200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kkdavm Nanofi̇rex Atilabi̇li̇r Ti̇p Yangin Söndürücü

Ürün Kodu: 5000566200
520 TL

Yapı Kredi World'e Özel 3.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Kkdavm 9.8 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
İçerik Kuru Kimyevi Gazlı
Toz ve Sıvı Koruma Yok
Kullanım Yangın
Ağırlık 1.3 kg
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

  nanofirex  kullanım kolaylığından dolayı anlık müdahale ile yangının büyümesini engeller. Çocuk kilidine sahip kapağı ve sert bir zemine çarptığında kolay parçalanabilen özel tasarım şişesiyle tek kullanımlık olmakla beraber, dolum,bakım ve servis gerektirmeden tavsiye edilen koşullarda muhafaza edildiği takdirde uzun sürelik kullanıma sahiptir.ayrıca sert zemin olmayan yerlerde kapağı açılarak da kullanılabilir. İçeriğinde bor ve nanoteknolojik ürün kullanılan bu buluş yangına uygulandığı zaman ısıyla reaksiyona girerek,dumansız bir şekilde yangını söndürmeye yardımcı olur.

diğer yangın söndürme aletlerine nazaran taşınması ve uygulama süresi açısından kolaylık sağlayan  nanofirex, duvara monte edilerek ya da kendine özgü yapışkan etiketle yapıştırılarak dekoratif görünüm sağlayan bu buluşun kullanım alanı   oldukça geniştir.her yaştaki insanın kolayca kullanabileceği tüm iş yerlerinde, evlerde, okullarda, fabrikalarda, araçlarda vb. Yangın oluşabilecek her yerde anlık müdahalade etkin bir nanoteknolojik üründür.

yangın başlangıcında yangını söndürmeye yardımcı olduğu gibi büyük yangınlarda yangına daha iyi müdahale edebilmek için koridor açmak için de kullanılabilir.

yıllar öncesinden günümüze kadar kullandığımız yangın söndürme aletlerini geride bırakarak çığır açacak  'nanofirex'  geleneksel kültürden uzaklaştırarak yeniliğe adım atmayı sağlayacak  patentli̇  bir üründür.

yangın esnasında genelde elektrikler de kesildiğinden karanlık bir ortam oluşmaktadır.bu sebeple yangın söndürme cihazlarına erişim zor olmaktadır.nanofirex  bünyesindeki enerjiyi ışığa çevirerek yerini kullanıcıların kolayca ulaşabileceği şekilde aydınlatır.a,b ve c sınıfı yangınlar için uygun olup yangına yaklaşmayı gerektirmeden uygulama sağlar.

yangın esnasında kullanım şekli:

  1. yangın başlangıcında etkili olduğu için yangının oluşum noktasına fırlatılmalıdır.
  2. yangında koridor açmak amacıyla da kullanılabilir.
  3. yangın esnasında, alev alan bölgelere yaklaşmadan fırlatılmalıdır.

saklama koşulları : 

  1. ürünü oda sıcaklığında(25 c’de) saklamanız tavsiye edilir.
  2. yüksek basınç oluşturabilecek koşullardan kaçınılmalıdır.


bu i̇lan entegra entegrasyon sistemleri ile listelenmiştir

İçerik Kuru Kimyevi Gazlı
Toz ve Sıvı Koruma Yok
Kullanım Yangın
Ağırlık 1.3kg

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 57,78 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 86,67 TL 520,00 TL
Akbank 5 x 104,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 260,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 260,00 TL 520,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 260,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 260,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 260,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 260,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 260,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 260,00 TL 520,00 TL
HSBC Ticari 2 x 260,00 TL 520,00 TL
İş Bankası 2 x 260,00 TL 520,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 260,00 TL 520,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)
9.8 Kkdavm

En geç 23 Nisan Salı günü kargoda

520,00 TL