200 TL Üzeri Kargo Bedava

Çift Kişilik Çarşaf

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yatak Odalarını Tamamlayan Çift Kişilik Çarşaf Çeşitleri

Yataklarınızı düzenlerken doğru tekstil ürünlerini kullanmanız gerekir. Çift kişilik çarşaf çeşitleri, yapısı, renk çeşitliliği ve sunduğu özellikler sayesinde yataklarınızın eksikliklerini rahat bir şekilde tamamlayabileceğiniz önemli ürünler arasında yer alır. Yatak örtüleri yatağınızın her zamankinden daha rahat olmasını sağlamanıza yardımcı olan ürünlerdendir. Yorgan ve pikeler, rahatlık ve sıcaklık gibi görevler sunarken çift kişilik çarşaf çeşitleri bu üç işlevi tek başına bir araya getirir. Her yatakta bulunması gereken önemli ürünler arasında yer alan çift kişilik çarşaf modelleri, konu temizlik ve hijyen olduğunda da gönül rahatlığı elde etmenizi sağlayacak bir yapıya sahiptir. Sabahları kalktığınızda uykunuzu daha iyi bir şekilde almak ve kendinizi dinç hissetmek istiyorsanız doğru çift kişilik çarşaf modelleri ile bu isteklerinizi rahat bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. 

Alerjiler ile mücadele eden ve konforlu bir uyku deneyimi elde edilmesini sağlayan çift kişilik çarşaflar, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi elde etmenizi kolaylaştırır. Her ne kadar kaliteli bir uyku birçok faktöre bağlı olsa da iyi bir çift kişilik çarşaf, yastık ve nevresim takımları ile kalitenin üstünüze düşen bölümünü gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber çift kişilik çarşaf modellerini incelediğinizde bazılarının her mevsim bazılarının ise bazı aylarda kullanılabilecek biçimde dizayn edildiğini görebilirsiniz. Bazı malzemeler diğerleriyle kıyaslandığında daha serin bir uyku ortamı elde edilmesini mümkün kılar. Bununla beraber bazı kumaşlar ise ısıyı muhafaza etme yeteneği sayesinde kış aylarında ihtiyaç duyduğunuz sıcaklığı elde etmenizi kolaylaştırır. 

Çift kişilik çarşaf modelleri işlevsel özellikleriyle beraber yaşam alanlarınızın istediğiniz görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan ürünler sayesinde yatak odalarınızı hayalinizdeki gibi dekore edebilir, istediğiniz detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Klasik, rustik, avangart, modern ya da country fark etmeksizin her dekorasyon tarzıyla eşsiz bir şekilde uyum yakalayabilen ürünler sayesinde istediğiniz detayları yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Çift kişilik çarşaf fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere anında ulaşabilir, yaşam alanlarınızda istediğiniz düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Çift Kişilik Çarşaf Çeşitleri

Çift kişilik çarşaf çeşitleri genel olarak yataklarınızın üzerini kapamanıza yardımcı olan ve dış ortama karşı korunaklı hale getiren ürünler olarak özetlenebilir. Bununla beraber ürünlerin sunduğu avantajlar bununla sınırlı değildir. Ürünlerin işlevselliği ve sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, günlük hayatınızı pratikleştirebilecek ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz:

 • Çift kişilik çarşaf modelleri ilk olarak yataklarınızı dış etkenlere karşı daha korunaklı hale getirmesiyle öne çıkar. Vücut sıvıları ya da tozlarla yataklar arasında bir bariyer oluşturan çift kişilik çarşaflar, yataklarınızın daha uzun süre temiz ve ferah kalmasında önemli bir rol oynar. Böylece sadece nevresimlerinizi değiştirerek yataklarınızın temizliğinin keyfini çıkarabilir, daha uzun süre hijyenik bir ortamda uyuyabilirsiniz. Çift kişilik yatakların üzerinde bir örtü görevi gören çift kişilik çarşaf çeşitleri sayesinde istediğiniz temiz ortamı pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz.
 • Çift kişilik çarşaf çeşitlerinin bir diğer avantajları arasında toz akarlarına karşı mücadele edilmesine yardımcı olması gelir. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan toz akarları, örümceklerin küçük ve sekiz bacaklı akrabalarıdır. Doğal bir şekilde oluşan toz akarları, yatak takımlarında, şiltelerde, halılarda ya da kumaşların üzerinde yaşar. Genellikle evcil hayvanların ya da insanların ölü deri hücreleriyle beslenir. Toz akarları insanları ısırmasa ya da sokmasa da dışkılarında ve ölü vücutlarında bulunan proteinler size zarar verebilir. Genellikle alerjen olarak nitelendirilen bu canlılar zararsız olsa da bağışıklık sisteminiz onları bakteri ya da virüs gibi zararlı istilacılar olarak görür ve onları vücudunuzdan uzaklaştırmak için tepki verir. Vücudun verdiği tepkiler arasında tıkanıklık, burun akıntısı, hapşırma ve gözlerin sulanması gelir. Kaliteli çift kişilik çarşaf çeşitleri ise toz akarlarının neden olduğu semptomları ortadan kaldırmaya çalışır. Toz akarları nemli ortamda oluşmaya meyilli olduğu için yatağınızın nemini uzaklaştıracak şekilde tasarlanan ürünler, bu canlıları uzaklaştırma konusunda iyi bir performans ortaya çıkarır.
 • Çift kişilik çarşaflar, rahat bir uyku deneyimi elde etmeniz için ortamın sıcaklığını kontrol edebilir. Bazı kumaş çeşitleri nefes alabilen bir yapıya sahip olduğu için sıcak havalarda serin kalmanıza yardımcı olur. Bununla beraber bazı seçenekler de ısıyı muhafaza edebildiği için soğuk havalarda daha sıcak bir ortamda uyumanızı mümkün hale getirir. Böylece mevsim ne olursa olsun kendinizi daha rahat bir ortamda bulabilirsiniz. Eğer yatakla direkt olarak temas halinde uyursanız havanın sıcaklığına ya da soğukluğuna karşı daha korumasız olursunuz. Bununla beraber çift kişilik çarşaf çeşitleri dış ortamın havası ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı karşılamayı başaracak nitelikler sunmasıyla öne çıkar. Böylece daha rahat bir şekilde uyuyabilir, geceleri yaşayabileceğiniz problemleri minimuma indirebilirsiniz.
 • Yatak kaplamaları, geceleri huzursuzluk hissini azaltmaya yardımcı olacak şekilde özel olarak tasarlanır. Hava geçirgenliği sağlayan çift kişilik çarşaflar, geceleri vücudunuzun gereksinim duyabileceği nem dengesini sağlama konusunda başarılı sonuçlar ortaya koyar. Bununla beraber vücut ısınızı dengeleyerek sıcaklığınızı kendi kendinize düzenlemenize yardımcı olan çift kişilik çarşaflar, dinlendirici bir uyku deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Kaliteli kumaşların sunduğu avantajlar sayesinde sabahları daha dinç bir şekilde uyanabilir, kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.
 • Çift kişilik çarşaf çeşitleri alerji problemleri yaşayan kişiler için de pek çok seçenek sunar. Hipoalerjenik özelliklere sahip olan çift kişilik çarşaflar, geceleri yaşayabileceğiniz öksürme ya da kaşınma benzeri problemleri azaltır. Böylece daha rahat bir şekilde uyuyabilir, alerjik reaksiyonlardan uzak bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz. Cilt hassasiyetleri göz önünde bulundurularak üretilen ürünler, kullanan kişilerin kendilerini daha rahat hissetmesine yardımcı olur. Böylece sabahları daha dinç ve tazelenmiş bir şekilde uyanabilirsiniz.
 • İşlevsel özelliklerinin yanı sıra çift kişilik çarşaf çeşitleri dekoratif olarak da yatak odalarınıza farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Farklı renk seçeneklerine ve desen alternatiflerine sahip olması sayesinde yatak odalarınızda istediğiniz görünümü elde etmenizi kolaylaştırır. Nevresim takımlarıyla beraber kombinleyerek yataklarınızda farklı detaylar yakalayabilir, istediğiniz görünümü zorlanmadan elde edebilirsiniz. Modern ya da klasik fark etmeksizin seçenekler arasından sizin için uygun olanları bulabilir, hayalinizdeki detayları yatak odalarınıza kazandırabilirsiniz.

Çift kişilik çarşaf fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, yatak odalarınıza çarpıcı detaylar kazandırabilirsiniz. Pek çok farklı seçeneğe sahip olan çift kişilik çarşaflar arasından istediğiniz görünümü elde edebileceğiniz modellere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Ek olarak geceleri daha rahat bir şekilde uyumak ve huzursuzluk hissini azaltmak istiyorsanız kaliteli çift kişilik çarşaf modelleri bu konuda size yardımcı olabilir. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için alternatiflere göz atabilir, istediğiniz nitelikleri karşılayan parçalara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Çift Kişilik Çarşaf Çeşitleri

İnsanlar gününün önemli bir kısmını yataklarda geçirir ve bundan dolayı yataklarınızın ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenmesi oldukça önemlidir. Çift kişilik çarşaf çeşitleri, sunduğu özellikler sayesinde herkesin istediği rahatlığa ulaşmasını mümkün hale getiren ürünlerden oluşur. Modellerin genel özellikleri ve sundukları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz;

 • Çift kişilik çarşaf modelleri genel olarak lastikli ve lastiksiz olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Lastikli olanlara çift kişilik fitted çarşaf ismi de verilir. Her iki model de kendi içinde sunduğu avantajlarla geniş bir kitleye hitap eder. Satın aldığınız ürünleri hangi amaçlarla kullanacağınızı ve beklentilerinizi belirledikten sonra seçeneklere göz atabilir, sizin için uygun çift kişilik çarşaf fiyatları arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Lastikli çift kişilik çarşaf çeşitleri, rahat kullanımı ve fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Yatağınızın çevresini rahat bir şekilde sarmanız için köşe bölümleri elastik bir yapıya sahip olan çift kişilik çarşaflar, yatakları kolay bir şekilde kaplayabilir. Lastikli modeller, yüzeyin pürüzsüz bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Serildikten sonra gerilerek yataklarınızın üzerinde düz bir alan elde etmenizi mümkün hale getirir. Bununla beraber gece boyunca yatağın üzerinde dönseniz bile lastikli bölümü yatağı iyi bir şekilde sardığı için kayma benzeri durumların yaşanma olasılığı oldukça düşüktür.
 • Kayma ya da kırışma benzeri istenmeyen durumların önüne geçecek şekilde özel olarak dizayn edilen lastikli çift kişilik çarşaf çeşitleri, yataklarınızı pratik bir şekilde toplamanıza da yardımcı olur. Görünüşünü muhafaza etmeyi başardığı için sabah kalktığınızda yatağınızı toplarken çarşafa dokunmanıza gerek kalmaz. Ek olarak lastikli modeller yataklara kısa süre içinde geçirilebilir. Ürünlerin köşelerini yataklarınızın köşe noktalarına denk gelecek şekilde yerleştirdiğinizde kısa süre içinde yataklarınızı kaplayabilirsiniz. Pratik kullanımıyla öne çıkan ürünler, köşeleri doğru yerleştirildiğinde pürüzsüz ve şık bir görünüm elde edilmesini kolaylaştırır.
 • Çift kişilik çarşaf lastiksiz olduğunda herhangi bir örtüyle benzer bir görünüm sunar. Ürünleri yatağa sererken köşelerini yatakların altına sıkıştırmanız gerekir. Aksi takdirde geceleri uyurken örtü bozulabilir ve yatağın düzgün görünümünü bozabilir. Lastiksiz modeller, lastikli olanlarla kıyaslandığında daha geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ürünleri çift kişilik çekyatların üzerine rahatlıkla serebilir, misafirlerinizin konforlu bir uyku deneyimi elde etmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak katlanması oldukça rahat olan ürünler, pratik bir şekilde dolaplara kaldırılabilir. Bununla beraber lastikli olanlarla kıyaslandığında yatağa serilmesi ve düzgün bir görünüm elde edilmesi daha zor olabilir.

