750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Chrysamedy Yüksek Etkili Haşere İlacı

Ürün Kodu :1000142946
62,99 TL

Vilmorin Chrysamedy Yüksek Etkili Haşere İlacı, kokusuz olup, leke ve kalıntı bırakmadan, her çeşit yüzeye uygulanabilir.

Malzeme Su Bazlı
Ölçü Birimi 500 ml
Tür Haşere İlacı
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

 • Chrysamed İnsektisit, patentli CHRYSA Nanokapsül teknolojisi ile PBO (Piperonylbutoxid) kullanılmadan üretilen geniş spektrumlu, su bazlı bir haşere ilacıdır. 
 • Kokusuz olup, leke ve kalıntı bırakmadan, her çeşit yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri vs.) uygulanabilen emsalsiz yeni nesil bir insektisittir. 
 • Sivrisinek, karasinek, hamamböceği, karınca, bit, pire, mayt, akar, tahtakurusu, örümcem, kene, akrep, vs. uçan ve yürüyen zararlılara karşı 3 aya kadar öldürme ve uzaklaştırma etkisine sahiptir.
 • Permethrin % 0.12
 • Esbiothrin % 0.06
 • Emülgatör ve Su
 • Chrysamed’in uygulaması diğer haşere ilaçlarından farklıdır; haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda ve mümkün olan en ince ayarda takriben 50-100 cm mesafeden hafif ıslanıncaya kadar iyice püskürtülerek uygulanır. 
 • Chrysamed'in triggerli orijinal ambalajıyla yapılan ilaçlamalarda kapı ve pencereleri kapatmaya, evi terk etmeye veya havalandırmaya gerek yoktur. 
 • Chrysamed‘in özelliklerini bilmeyen bazı tüketiciler, ilacı haşerenin üzerine doğrudan sıkarak haşerenin anında ölmediğini gördüklerinde ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler. Chrysamed haşereleri anında yok edecek kadar, zehirli bir ilaç değildir. Unutmayınız ki, haşereleri anında yok eden ilaçlar kendi sağlığımız için de tehlikeli olabilirler. 
 • Kullanım alanı çok geniştir. Evler, siteler, işyerleri, oteller, restoranlar, marketler, fırınlar, okullar, hayvan barınakları ve çiftlikleri vs. tüm açık ve kapalı alanlarda kullanılır.
 • Piknik alanlarında, yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak, kene, sivrisinek ve diğer zararlılardan korunabilirsiniz.

Malzeme Su Bazlı
Ölçü Birimi 500 ml
Tür Haşere İlacı

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 7,00 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HSBC 6 x 10,50 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Finansbank 6 x 10,50 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Garanti Bankası 6 x 10,50 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank 6 x 10,50 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
İş Bankası 6 x 10,50 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Halk Bankası 5 x 12,60 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Ziraat Bankası 4 x 15,75 TL 62,99 TL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Finansbank Aidatsız Kartlar 2 x 31,50 TL 62,99 TL