65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Erbauer

Erbauer, işlerin üstesinden gelebilmeniz için size güç ve rahatlık sağlar. Yıllar geçse de takım çantanızda hep yer alacak dayanıklı el aletleri üretir. Güvenilir, sağlam ve sade tasarımlı bu ürünler, yapılması gereken iş ne olursa olsun başarıyla tamamlar. 5 yıl garantili olan Erbauer ürünleri Türkiyede sadece Koçtaş’ta satılmaktadır.

Yeni 18V akü size tek bir bataryayla birden fazla el aletini kullanma özgürlüğünü sunar. Kablosuz ürünlerindeki gelişmiş kömürsüz motor teknolojisi, sürtünmeyi ve ısı oluşumunu azaltır. Diğer kömürsüz ürünlere kıyasla, daha yüksek tork, daha yüksek hız ve daha uzun motor ömrü sağlar.

Tüm Erbauer Ürünleri İçin Tıklayınız

erbauer

Keep Cool Teknoloji

Soğutmalı pil teknolojisi, sıcaklığı etkin bir şekilde yöneterek pil hücrelerini serin tutar ve hücrelerin aşırı ısınmasını önler. Bu teknoloji, çalışma süresini yüzde 25 uzatırken; yüzde 100’e varan uzun kullanım ömrü sağlar.