750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Endüstriyel Çöp Kovaları

Endüstriyel Çöp Kovaları

Duyarlı işletmelerin, mağaza ve alışveriş merkezlerinin yaşamı kolaylaştıran, doğaya saygılı uygulamalarının başında, endüstriyel çöp kovaları gibi atık ayırma özelliğine sahip geri dönüşüm çözümleri geliyor. Ziyaretçilerinin konforunu ve geri dönüşüm ilkelerini benimseyen her işletmenin ihtiyacına uygun, iç ve dış mekanlar için tasarlanmış atık kovası, kolon küllük çeşitleri arasından siz de uygun çözümü seçebilir, müşterilerinize sağlayacağınız kolaylıklar ile fark yaratabilirsiniz.

Doğaya Saygılı Atık Çözümleri İle Çağı Yakalayın!

Restoran, mağaza, market giriş çıkışlarında, alışveriş molalarında hayatı kolaylaştıran, kolon küllük ya da çöp kovası satın alırken, üretimde kullanılan malzeme önemli rol oynuyor. Özellikle dış mekan kullanımına uygun, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş kolon küllükler, geri dönüşebilen, dayanıklı endüstriyel çöp kovaları, iş yerleri için atık sorununu en pratik şekilde çözüyor. Geniş atık kapasitesine sahip çöp kovaları, atık ayırmayı kolaylaştıracak özellikler de sunuyor. Atık ayırma kapakları ve 11 renk seçeneği bulunan endüstriyel çöp kovaları ile sadece temizlik ihtiyacınızı karşılamakla kalmayıp geri dönüşüme katkı sağlayan bağlantı aparatları sayesinde tek bir çöp kutusu ile farklı atıkları toplayabileceğiniz bir atık istasyonu kurabilirsiniz. Doğaya saygılı atık çözümlerini, iş yerinizde pratik şekilde uygulamanızı sağlayan diğer bir özellik ise akıllı atık torba kilidi fonksiyonu. Kolay çıkan atık poşeti özelliği, tekerlekli ve tekerleksiz seçenekleri ile her mekanın ihtiyacına uygun endüstriyel çöp kovaları ve paslanmaz çelik malzemesi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kolon küllük çeşitlerinden birini seçerek siz de işletmenizi yaşama uyumlu hale getirebilirsiniz.

En Pratik Atık Çözümlerine Ulaşmak Çok Kolay

Şimdi siz de mağazanız, bahçeniz ya da ihtiyaç duyduğunuz mekanınıza en uygun renk ve işlevdeki endüstriyel çöp kovaları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda, pratik ve dayanıklı kolon küllük kullanımı ile ziyaretçi ve müşterilerinize konforlu bir alışveriş molası sağlayabilir, atıkları türlerine göre ayırabileceğiniz atık kovası çözümleri ile temizliğe ayırdığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

İhtiyacınız olan her renk ve özellikte endüstriyel çöp kovaları, kolon küllük gibi atık çözümlerini, online alışverişe özel avantajlar ile Koçtaş'ta bulabilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster