150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kalekim 1056 Profesyonel Ser Yap C2T Gri 25 Kg

Ürün Kodu: 1000075052
339,90 TL

Profesyonel Yapıştırıcı 25 Kg Çimento esaslı, yüksek performanslı yapıştırma harcıdır.

Satıcı: Koçtaş
Kullanım Alanı İç ve dış mekan uygulamalarında granit, doğal granit, büyük ebatlı seramik, porselen seramik, kotto, klinker gibi kaplama malzemelerinin yatay ve düşeyde beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanmasında, Mevcut seramik, mermer üzerine seramik uygulamalarında kullanılır.
Hacim 25 Litre
Renk Gri
Malzeme Detayı Çimento Esaslı Seramik Yapıştırma Harcı
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

İç ve dış mekanlarınızda kaplamalarınızın doğru yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılması, gelecek yıllardaki sağlamlığı açısından çok önemlidir. Sıcak - soğuk, darbe, ağırlık gibi dış etkenlere karşı kaplama malzemesinin, kaplama alanından ayrılmamasını sağlar. Kalekim Profesyonel Yapıştırıcı 25 Kg çimento esaslı, yüksek performanslı bir yapıştırıcıdır. Profesyonellerin tercihi Kalekim, işçilik sırasında da kolaylık sağlar.

İç ve dış mekanlarınızda kullandığınız, granik, doğal granit, büyük boyutlu seramikler, porselen seramikler, kotto, klinker gibi kaplama malzemelerinin hem yatay hem düşey alanlarda yapışmasını sağlar. Beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanabildiğini gibi, var olan seramiklerinizi, mermerlerinizi sökmeden üzerine seramik uygulaması yapmak istediğinizde de kullanabilirsiniz. Kalekim Profesyonel Yapıştırıcı 25 Kg hacme sahiptir. Gri renklidir. Çimento esaslı bir yapıştırıcı olması yüksek yapışma mukavemetine sahip olmasını sağlar.

Uygulama sırasında da kullanımı pratiktir. Kolay taraklanabilir ve kayma yapmaz. Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantisi vardır. Uzun yıllar dökülme yapmadan kaplama malzemelerinizi kullanmanız için Kalekim Profesyonel Yapıştırıcı 25 Kg, Koçtaş güvencesi ile sizlerle.

Kullanım Alanı İç ve dış mekan uygulamalarında granit, doğal granit, büyük ebatlı seramik, porselen seramik, kotto, klinker gibi kaplama malzemelerinin yatay ve düşeyde beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanmasında, Mevcut seramik, mermer üzerine seramik uygulamalarında kullanılır.
Hacim 25Litre
Renk Gri
Malzeme Detayı Çimento Esaslı Seramik Yapıştırma Harcı

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 37,77 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank Ticari 6 x 56,65 TL 339,90 TL
Ziraat Bankası 6 x 56,65 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank 6 x 56,65 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Garanti Bankası 5 x 67,98 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
İş Bankası 5 x 67,98 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Finansbank 4 x 84,98 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Halk Bankası 4 x 84,98 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HSBC 4 x 84,98 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Garanti Bankasi Ticari 2 x 169,95 TL 339,90 TL
Finansbank Ticari 2 x 169,95 TL 339,90 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Is Bankasi Ticari 2 x 169,95 TL 339,90 TL
HSBC Ticari 2 x 169,95 TL 339,90 TL
Halk Bankasi Ticari 2 x 169,95 TL 339,90 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış.

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 8 Aralık Cuma günü kargoda

339,90 TL