200 TL Üzeri Kargo Bedava

Tek Kişilik Çarşaf

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yatak Odalarının Önemli Bir Parçası: Tek Kişilik Çarşaf Çeşitleri

Yatak odalarınızı daha düzenli ve konforlu alanlar haline getirmek için edinmeniz gereken bazı ürünler vardır. Tek kişilik çarşaf çeşitleri, yaşam alanlarının daha konforlu ve şık hale gelmesini sağlayarak kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Daha konforlu bir uyku deneyimi elde edilmesini mümkün hale getirecek şekilde özel olarak tasarlanan tek kişilik çarşaflar, her yaş grubundaki kullanıcının ihtiyaçlarına yanıt verir. Kaliteli malzemeyi başarılı işçilik ile bir araya getirmesi sayesinde aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz nitelikte olan ürünler, kullanan kişilerin günlük hayatına konfor katar. Yatak odası tekstil ürünleri içinde önemli bir yere sahip olan tek kişilik çarşaf çeşitleri, her yatak odasında bulunması gereken ürünler arasında yer alır. 

Tek kişilik çarşaf modelleri, genel olarak uyurken yatağınızla vücudunuz arasında bir bariyer görevi görür. Yataklarınızda alez kullansanız bile ek bir katman olarak ürünlerden yararlanmanız önerilir. Çünkü uyku sırasında vücut sıvılarına karşı yatağın daha korunaklı hale gelmesini sağlayan ürünler, yatakların daha uzun süre temiz ve ferah kalmasında etkili bir rol oynar. Bununla beraber hem sıcak hem de soğuk havalarda vücudun ihtiyacı olan nemi almasında başarılı bir performans ortaya koyar. Hava şartları ne olursa olsun rahat bir şekilde uyumanıza yardımcı olan tek kişilik çarşaflar, uyku deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. 

İşlevselliğinin yanı sıra tek kişilik çarşaflar aynı zamanda yataklarınıza dekoratif bir hava kazandırmanıza da yardımcı olur. Farklı renk ve desen alternatiflerine sahip olduğu için yatak odalarınızda istediğiniz detayları yakalamanıza imkan tanır. Özellikle çocuk odalarına hareketli bir hava katmak istediğinizde ürünlerin sunduğu çeşitlilikten yararlanabilir, istediğiniz detayları pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Tek kişilik çarşaf fiyatları ve seçenekleri arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, istediğiniz özelliklere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik Çarşaf Kullanmanın Önemi

Tek kişilik çarşaf çeşitleri sunduğu özellikler sayesinde yatak odalarında önem kazanır. Kullanan kişilerin farklı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başaran ürünler, yatak odası tekstil ürünleri söz konusu olduğunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Ürünlerin sunduğu özellikler ve önemli hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin fonksiyonelliğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • İyi bir gece uykusu gününüzü güzelleştirebilir ve ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi elde etmenizi sağlayabilir. Tek kişilik çarşaf modelleri gece uykusunun kalitesi söz konusu olduğunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Yastıklar ile benzer şekilde uyku kalitesi üzerinde etkili bir yere sahip olan tek kişilik çarşaflar, konforlu bir uyku için ihtiyaç duyulan çoğu özelliği sunmayı başarır. Tek kişilik çarşaf kullanmadığınızda yataklarla direkt olarak temas edersiniz ve bu durum cildinizde kaşıntı benzeri problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Sizin için uygun kumaşlardan üretilen modeller arasından seçim yaparsanız kendinizi daha rahat hissedebilir, konforlu bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz.
 • Tek kişilik çarşaf çeşitleri yataklarınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlar. Yataklarla vücudunuz arasında bir bariyer görevi gören tek kişilik çarşaflar, daha temiz bir ortamda uyumanızı mümkün hale getirir. Gece boyunca terleseniz de tek kişilik çarşaflar yatakların üzerinde ek bir katman oluşturduğu için yatakların kirlenmesinin önüne geçer. Böylece sadece çarşaf modellerini yıkayarak oluşabilecek lekeleri pratik bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Ek olarak tek kişilik çarşaf çeşitleri genellikle kolay bir şekilde temizlenebilmesi sayesinde yataklarınızın sürekli olarak temiz ve ferah kalmasına yardımcı olur. Bu sayede hem kendiniz hem de çocuklarınız için daha konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz.
 • İyi bir tek kişilik çarşaf alerjilerinizi önleyebilir ve geceleri daha rahat bir şekilde uyumanızı sağlayabilir. Antibakteriyel ya da hipoalerjenik özelliklere sahip olan tek kişilik çarşaflar, alerjinizin uyku sırasında tetiklenme olasılığını önemli bir ölçüde azaltır. Özellikle hassas ciltlere sahip olan kişiler hipoalerjenik olarak nitelendirilen ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir. Gece boyunca kaşınma problemleri ile uğraşıyorsanız kaliteli modellerin sağladığı konforun keyfini çıkarabilir, alerjik reaksiyonlarınızın ortaya çıkma olasılığını azaltabilirsiniz.
 • Ürünler, toz akarlarına karşı kişisel önleminizi alma konusunda size yardımcı olur. Toz akarları, genel olarak ölü insan derisi hücreleri ile beslenen, sıcak ve nemli ortamlarda üremeye meyilli olan ve gözle görülemeyecek kadar küçük olan bir böcek türü olarak özetlenebilir. Toz akarları her ne kadar vücudu ısırmasa da özellikle toza alerjisi olan kişileri etkiler. Vücut, tozdaki proteinleri solumaya karşı tepki gösterir ve gece boyunca öksürmeye başlar. Hemen hemen her evde oluşabilen ve nemden beslenen canlıları ortadan kaldırmak içinse kaliteli tek kişilik çarşaf çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Nem emme özelliğine sahip olan modeller, toz akarlarını uzaklaştırma konusunda kullanan kişilere pek çok avantaj sunar. Özellikle nemli bir bölgede yaşıyorsanız yataklarınızı sıklıkla değiştirmeli ve kaliteli ürünlerle kişisel önleminizi almanız gerekir.
 • Kaliteli tek kişilik çarşaf çeşitleri ısı düzenleme konusunda da iyi bir performans ortaya çıkarır. Ürünlerde kullanılan kumaşlar nemi emer ve terleme kaynaklı yaşanabilecek olumsuz durumları ortadan kaldırır. Bununla beraber nemi emmesi sayesinde sıcak havalarda daha rahat bir uyku deneyimi elde edilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca ürünler sıcaklığın daha dengeli hale gelmesini sağladığı için uyku sırasında bunalma ya da üşüme benzeri durumların yaşanmasının önüne geçerek daha rahat bir şekilde uyumanıza olanak tanır.
 • Nemi emebilen ürünler, uyku sırasında çarşafın vücudunuza yapışmasının önüne geçer. Özellikle sıcak havalarda kalitesi düşük modeller vücut üzerinde tahrişe neden olabilse de kaliteli modellerin sunduğu özellikler kullanan kişilerin daha rahat bir ortamda uyumasına yardımcı olur. Havanın içerisinde bulunan fazla deliklerden geçmesine izin veren tek kişilik çarşaflar, nemi buharlaştırarak ürünlerin cilde yapışma olasılığını azaltır. Böylece gece sırasında ıslanmış bir tek kişilik çarşaf üzerinde uyumanıza gerek kalmaz.
 • Yatağınıza uygun boyutlardaki ürünler, uykunuzu daha iyi bir şekilde almanıza yardımcı olur. Kaliteli bir uyku sonucunda da zihniniz tazelenir ve gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiye ulaşabilirsiniz. Hayat kalitenizi artırmak istiyorsanız kaliteli modeller arasından seçim yaparak ihtiyaç duyduğunuz rahatlığa kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Tek kişilik çarşaf fiyatları ve özellikleri ile yataklarınızın ihtiyaçlarını giderebilir, daha rahat bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz. Gün içinde kendinizi daha zinde ve rahat hissetmek istiyorsanız ürünler arasından seçim yapabilir, aradığınız konfora kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Farklı Türleriyle Tek Kişilik Çarşaf Çeşitleri

Tek kişilik çarşaf çeşitlerini incelediğinizde farklı tipte üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Yataklarınızı nasıl kaplamak istediğinizi belirledikten sonra alternatifler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, istediğiniz uyku deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz;

 • Tek kişilik çarşaf modelleri genel anlamda lastikli ve lastiksiz olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Her iki model de kendi içinde birçok farklı fayda sunduğu için geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Nasıl bir kullanım elde etmek istediğinizi belirledikten sonra tek kişilik çarşaf fiyatları ve türlerini inceleyerek aradığınız özelliklere kısa süre içinde erişebilirsiniz.
 • Lastikli tek kişilik çarşaf çeşitleri pratik bir kullanım sunmasıyla birçok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. Geleneksel modellerle kıyaslandığında lastikli olanların tasarımı biraz daha farklıdır. Lastikli modellerin uç bölümleri daha elastik bir yapıya sahiptir ve köşe dikişlerinde lastikler yer alır. Yatağınıza iyi bir şekilde oturacak biçimde özel olarak tasarlanan lastikli tek kişilik çarşaflar, pratik bir şekilde yatağınızı değiştirmenize olanak tanır. Lastikli olan modelleri yatağınızın üzerine tam olarak oturtabilir, sabitleyebilir ve elastik yapısı sayesinde yatağınıza uygun hale getirebilirsiniz.
 • Lastikli modeller uyku sırasında kırışıksız bir yüzey elde edilmesini sağlar. Çünkü yatağa serildiğinde gerilerek düz bir uyku alanı elde edilmesini mümkün hale getirir. Pürüzsüz yapısı sayesinde gece boyunca ne kadar hareket ederseniz edin sabit durumunu korumayı başarır. Yatağa sıkı bir şekilde bağlı olduğu için gece boyunca hareketlerin neden olabileceği karışıklığın önüne geçer. Böylece her zaman düz bir alan elde etmenizi mümkün hale getirir.
 • Lastikli tek kişilik çarşaf çeşitlerini yataklarınızın üzerine sermeniz de oldukça kolaydır. Ürünlerin köşelerin yataklarınızın köşelerine denk gelecek şekilde yerleştirdikten sonra gerebilir, yatağınızı dilediğiniz gibi örtmeye başlayabilirsiniz. Kolay bir şekilde yatağa geçirilebilmesi ile öne çıkan lastikli tek kişilik çarşaflar, yataktan da kısa süre içinde çıkarılabilir. Bununla beraber lastiksiz tek kişilik çarşaflar ile kıyaslandığında katlanması ve ütülenmesi daha zordur. Ürünleri katlamak için yöntemler geliştirilmiş olsa da lastiksiz modeller daha rahat bir şekilde katlanabildiği için pek çok kişi tarafından tercih edilebilir.
 • Tek kişilik çarşaf lastiksiz olduğunda lastikli modellerle kıyaslandığında daha rahat bir şekilde katlanabilir. Bununla beraber lastiksiz modelleri koltukların üzerinde de değerlendirebilir, kullanım alanını genişletebilirsiniz. Klasik bir örtü ile benzer bir şekle sahip olan tek kişilik çarşaflar, koltukların üzerine serilebildiği için birçok kişi tarafından tercih edilir. Geceleri çok fazla yatıya misafiriniz geliyorsa ve onları koltukta ağırlamak istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, koltuklarınızı daha rahat bir uyku alanı haline getirebilirsiniz.
 • Lastiksiz modeller, koltukların malzemelerinin üzerinde ek bir katman oluşturduğu için daha konforlu bir uyku deneyimi elde edilmesini mümkün hale getirir. Örneğin, koltuğunuzun malzemesi kadife ise sıcak yaz akşamlarında üzerinde yatan kişilerin cildini yakabilir ve gece boyunca terleme benzeri problemlere neden olabilir. Bununla beraber lastiksiz modelleri koltukların üzerine örterek daha konforlu bir uyku alanı oluşturabilir, koltuğun malzemesinden bağımsız olarak her mevsim koltukları üzerinde uyunabilecek bir yer haline getirebilirsiniz.
 • Lastiksiz modeller kolay bir şekilde katlanabilmesi ve ütülenebilmesi ile öne çıkar. Bununla beraber lastiksiz olanları yatakların üzerine örttüğünüzde kenarlarını yatakların altına sıkıştırmanız gerekir. Her ne kadar iyi bir şekilde sıkıştığında sabit kalmayı başarsa da geceleri uykusunda çok fazla dönen kişiler örtüleri yerinden çıkarabilir ve yatağın üzerinde kırışık bir görüntü ortaya çıkarabilir.

Lastikli ve lastiksiz tek kişilik çarşaf modellerinin her biri kendi içinde bazı avantajlar ve dezavantajlar sunar. Satın alacağınız ürünü hangi amaçlar için kullanacağınızı belirledikten sonra alternatifler arasından seçiminizi yapabilir, günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Satın alacağınız ürünü aynı zamanda koltuk üzerinde de kullanmak istiyorsanız lastiksiz olanları, gece boyunca döndüğünüzde bile sabit kalmayı başaracak bir model istiyorsanız da lastiksiz olanları tercih edebilirsiniz. Tek kişilik çarşaf fiyatları ve türleri arasından size hitap edeni bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız, kendiniz ya da misafirleriniz için daha rahat bir ortam oluşturmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kumaş Türüne Göre Tek Kişilik Çarşaflar

Tek kişilik çarşaf çeşitleri incelendiğinde farklı kumaşlardan üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Kumaşların genel özellikleri ve avantajları şu şekildedir:

 • Tek kişilik pamuklu çarşaf çeşitleri doğal yapısıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Nemi emme konusunda oldukça başarılı bir performans ortaya çıkaran pamuklu modeller, her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilir. Bunaltıcı yaz akşamlarında çok fazla terleme problemleri yaşıyorsanız pamuklu modellerin nefes alabilen yapısından yararlanabilirsiniz. Gözenekli yapısı sayesinde vücuda ihtiyacı olan nemi alması konusunda yardımcı olan pamuklu tek kişilik çarşaflar, kullanan kişilerin konforlu bir uyku deneyimi elde etmesinde önemli bir rol oynar.
 • Tek kişilik penye çarşaf çeşitleri ise yumuşaklığıyla dikkat çeker. Pamuklu olanlar da oldukça yumuşak bir yapıya sahip olsa da penye modeller yumuşaklık söz konusu olduğunda bir seviye daha yukarıda konumlandırılır. Diğer pamuklu modellerde olduğu gibi pamuk bitkisinden elde edilen penye, işlenme bölümünde bazı farklılıklar sunar. Hasat sonrasında lifleri ayrıldığı için tüylenme benzeri problemlerin yaşanma olasılığı penye modellerde oldukça düşüktür. Üretim sırasında yıpranmaya ve kırılmaya meyilli olan kısa lifler çıkarıldığı için penye modeller dayanıklılık söz konusu olduğunda da başarılı bir performans ortaya çıkarır.
 • Microfiber de tek kişilik çarşaf modelleri içerisinde popüler tercihler arasında yer alır. Yumuşaklığı ve dayanıklılığıyla öne çıkan microfiber, hipoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için de birçok kişi tarafından tercih edilir. Penye ve pamuklu olanlar modellerde olduğu gibi antibakteriyel özellikler sunan mikrofiber, hassas cilde sahip olan kişilerin göz atması gereken seçenekler arasında yer alır. Nefes alabilen bir yapıya sahip olmasına rağmen oldukça sıkı bir şekilde dokunan mikrofiber, toz geçişini engellediği için kullanıcılarının rahat bir uyku deneyimi elde etmesini sağlar. Ayrıca küflenme benzeri istenmeyen durumların önüne geçen bir yapıya sahip olan mikrofiber, toz akarlarının oluşma olasılığını da azaltır.
 • Saten de popüler tercihler arasında yer alır. Kendine has parlak yapısı ve şık duruşuyla genellikle misafirler için kullanılır. Bununla beraber saten yapısı gereği cildin kırışmasını engellediği için de birçok kişi tarafından tercih edilir. Saten, ipeksi bir yapıya sahip olduğu ve lüks bir görünüm sunduğu için kırışmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Pürüzsüz ve yumuşak olmasıyla hassas cilde sahip olan kişiler için iyi bir alternatif haline gelir. Makinede yıkanabilir bir yapıya sahip olmasına rağmen satın aldığınız ürünün talimatlarını göz önünde bulundurarak temizlik işlemini gerçekleştirmeniz önerilir. Ek olarak saten, diğer modellerle kıyaslandığında daha kaygan bir yapıya sahiptir. Kayganlık hissi bazı kullanıcılar için bir avantaj olsa da seçim yaparken kayganlığını göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Keten ya da yün gibi pek çok farklı seçeneğe sahip olan tek kişilik çarşaf çeşitleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, yatak odalarınızda hayalinizdeki değişiklikleri yapabilirsiniz. Tek kişilik çarşaf fiyatları ve kumaş alternatiflerini inceleyerek aradığınız özelliklere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Boyutlarına Göre Tek Kişilik Çarşaflar

Tek kişilik çarşaf ölçüleri incelendiğinde farklı yataklara uygun olacak şekilde üretilen modeller olduğu görülebilir. Yataklarınızın ölçülerini göz önünde bulundurarak seçenekler arasından seçim yapabilir, aradığınız boyuta kısa süre içinde erişebilirsiniz. Ürünlerin hangi boyutlarda üretildiği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Tek kişilik düz çarşaf ölçüleri arasında 90 x 190 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 240 cm, 180 x 200 cm ya da 180 x 260 cm gibi farklı boyutlar bulunur. Yatağınızın ölçülerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Düz çarşaflarla lastikli modeller arasında boyut bakımından farklılıklar bulunabilir. İstediğiniz türü belirledikten sonra seçenekler arasından aradığınızı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Genç odaları için ürün seçiminde bulunurken odada bulunan yatağın ölçülerini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bununla beraber hem yataklarda hem de koltuklarda kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız koltuklarınızın da boyutlarına dikkat edebilirsiniz.

Tek kişilik çarşaf boyutları ve alternatifleri sayesinde istediğiniz özellikleri sunan ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, yataklarınızı dilediğiniz gibi kaplamaya başlayabilirsiniz. Tek kişilik çarşaf fiyatları ve boyut alternatifleri aracılığıyla yatak odalarınızın ihtiyaçlarını pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

Tek Kişilik Çarşaf Setleri

Ürünler hem tekli hem de takım halinde satışa sunulur. Yataklarınızı kaplayabileceğiniz ürünlere tek seferde ulaşmak istiyorsanız takım halinde satışa sunulan ürünler arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Takımların içerisinde hangi parçaların bulunduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Tek kişilik çarşaf takımı içerisinde genellikle bir adet yastık kılıfı yer alır. Yastık kılıfları, uyku sırasında daha konforlu bir deneyim elde etmenizi sağlayacak şekilde özel olarak üretilir. Böylece hem vücudunuz hem de başınız için rahat bir ortam oluşturabilirsiniz.
 • Tek kişilik çarşaf seti içerisinde ek olarak nevresimler de yer alır. Nevresimler, pike ya da yorganlarınızı kaplamanıza yardımcı olan örtülerden oluşur. Böylece yatağınızda bulunan bütün malzemeleri temiz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Tek kişilik çarşaf çeşitlerinde olduğu gibi nevresimler de yorgan ve pikelerin dış ortamla ilişkisini sınırlar. Böylece hem yorganlarınızın hem de pikelerinizin daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur.

Yataklarınızın eksik parçalarını tek bir alışverişle kapatmak istiyorsanız tek kişilik çarşaf fiyatları ve takımları arasından seçim yapmayı düşünebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.

Tek Kişilik Çarşaf Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek kişilik çarşaflar arasından tercihte bulunmadan önce bazı kriterleri değerlendirmeniz gerekir. Seçimi genel olarak şu şekilde yapabilirsiniz:

 • İlk olarak yataklarınızın ölçülerini almanız gerekir. Yataklarınızın ölçüleri doğrultusunda seçenekler arasından seçim yapabilir, istediğiniz konforu pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Ölçünün yanı sıra malzeme de seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli kriterlerden biridir. Farklı kumaşlardan üretilen ürünler arasından istediğiniz nitelikleri karşılayan parçalara anında ulaşabilirsiniz.
 • Ürünleri tekli mi takım halinde mi satın alacağınızı da belirlemelisiniz. Tek kişilik çarşaf takımları içerisinde ek olarak yastık kılıfı ve nevresim içermesiyle kullanıcılarının yatak odası ihtiyaçlarını kısa süre içinde gidermesini sağlar.
 • Tek kişilik çarşaf çeşitlerinin renkleri de seçim yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır. Koyu renklerden açık tonlara, düz tasarımlardan desenli modellere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ürünler arasından kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü yakalayabilirsiniz.

Koçtaş’taki tek kişilik çarşaf fiyatları ve alternatifleri sayesinde istediğiniz özellikleri karşılayan modellere kolaylıkla ulaşabilir, yatak odalarınızı dilediğiniz gibi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan tek kişilik çarşaflar sayesinde günlük hayatınızı pratikleştirecek ve uyku deneyiminizi iyileştirecek ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Tek Kişilik Çarşaf Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tek kişilik çarşaf kaç derecede yıkanır?

Ürünlerin nasıl yıkanacağı malzemeden malzemeye değişiklik gösterse de çoğu model makinede rahat bir şekilde yıkanabilir. Satın aldığınız ürünün talimatlarını takip ederek nasıl yıkayabileceğiniz hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Tek kişilik çarşaf ölçüleri nedir?

Ürünlerin ölçüleri 90 x 190 cm’den 180 x 260 cm’ye kadar geniş bir yelpazede dağılır. Böylece yataklarınız için uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Yataklarınızın ölçülerini dikkate alarak alternatifler arasından seçiminizi yapabilir, istediğiniz özelliklere anında ulaşabilirsiniz.

Tek kişilik çarşaf alırken nelere dikkat edilmeli?

Tek kişilik çarşaflar arasından seçim yaparken yatağınızın ölçüsünü, istediğiniz malzemeyi, aklınızdaki rengi ve deseni göz önünde bulundurmanız gerekir. İstediğiniz nitelikleri belirledikten sonra farklı alternatifler arasından seçim yapabilir, yataklarınızı dilediğiniz gibi süslemeye başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Tek Kişilik Çarşaf Hangileri?

Koçtaş Tek Kişilik Çarşaf kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Çizgi Desenli Baskılı Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Seti
 2. Modern Desen Baskılı Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Seti Renkli
Daha fazla göster
379 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: