200 TL Üzeri Kargo Bedava

Karahasanoğlu Tarım Si̇nek Kapan Bi̇tki̇ 10 Adet Tohum + 3 Lt Torf

Ürün Kodu: 5000548693
%5
100,05 TL
95,05 TL

Yapı Kredi World'e Özel 3.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Baykara 8.9 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Adet 1 Adet
Kullanım Yeri Bahçe
Mevsim 4 Mevsim
Türü Dere Otu
Malzeme Tohum
Daha Fazla Göster
%5
100,05 TL
95,05 TL
Ürün Açıklaması

si̇nek yi̇yen-venüs flytray bi̇tki̇ tohumu

çi̇mlenmeye alma

hazır toprağı (torf) saksıya yerleştirdikten sonra bastırmadan üzerini eliniz ile düzleştirin, tohumları toprağın üstüne yüzeysel olarak ve hiç bir işlem yapmada sadece yerleştirin. Tohumları toprak ile kapatmayacaksınız, çimlenme olabilmesi için tohumların güneş ışığı görmesi şarttır.

sulama i̇şlemi̇

tohumlar hazır toprağa (torf) yerleştirildikten sonra bir defaya mahsus üzerine saf su (yağmur suyu) fısfıslayabilirsiniz . Bundan sonraki tüm sulama işlemleriniz , altlığında sürekli bulunması gereken saf su seviyesini kontrol etmek olacaktır. Eksildiğinde altlığa saf su ilave edeceksiniz.şu sular uygundur: yağmur veya kar suyu, katkısız ütü veya akü suyu

gerekli̇ nemi̇n oluşturulmasi

saksının altlığına saf su ilave ettiğinizde bir süre sonra hazır toprak (torf) suyun bir kısmını emecektir. Biraz daha su ilave ederek eksilen suyu tamamlayınız. Işık almaya başladığında gerekli olan nem sağlanacaktır. Oda sıcaklığında çimlenme oluşur.

işiğin sağlanmasi

çimlenmeye aldık,gerekli olan nemin oluşması için saksıyı şeffaf bir poşete koyup,ağzını bağlayın.poşetin üzerine iğne ile hava delikleri açın, içerideki nem zaman zaman artacağından küflenmeyi engellemek için günde bir kez poşetin ağzını açarak havalandırın.şimdi sıra çimlenme için önemli ve gerekli olan ışık sağlamaya geldi.bunun içinde gün ışığı gören (direk güneş ışığı şart değildir) bir c am kenarı,tercihen iç mekan kullanılabilir.sadece masa lambası gibi bir ışık kullanılarakta  çimlenme mümkündür.bazen de yer sabit kalmak şartı ile gündüz gün ışığı alması salanarak ,gecede birkaç saat lamba ışığı takviyesi kullanmak çimlenmeyi hızlandırabilir.çinlenme işlemi,yani tohumlarım tohumdan çıkıp yeşermeye başlaması hazırladığınız ortama bağlı olarak 15 gün ile 30 gün arasında değişiklik göstrebilir.ne kadar iyi ışık sağlanırsa çimlenme o kadar hızlanır.           

büyütme i̇şlemi̇

çimlenme oluştuktan sonra poşetin ağzını daha sık açarak   havalandırmayı aşamalı olarak artırmanız gerekir.çimlenmeden bir kaç ay sonra bitkilerinizi daha az nemli bir ortama saksı ve hazır toprağa (torf) alıp farklı saksılara dağıtabilirsiniz.bu bitkilerinizin gelişimini hızlandıracaktır.                                            bu i̇lan entegra entegrasyon sistemleri ile listelenmiştir

Adet 1Adet
Kullanım Yeri Bahçe
Mevsim 4 Mevsim
Türü Dere Otu
Ürün Çeşidi İncir
Malzeme Tohum

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 10,56 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 15,84 TL 95,05 TL
Akbank 5 x 19,01 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 47,53 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 47,53 TL 95,05 TL
Finansbank Ticari 2 x 47,53 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 47,53 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 47,53 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 47,53 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 47,53 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 47,53 TL 95,05 TL
HSBC Ticari 2 x 47,53 TL 95,05 TL
İş Bankası 2 x 47,53 TL 95,05 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 47,53 TL 95,05 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 24 Nisan Çarşamba günü kargoda

95,05 TL