750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bisiklet Kilitleri

Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Bisiklet Kilitleri

Bisiklet kilitleri, bisiklet ve motorsiklet gibi iki tekerlekli ulaşım araçlarınızı çalınmaya karşı korumak için kullanabileceğiniz güvenlik ürünleridir. Hırdavat el aletleri ve oto ana başlığı altında yer alan kasa ve kilitler kategorisinde kolaylıkla bulabileceğiniz bisiklet kilitleri, birbirinden farklı ürün seçenekleri ile olası bir hırsızlık ihtimaline karşı gerekli önlemleri almanıza olanak sağlar.

Güvenliğiniz için Birbirinden Kullanışlı Bisiklet Kilidi Modelleri

Bisiklet kilitleri, üretildiği malzeme ve güvenlik seviyesi açısından farklı modellere ayrılır. Sadece görüntü amaçlı caydırıcı bir unsur olarak kullanılan bisiklet kilitleri bulunduğu gibi, kesilmeye ve koparılmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş bisiklet kilitleri de mevcuttur. Bu modellerin dış yüzeyi plastik kaplama olmakla beraber iç yüzeyinde genellikle çelik malzeme kullanılır. Böylece hırsızın kilidi kopartarak bisiklet çalma ihtimali ortadan kaldırılır. Modeller arasında farklılık oluşturan bir diğer unsur ise kilidin nasıl açıldığıdır. Kullanmak istediğinizde çözebileceğiniz bir bisiklet kilidi başkaları tarafından kolay bir şekilde çözülememelidir. Bunun için üretilen anahtarlı modellerin yanı sıra şifreli bisiklet kilidi gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Anahtarlı modellerde kilidi açan anahtarı güvenli bir yerde saklamanızda fayda var. Şifreli modellerde ise kimsenin tahmin edemeyeceği bir şifre belirlemeye çalışmalısınız. Kolay tahmin edilebilir şifreler hırsızlar tarafından birkaç denemede çözülebileceği için bu adımda dikkatli olmalısınız. Genellikle bisiklet kilitleri olarak tanımlanan bu ürün grubu aslında motorsikletleriniz için de kullanabileceğiniz birer güvenlik aracıdır. Bu anlamda ekstra dayanıklı motorsiklet kilidi seçeneklerini tercih ederek güvenlik önlemlerinizi artırabilirsiniz. Bisiklet kilidi fiyatları ise ürün özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu anlamda yine kilidin üretildiği malzemeye ve nasıl bir güvenlik sağladığına bakılması gerekir. Ayrıca bazı ürünler tekli olarak satılırken, üçlü veya ikili satılan ürün grupları da mevcuttur. Dolayısıyla çok sayıda ürün içeren setlerin fiyatı tekli ürünlere nazaran biraz daha yüksek gözükmekle birlikte, adet fiyatına bakıldığında ekonomik birer alternatif oluşturabilir.

Siz de bisiklet ve motosikletleriniz için güvenlik önlemi almak istiyorsanız Koçtaş'ta bulunan bisiklet kilitleri seçeneklerine göz atabilir ihtiyacınız olan bisiklet kilidini tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Böylece hırsızlığa karşı önlem alarak, bisikletinizi istediğiniz yere bağlayabilir kullanmadığınız zamanlarda bisikletiniz için endişelenmeden keyfinize bakabilirsiniz!

Daha fazla göster