Lastiksiz modeller, iyi bir şekilde serildiğinde yatakların üzerinde lastikli olanlarla benzer bir görünüm sunar. Her iki model de benzer amaçlara hizmet etsede kendi içlerinde bazı farklılıklar içerir. Çift kişilik çarşaf fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz özellikleri sunan ürünleri kolay bir şekilde bulabilir, ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan çift kişilik çarşaflar arasından kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Lastikli Çift Kişilik Çarşaf Çeşitlerinin Katlanışı

Lastikli modellerin katlanması zor gibi gözükse de birkaç adımı takip ederek ürünleri rahatlıkla katlayıp dolaplarınıza yerleştirebilirsiniz. Lastikli modellerin elastik köşeleri onları yatağa yerleştirmek için pratik parçalar haline getirse de katlanmalarını biraz zorlaştırabilir. Lastikli modellerin nasıl katlanabileceği hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz;

 • İlk olarak ürünleri uzun kenarlarından havaya kaldırmanız gerekir. Ardından elinizdeki ürünü gerin.
 • Ardından sağ elinizdeki köşeyi soldaki köşenin üzerine doğru katlayın. Katladığınız köşelerde bulunan dikişlerin üst üste geldiğinden emin olmanız gerekir. Bir noktada lastikler birbiriyle düzgün bir şekilde bir araya gelir.
 • Ardından altta kalan köşeyi üst üste getirdiğiniz bölümün üstüne gelecek şekilde tekrardan katlayın. Katlama işlemini diğer köşe için de gerçekleştirerek işlemi tamamlayabilirsiniz.
 • Bununla beraber ürünleri farklı yöntemlerle de katlayabilirsiniz. Düzgün bir dikdörtgen şekli elde etmek istiyorsanız ilk olarak çift kişilik çarşaf çeşitlerini masa ya da yataklarınızın üzerine yerleştirin. 4 köşeyi de iyi bir şekilde hizalamanız gerekir.
 • Ellerinizle bütün kıvrımları düzelttikten sonra ürünleri üçe katlayın. Kumaşı ellerinizle düzelttikten sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Farklı şekillerde katlanabilen çift kişilik çarşaf çeşitlerini dolaplarınıza dilediğiniz gibi yerleştirebilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.

Malzemelerine Göre Çift Kişilik Çarşaf Çeşitleri

Çift kişilik çarşaf çeşitleri farklı malzemelerle üretildiği için herkesin istediği ürüne kolay bir şekilde erişmesini mümkün hale getirir. Malzemelerin özellikleri ve sunduğu avantajlar hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz:

 • Pamuklu olan modeller, doğal yapısıyla birçok kişi tarafından tercih sebebi haline gelir. Yumuşak ve rahat yapısıyla öne çıkan pamuklu modeller, konforlu bir uyku deneyimi için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi size sunar. Hipoalerjenik bir yapıya sahip olan ürünler, hassas ciltlere sahip olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Pamuk, sıkı bir şekilde dokunduğu için doğal olarak alerjenlere karşı savaş açar. Toz akarı, küf ve diğer alerjenler kumaşa oturmadığı için pamuklu olanları rahat bir şekilde kullanabilir, geceleri yaşayabileceğiniz alerji ataklarına karşı kişisel önleminizi alabilirsiniz. Bununla beraber pamuklu olanlar nefes alma konusunda da başarılı sonuçlar ortaya koyar. Nefes alabilen yapısı sayesinde geceleri vücudunuzun nem dengesini sağlamanıza yardımcı olur. Özellikle yaz aylarında bu özellik sayesinde daha rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.
 • Pamuklu olan modellerin bir diğer avantajı ise bakım kolaylığıdır. Az bakım gerektirmesi, kolay bir şekilde yıkanması ve kuruma hızı, ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Bununla beraber ürünleri makineye atmadan önce kullanım talimatlarını incelemeli, ona uygun olacak şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmelisiniz.
 • Penye çift kişilik çarşaf çeşitleri de pamuklu olanlar gibi oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Pamuklu olanlarla aynı hammaddeden üretilen penye, işleme aşamasında farklı bir üretime sahiptir. Özel üretim şekli sayesinde tüylenme benzeri istenmeyen durumların önüne geçer. Yumuşak olmasına rağmen sağlam bir yapıda olduğu için de pek çok kişinin beğenisini kazanır. Pamukla benzer şekilde hipoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır.
 • Bambu da yumuşaklığı ve nefes alabilirliğiyle dikkat çeken ürünlerdendir. Saf organik bambu kumaş, doğal olarak ipeksi bir pürüzsüzlüğe sahiptir. Tüy gibi yumuşak bir dokuya sahip olduğu için hassas ciltleri tahrişlere karşı koruma altına alır. Bununla beraber saçların elektriklenmesine neden olmadığı için de pek çok kişi tarafından tercih edilir. Geleneksel yatak malzemelerinin aksine bambudan üretilen modeller saçların yapısını bozmadan konforlu bir uyku deneyimi elde etmenize olanak tanır.
 • Bambu, pamuk ipliğinden daha ince bir yapıya sahip olduğu için ipeksi bir his sunar. Ek olarak hipoalerjenik bir yapıda olduğu için toz akarlarına karşı yatağınızı daha korunaklı hale getirir. Böylece alerjisi olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Nemi emip vücuttan uzaklaştırdığı için sıcak havalarda yaşanabilecek problemleri minimuma indirir. Bununla beraber vücudun sıcaklığını dengelemeye yardımcı olan bambu, kış aylarında da rahatlıkla kullanabilir. Her mevsim kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız bambu çift kişilik çarşaf fiyatları ve modellerini inceleyebilir, aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Çift kişilik havlu çarşaf da sunduğu avantajlarla dikkat çeker. Genellikle hastane gibi yerlerde kullanılan havlu modeller, kalite söz konusu olduğunda birçok kişinin beğenisini kazanır. Çekme ya da solma benzeri istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçecek şekilde tasarlanan ürünler, konforlu bir uyku deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca kolay bir şekilde yıkanabildiği için de pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Farklı malzemelerden üretilen çift kişilik çarşaf çeşitleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, yataklarınızı daha konforlu alanlar haline getirebilirsiniz. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra seçeneklere göz atabilir, yataklarınızı dilediğiniz gibi tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Ölçülerine Göre Çift Kişilik Çarşaf Çeşitleri

Çift kişilik çarşaf ölçüsü herkesin yataklarına uygun olacak şekilde çeşitlendirilir. Böylece tam olarak aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Ürünlerin ölçüleri hakkında fikir edinmek istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz;

 • Çift kişilik çarşaf boyutları incelendiğinde 140 x 190 cm, 150 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm ya da 240 x 260 cm gibi farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Yataklarınızın ölçülerini göz önünde bulundurarak seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Yataklarınız için battal boy olarak nitelendirilen çift kişilik modeller arasından seçim yapmak istiyorsanız 200 x 200 cm ya da 240 x 260 cm olan ürünler arasından birini tercih edebilirsiniz. Farklı yatakların ölçülerine uygun olacak şekilde çeşitlendirilen seçenekler arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çift kişilik çarşaf fiyatları ve boyut alternatifleri sayesinde yatak odalarınızın eksiklerini tamamlayabilir, hayalinizdeki detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Çift Kişilik Çarşaf Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çift kişilik çarşaf çeşitleri arasından tercihte bulunurken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında fikir edinmek istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, sizin için uygun olan parçalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz:

 • İlk olarak ürünleri kullanacağınız yatakların boyutlarını iyi bir şekilde almanız gerekir. Farklı yatak ölçülerine uygun olacak şekilde tasarlanan ürünler arasından yataklarınızın boyutlarına uygun olanı bulabilir, geceleri daha rahat bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz.
 • Çift kişilik çarşaf çeşitleri arasından seçim yaparken kullanmak istediğiniz malzemenin ne olmasını istediğinizi de belirlemeniz gerekir. Seçenekler arasında pamuk, mikrofiber, polyester, saten, penye, havlu ya da bambu gibi farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra kumaş çeşitleri arasından seçiminizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin, alerjilere karşı koruma sağlayan bir model arıyorsanız microfiber, kaygan ve pürüzsüz bir model arıyorsanız da saten olanlar arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Ürünlerin renkleri de tercihte bulunurken dikkat edilmesi gereken kriterler arasında yer alır. Örneğin, siyah çift kişilik çarşaf çeşitleri yatak odalarına mistik ve dikkat çekici bir detay kazandırmasıyla öne çıkar. Yatak odalarınızda kontrast oluşturmak istiyorsanız açık renkli mobilyalarla siyah çift kişilik çarşaf çeşitlerini kombinleyerek istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Çift kişilik düz çarşaf ya da desenli modeller arasından da kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.
 • Tek seferde yatak odalarınızın bütün ihtiyaçlarını gidermek istiyorsanız da çift kişilik çarşaf seti modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İçerisinde yastık kılıfı ve nevresim gibi ek parçaların yer aldığı takımlar sayesinde yatak odalarınızın eksiklerini pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

Çarşaf çift kişilik çeşitleri arasından boyut, renk, desen, malzeme ve tasarım detaylarını göz önünde bulundurarak seçim yapabilir, aradığınız ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz. Koçtaş’taki uygun çift kişilik çarşaf fiyatları arasından bütçenize hitap edeni kolaylıkla bulabilir, hayalinizdeki görünümü yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz.

Çift Kişilik Çarşaf Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çift kişilik çarşaf kaç derecede yıkanır?

Ürünlerin kaç derecede yıkanabileceği rengine ve malzemesine göre değişiklik gösterir. Satın aldığınız ürünün kullanım talimatlarını inceleyerek nasıl yıkanması gerektiği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir, ürünlerin ilk günkü canlılığını uzun süre boyunca muhafaza edebilirsiniz.

Çift kişilik çarşaf ölçüleri nedir?

Seçenekleri incelediğinizde 140 x 190 cm ya da 240 x 260 cm gibi farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Yataklarınızın ölçülerini dikkate alarak alternatifler arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilir, yataklarınıza eşsiz bir şekilde uyum sağlayacak parçalara ulaşabilirsiniz.

Çift kişilik çarşaf alırken nelere dikkat edilmeli?

Çift kişilik çarşaflar arasından seçim yapmadan önce yatağınızın ölçülerini bilmelisiniz. Ardından malzeme, renk ve tasarım detaylarına karar verdikten sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Yatak odanıza nasıl bir görünüm kazandırmak istediğinizi belirledikten sonra hayalinizdeki parçalara vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Çift kişilik çarşaf takımında neler bulunur?

Çift kişilik çarşaf takımı modellerinde ek olarak nevresim ve iki adet yastık kılıfından bulunur. Bu sayede yataklarınızın her tarafını iyi bir şekilde örtebilirsiniz. Yataklarınız için eksiksiz bir takım arıyorsanız setlere göz atabilirsiniz.

Çift kişilik çarşaf kumaşı nasıl olmalıdır?

Ürünlerin kumaşı nem emme özelliğine sahip olmalıdır. Böylece gece terlediğinizde vücudunuzdaki nemi alıp dışarı atabilmelidir. Bununla beraber hava geçirgenliği ve antialerjik olması da önemli özellikler arasında yer alır.

En Çok Satan Çift Kişilik Çarşaf Hangileri?

Koçtaş Çift Kişilik Çarşaf kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Formeya Adelya Gri Lastikli Çarşaf Takımı (yastık Kılıflı) Tek Kişilik Veya Çift Kişilik
 2. Formeya Adelya Kahverengi Lastikli Çarşaf Takımı Tek Kişilik Ve Çift Kişilik-(yastık Kılıflı)
 3. Formeya Lastikli Çarşaf Takımı %100 Pamuk (yastık Kılıflı) Ranforce Kumaş
 4. Çarşaf Seti, Pamuklu, Lastikli Çarşaf, Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Seti 160*200
 5. Çarşaf Seti, Pamuklu, Lastikli Çarşaf, Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Seti 160*200
Daha fazla göster
103 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: