750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Seyahat

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Bavul & Valiz Modelleri ve Seyahat Ürünleri

Seyahate çıkmaya karar verdiğinizde, yanınıza alacağınız bavul ve sırt çantası başta olmak üzere rahat ve konforunuz için birçok seyahat malzemelerine ihtiyacınız olacak. Uzun dönemli ya da kısa dönemli yolculuk planları için en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında çeşitli boyutlardaki valiz ve valiz setleri yer alıyor. Seyahat süresince baş ve boyun ağrılarını önleyen boyun yastığı ise yol boyunca konforlu bir yolculuk imkanı sunuyor.

Kabin Boy Valiz Seçenekleri ile Kullanım Konforu

Yolculuğun uzunluğuna ve niteliğine göre öncellikli olarak hazırlanması gereken valiz setleri büyük, orta ve kabin boy olarak sıralanıyor. Seyahat süresince kullanılacak eşyaların durumuna göre yerleştirilen farklı boyutlardaki valiz seçenekleri konforlu bir kullanım sağlıyor. Kabin boy valizler, kilit sistemi ve 360 derece dönebilen tekerlekli tasarımı ile seyahat konforunu üst seviyelere taşıyor. Günlük hayatın artık ayrılmaz bir parçası haline gelen notebook çeşitlerinin yolculuk sırasında güvenle taşınması için dizayn edilen sırt çantaları rahat bir kullanım olanağı tanıyor. Diğer valiz ve bavulları taşırken rahatlıkla kullanılabilen bu modeller, değişik renk seçenekleri ile de kullanıcılara dekoratif bir görüntü sunuyor.

Seyahatlerin Vazgeçilmezi: Boyun Yastığı

Ulaşım aracı seçeneği değişse de konforlu ve sağlıklı bir yolculuk deneyimi için değişmez ürünlerden birisi de boyun yastığı… Seyahat boyunca, aynı pozisyonda kalmak sıklıkla boyun ve baş ağrılarına sebebiyet verebiliyor. Hareketsizlikten kaynaklanan bu olumsuz durumun etkilerini azaltan seyahat tipi boyun yastığı, ergonomik yapısı ile boynu kavrayarak yolculuk sonrası can sıkıcı durumların yaşanmasının önüne geçiyor. Gezilerin olmazsa olmazı ve konfor yaratan bir çok malzemeni yanı sıra ihtiyaç duyulan diğer malzemeler ise valiz etiketi, pasaport kılıfı gibi ürünler… Yolculuk boyunca ve sonrasında valizlerin karışmasına ve kaybolmasına engel olan valiz etiketleri, dekoratif görüntüleri ile öne çıkıyor. Aynı kategoride satışa sunulan bir diğer ürün ise pasaport kılıfı… Uluslararası seyahatlerde belki de korunması en zorunlu unsurlardan birisi olan pasaportlar bu kılıflar sayesinde kolaylıkla muhafaza edilebiliyor. Değişik desenleri ile aynı zamanda estetik bir görünüş sunuyor. Uzun ya da kısa gezileriniz için en küçük ayrıntıdan temel ihtiyaçlara kadar tüm ürünler için Koçtaş’ı inceleyebilir; konforlu bir yolculuk için bütçenize uygun bavul, sırt çantası, pasaport kılıfı, valiz etiketi ve boyun yastığı fiyatlarına göz atabilir, ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster