750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kurutma Makineleri

Kurutma Makineleri

Son yıllarda evlerimizde önemli bir yer edinen kurutma makineleri kurutma derdine son veren en kullanışlı beyaz eşyalar arasında yer alır. Güneşli havalarda sağlık açısından çamaşırların açık alanlarda kurutulması önerilir. Ancak balkon ya da terasımız yoksa ya da yağmurlu günlerde açık alanlarda çamaşır asamayız. Özellikle kış aylarında evlerimizde çamaşır asmak ve kurutmak oldukça zor olur. Bunun için yeterli büyüklükte olmayan evlerde ekstra bir alan ayrılması da mümkün olmayabilir. Ayrıca kapalı mekanda kurumaya bırakılan çamaşırlar yeterli hava akışı olmadığı takdirde uzun süre boyunca kurumayarak kötü kokulara neden olabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek ve çamaşırlarınız kururken vakit ve enerji kazanmak için siz de birbirinden fonksiyonel  kurutma makineleri arasından evinize uygun olan bir ürünü satın alabilirsiniz.

Teknoloji Harikası Kurutma Makinesi Modelleri

Kurutma makineleri  sahip olduğu bir takım özelliklere göre farklı modellere ayrılır. Bu özellikler arasında ürünün dahil olduğu enerji sınıfı, maksimum ağırlık kapasitesi ve program sayısı sayılabilir. İlk olarak enerji sınıfından bahsetmek gerekirse A++ olarak sınıflandırılan kurutma makineleri, diğer ürünlere oranla daha iyi bir enerji sınıfında yer alır. Bu sayede daha az su ve enerji tüketimi gerçekleştirerek doğanın korunmasına katkıda bulunur. A+, A, B enerji sınıflarına dahil olan  makineler ise enerji tüketimi açısından daha az tasarrufludur. Dolayısıyla düşük enerji sınıfında yer alan  kurutma makinesi fiyatları, yüksek enerji sınıfında yer alan ürünlere oranla daha ekonomiktir. Maksimum ağırlık kapasitesi kurutma makinesi içine yüklenebilecek en fazla ağırlığı belirler. Bu nedenle daha fazla ağırlık kapasitesine sahip ürünler, özellikle çocuklu aileler için daha kullanışlıdır. Program sayısı incelendiğinde de kurutma makineleri tıpkı çamaşır makinelerinde olduğu gibi çamaşırların kumaş özelliklerine göre farklı programlarda çalıştırılabilir. Bu sayede kurutma makineleri çamaşırların uzun ömürlü kullanımına katkı sağlar. Kurutma makinelerini  çamaşır makinelerinden ayrı olarak satın alabileceğiniz gibi, kurutmalı çamaşır makinesi olarak isimlendirilen iki fonksiyonu bir arada karşılayan ürün grupları da bu kategori altında satışa sunulur. Bu sayede çamaşır makineleri ve kurutma makineleri evinizde ayrı bir yer işgal etmek durumunda kalmaz. Kurutmalı çamaşır makineleri tek makinenin kapladığı hacimde iki fonksiyonu bir arada çözmenize olanak sağlar.

Siz de çamaşırlarınızı asma derdi olmadan pratik bir şekilde kurutmak istiyorsanız birbirinden fonksiyonel  kurutma makineleri arasından dilediğiniz ürünü Koçtaş online alışveriş kolaylığıyla şimdi seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla göster