığında daha avantajlı olarak karşınıza çıkıyor. Seçmiş olduğunuzun ürünün ait olduğu marka, enerji sınıfı ve cihaz içinde yer alan soğutucu bölmenin net hacmi de fiyat farklılıklarında etkili oluyor. Bazı ürünlerde dolabın iç kısmında yer alan raf sayısı 2 iken, bazı ürünlerde 3 raf bulunuyor. Benzer şekilde farklı boyutlarda satışa sunulan mini buzdolapları, çekmeceli ve çekmecesiz ürün seçenekleri ile satışa sunuluyor. Ürün performansına göre değişen ses seviyesi, buzdolabının çalıştığı sürede mekana yaydığı gürültüyü ifade ediyor. Düşük desibele sahip olan ürünler, daha yüksek fiyatlara sahip oluyor.  Dolap içlerine yerleştirilen mini buzdolapları için ürün ağırlığı önem taşıyor. Bu anlamda küçük boyutlara sahip, çekmecesiz ürünler özellikle otel odalarında ve iş yerlerinde bulunan yönetici odalarında kullanıma uygun oluyor.

Nerede kullanacak olursanız olun, mini buzdolabı hayatınızı kolaylaştırıyor. Siz de yaşam alanınızda yer kazandıran pratik çözümler arıyorsanız, Koçtaş'taki mini buzdolabı kategorisinden beğendiğiniz ürünü tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Böylece yaşam alanınızın dört bir köşesinde ihtiyacınız olan soğutucuya sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster