750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
246 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Dibanyo

Dibanyo

Dibanyo, 2005 senesinden günümüze dek banyo aksesuarları kategorisinde öne çıkan ürünleri ile kullanıcıların karşısında olmaya devam ediyor. Fiyat, kalite, hizmet ve uygun temin ilkelerini değişmez olarak kabul eden Dibanyo, alanında saygın ve kabul gören markalar arasında yer alıyor. Ülke içi ve ülke dışı banyo aksesuarı pazarında kullanıcı beğenisini kazanan markanın ürün grubu, sabunluktan askılığa aynadan duş oturaklarına kadar geniş bir yelpaze sunuyor. 

Dibanyo Banyolarda Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Dibanyo markasının banyo kategorisinde dolap, askılık, kağıt havluluk, diş fırçalık, ayna, bornozluk, sabunluk, çöp kovası gibi pek çok ürünü bulunuyor. Yaşlı ve bedensel engelli bireylerin kullanımına uygun olarak ürettikleri destekli ve ortopedik oturaklar, tutunma barları ve küvet tutamakları da kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmalarına yardımcı oluyor. Markanın sensörlü ve ledli aynalarının yanında engelli kullanımına uygun olarak üretilen ayna ürünleri de bulunuyor. Kağıtlık kategorisinde ise ikili veya kapaklı, kapaksız ürünler arasından evinize ve kullanım alanlarınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Sabunluk ürün grubu ise sıvı veya kalıp sabunlarınıza uygun olarak çeşitleniyor. Dibanyo köşeler uygun bir şekilde dizayn edilmiş şampuanlık ürünlerinin yanında küvet tutamağı ve duş oturağı ürünleri ile de duşakabin ve küvet içerisinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Sallanır kapaklı kova ürünleri, çeşitli litrelerde karşınıza çıkarak en uygun boyutu seçmenize yardımcı oluyor. Banyolarınıza şık ve düzenli bir görünüm kazandırmak için ise Dibanyo havluluk ve üçlü veya beşli olarak üretilen askılık seçeneklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Otel ve Kurumsal Alanlara Yönelik Ürün Grupları Mevcut 

Markanın mutfak ve bahçe kullanımına uygun ürünleri, ısıtma ve soğutma için lambalı vantilatörleri de bulunuyor. Dibanyo tüm bunların yanında oteller ve çeşitli kurumlar için ürettiği elektronik kasa, paslanmaz ameliyathane evyesi, paslanmaz galoş bone ve maske dolabı gibi ekipmanlarla da ürün yelpazesini genişletiyor. Otel ve ortak kullanım alanları için saç kurutma makinesi, bavulluk, sensörlü el kurutma makinesi, sıvı sabunluk dispanseri gibi ürünler arasından ihtiyacınız olanları seçebilirsiniz. Eviniz veya iş yerleriniz için özel olarak üretilen Dibanyo saç kurutma makinesi, askılık, diş fırçalık, kağıtlık, sabunluk gibi pek çok ürüne Koçtaş güvencesi ile tek tıkla anında sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster