750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
15 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Mutfak Rafları

Mutfak Rafları

Mutfak rafları, bir yandan tabaklarınızı, fincanlarınızı ya da kavanozlarınızı el altında bulundurmanızı sağlarken bir yandan da mutfaklarınıza dekoratif bir şıklık katar. Genellikle ahşap malzeme kullanılarak üretilen  mutfak rafları, büyüklüğü, derinliği ve raf sayısı ile çeşitlendiği gibi çekmeceli ya da çekmecesiz olarak da üretilebiliyor. Mutfağınızın büyüklüğüne ve mutfak duvarlarınızın yapısına göre çeşitli yüksekliğe, derinliğe ve genişliğe sahip pek çok  mutfak rafı bulabilirsiniz.

Evinizi Güzelleştirecek, Dekoratif ve İşlevsel Mutfak Rafları

Mutfağınızda kullandığınız dolapların ve mobilyaların renk ve yapılarına uygun mutfak rafları seçmeniz, estetik bir görünüm yakalamanızı sağlar. Mutfağınızda kullanmayı düşündüğünüz  mutfak duvar rafı estetik görünümlerinin yanı sıra, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek nitelikte malzemelerden üretilmiş olmasına özen göstermeniz önemlidir. Piyasadaki  mutfak rafı modelleri arasından pek çoğunun kurulumu oldukça kolaydır. Kendi başınıza rahatça ve eğlenerek kurulum yapabilirsiniz. Montaj sonunda rafların duvara çok sağlam şekilde monte edilmiş olduğundan, raflara dizilen malzemelerin herhangi bir çarpma ya da sarsıntıda devrilmeyeceğinden emin olmalısınız. Bunun için ekstra sabitleyiciler kullanabilirsiniz. Tabakların dışında çatal, bıçak ve kaşık gibi yemek malzemelerini saklamak için ayrıca bir yer ayırmak istemiyorsanız çekmeceli ahşap  mutfak tabaklık rafı da tercih edebilirsiniz. Doğal ahşap renginde  mutfak rafları seçmeniz mutfağınızın çok daha şık görünmesini sağlayacaktır. Mutfağınızda yer alan mutfak masası gibi diğer mobilyalara ve mutfak dolaplarınıza pastel renkler hakimse sade ve açık renkte mutfak rafları tercih etmeniz hoş bir kombin yaratacaktır. Dekorister ve Minar Mobilya,Fly gibi firmaların ürettiği mutfak rafı modelleri arasından dekorasyon zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre seçiminizi yapmanız mümkün.

Mutfağınıza renk katacak birbirinden güzel mutfak raflarına şimdi sahip olmak için Koçtaş’ı ziyaret edin. Bütçe dostu  mutfak rafı fiyatları arasından seçiminizi tek tıkla sepete ekleyin ve kolay alışverişin tadına varın. 

Daha fazla göster